Mