JEAN PIERRE HERY Soin Des Yeux Felin - żel do pielęgnacji oczu dla kota 50ml
27,79 25,01

ROYAL CANIN Digestive Care 4kg
94,70 94,70

IV SAN BERNARD Balsam "Zielone pomidory" 250ml
51,59 41,27

Next:
FIFe World Show Wien 29-30.10.2016 - [Info]
CCW Wroclaw 1-2/10/2016 - [Info]
Jedynka Warszawa 10-11/09/2016 - [Info]
CCA Sopot 6-7/08/2016 - [Info]

[ Zmiana zasad zglaszania kotow na wystawy ]

Now:

Previous:
Ranking 2016
NP Legionowo 25-26/06/2016 - [Info]
SMK Zory - Gliwice 18-19/06/2016 - [Info]
KKF Krakow 4-5/06/2016 - [Info]
CCS Skierniewice 7-8/05/2016 - [Info]
FP Koscian, 16-17/04/2016 - [Info]
CCP Szczecin, 19-20/03/2016 - [Info]
CCW Wroclaw, 5-6/03/2016 - [Info]
EKKR Warszawa, 26-27/02/2016 - [Info]
Parma/IT, 20-21/02/2016 - [Info]
SMK Jedynka Warszawa, 16-17/01/2016 - [Info]
Ranking 2015
EKKR Warszawa 28-29/11/2015 - [Info]
SCC Lodz 21-22/11/2015 - [Info]
FP Poznan 7-8/11/2015 - [Info]
NP Bialystok 10-11/10/2015 - [Info]
CCB Bydgoszcz 26-27/09/2015 - [Info]
Reggio Emilia/IT 26-27/09/2015 - [Info]
Jedynka Warszawa 12-13/09/2015 - [Info]
CCW Wroclaw 5-6/09/2015 - [Info]
CCF Kedzierzyn-Kozle 8-9/08/2015 - [Info]
CCA Sopot 1-2/08/2015 - [Info]
CCR Rybnik 18-19/07/2015 - [Info]
CCS Koszalin 4-5/07/2015 - [Info]
CCA Sopot 27-28/06/2015 - [Info]
NP Plock 20-21/06/2015 - [Info]
KKF Krakow 6-7/06/2015 - [Info]
SCC Skierniewice 9-10/05/2015 - [Info]
CCR Cieszyn 3/05/2015 - [Info]
CCP Stargard Szczecinski 25-26/04/2015 - [Info]
FP Koscian 18-19/04/2015 - [Info]
CCW Wroclaw 7-8/03/2015 - [Info]
EKKR - Warszawa 21-22/02/2015 - [Info]
Ravenna/IT 21-22/02/2015
SMK Zory-Bielsko-Biala 14-15/02/2015 - [Info]
Jedynka - Warszawa 17-18/01/2015 - [Info]

Ranking 2014 - [Info]
EKKR - Warszawa 6-7/12/2014 - [Info]
SCC - Lodz 29-30/11/2014 - [Info]
FP - Poznan 8-9/11/2014 - [Info]
World Cat Show - Prague/CZ 25-26/10/2014 - [Info]
NP - Bialystok 11-12/10/2014 - [Info]
CCB - Bydgoszcz 20-21/09/2014 - [Info]
SMK Jedynka - Warszawa 13-14/09/2014 - [Info]
MODENA - PALA MOLZA 6-7/09/2014 - [Info]
CCW - Wroclaw 6-7/09/2014 - [Info]
CCA - Sopot 2-3/08/2014 - [Info]
CCR - Gliwice 19-20/07/2014 - [Info]
CCS - Puck 5-6/07/2014 - [Info]
NP - Plock 21-22/06/2014
KKF - Krakow 7-8/06/2014
CCS - Starogard Gdanski 24-25/05/2014
SCC - Lodz 10-11/05/2014
FP - Koscian 26-27/04/2014
CCP - Goleniow 12-13/04/2014
SKMKR - Jaworzno 5-6/04/2014
BA1 - Bratislava/SK 29-30/03/2014
Ferrari - Salsomaggiore Terme(PR)/IT 22-23/03/2014
CCW - Walbrzych 1-2/03/2014
EKKR - Warszawa 22-23/02/2014
SMK Zory 15-16/02/2014
Jedynka - Warszawa 11-12/01/2014
EKKR - Warszawa 30/11-01/12/13
SCC - Skierniewice 23-24/11/2013
Bologna/IT 23-24/11/2013
Nitra/SK 23-24/11/2013
SMK Zory 16-17/11/2013
FP - Poznan 09-10/11/2013
NP - Bialystok 12-13/10/2013
KKF - Krakow 5-6/10/2013
RORAK Orre
CCB - Bydgoszcz 21-22/09/2013
Scandinavian Winner Show - Norrkoping/SE 14-15/09/2013
Jedynka - Warszawa 14-15/09/2013
CCW - Glogow 7-8/09/2013
Starcats - Piacenza/IT 7-8/09/2013
Ister Felis - Bratislava/SK - 3-4/08/2013
CC Amber - Sopot - 3-4/08/2013
CCR Rybnik - Cieszyn - 20-21/07/2013
CCS - Puck - 6-7/07/2013
NP - Olsztyn 22-23/06/2013
KKF - Krakow 8-9/06/2013
CCL - Lodz 11-12/05/2013
CCP - Goleniow 20-21/04/2013
Posnania - Koscian 6-7/04/2013
Ostfoldkatten - Fredrikstad/NO 6-7/04/2013
FDL - Ljubljana/SI 23-24/03/2013
BA1 - Bratislava/SK 16-17/03/2013
LKKR - Lublin 09-10/03/2013
CCW - Brzeg 2-3/03/2013
Jedynka - Warszawa 09-10/02/2013
EKKR - Warszawa 26-27/01/2013
Bologna San Lazzaro/IT 19-20.01.2013

Warszawa 1-2.12.2012
Gorzow Wlkp. 10-11.11.2012
Lodz 3-4.11.2012
[World Cat Show - Zagreb, Croatia 27-28.10.2012]
Bialystok 13-14.10.2012
Chrzanow 6-7.10.2012
Bydgoszcz 22-23.09.2012
Wroclaw 15-16.09.2012
[Scandinavian Winner Show - Stavanger/NO 8-9.09.2012]
Warszawa 8-9.09.2012
Reggio Emilia/IT 8-9.09.2012
Sopot 4-5.08.2012
Bratislava/SK 4-5.08.2012
Cieszyn 21-22.07.2012
Olsztyn 23-24.06.2012
Bielsko-Biala 9-10.06.2012
Krakow 2-3.06.2012
Lodz 5-6.05.2012
Szczecin 28-29.04.2012
Leszno 14-15.04.2012
Bratislava/SK 24-25.03.2012
Lublin 17-18.03.2012
Walbrzych 10-11.03.2012
Warszawa 11-12.02.2012
Ljubljana/SI 11-12.02.2012
Legionowo 28-29.01.2012

Warszawa 3-4.12.2011
Nitra SK 26-27.11.2011
Modena IT 26-27.11.2011
Konin 12-13.11.2011
[World Cat Show - Poznan 29-30.10.2011]
Bialystok 8-9.10.2011
Bydgoszcz 17-18.09.2011
Warszawa 10-11.09.2011
Opole 27-28.08.2011
Bratislava SK 6-7.08.2011
Cieszyn 23-24.07.2011
Sopot 2-3.07.2011
Olsztyn 25-26.06.2011
Sestola(IT) 25-26.06.2011
Zory 11-12.06.2011
Krakow 4-5.06.2011
Starogard Gdanski 21-22.05.2011
Zgierz 7-8.05.2011
Szczecin 30.04-1.05.2011
Koscian 16-17.04.2011
Jaworzno 2-3.04.2011
Wroclaw 12-13.03.2011
Bratislava SK 12-13.03.2011
Ljubljana/SI 12-13.02.2011
Warszawa 12-13.02.2011
Legionowo 29-30.01.2011
Warszawa 4-5.12.2010
Poznan 20-21.11.2010
Zagreb(HR) 20-21.11.2010
Lodz 13-14.11.2010
Reggio Emilia(IT) 6-7.11.2010
Zory 23-24.10.2010
Pulawy 9-10.10.2010
Myslenice 2-3.10.2010
Bydgoszcz 18-19.09.2010
Warszawa 11-12.09.2010
Walbrzych 4-5.09.2010
Olsztyn 21-22.08.2010
Sopot 7-8.08.2010
Bratislava SK 7-8.08.2010
Cieszyn 24-25.07.2010
Sopot 10-11.07.2010
Bialystok 26-27.06.2010
Krakow 5-6.06.2010
Tczew 22-23.05.2010
Lodz 8-9.05.2010
Bologna IT 8-9.05.2010
Koscian 1-2.05.2010
Szczecin 17-18.04.2010
Chorzow 10-11.04.2010
Bratislava SK 13-14.03.2010
Zamosc 13-14.03.2010
Wroclaw 6-7.03.2010
Warszawa 13-14.02.2010
Warszawa 23-24.01.2010
Olsztyn 16-17.01.2010
Warszawa 28-29.11.2009
Poznan 21-22.11.2009
Lodz 14-15.11.2009
Bialystok 10-11.10.2009
Krakow 03-04.10.2009
Starogard Gdanski 26-27.09.2009
Bydgoszcz 19-20.09.2009
Warszawa 12-13.09.2009
Bologna/Italy 12-13.09.2009
Walbrzych 5-6.09.2009
Olsztyn 15-16.08.2009
Sopot 8-9.08.2009
Bratislava/Slovakia 1-2.08.2009
Cieszyn 18-19.07.2009
Sopot 4-5.07.2009
Ostroda 20-21.06.2009
Krakow 6-7.06.2009
Lodz 9-10.05.2009
Cieszyn 1.05.2009
Szczecin 25-26.04.2009
Chorzow 4-5.04.2009
Lublin 14-15.03.2009
Opole 7-8.03.2009
Bratislava/Slovakia 28.02-1.03.2009
Warszawa 14-15.02.2009
Reggio Emilia/Italy 14-15.02.2009
Warszawa 24-25.01.2009

Warszawa 13-14.12.2008
Warszawa 29-30.11.2008
Modena/Italy 29-30.11.2008
Poznan 22-23.11.2008
Lodz 8-9.11.2008
Lublin 18-19.10.2008
Bydgoszcz 20-21.09.2008
Warszawa 13-14.09.2008
Wroclaw 6-7.09.2008
Olsztyn 23-24.08.2008
Gdansk 2-3.08.2008
Bratislava/Slovakia 9-10.08.2008
Rybnik 19-20.07.2008
Sopot 5-6.07.2008
Krakow 7-8.06.2008
Lodz 10-11.05.2008
Szczecin 12-13.04.2008
Reggio Emilia/Italy 26-27.04.2008
Chorzow 5-6.04.2008
Lublin 15-16.03.2008
Opole 8-9.03.2008
Warszawa 1-2.03.2008
Poznan 23-24.02.2008
Warszawa 9-10.02.2008
Warszawa 26-27.01.2008
Tczew 19-20.01.2008
Kalisz 12-13.01.2008

Poznan 24-25.11.2007
Lodz 12-13.05.2007
Radom 14-15.04.2007
Szczecin 31.03-1.04.2007
Warszawa 24-25.03.2007
Warszawa 10-11.02.2007

Warszawa 16-17.12.2006
Poznan 25-26.11.2006
(c) by lrafal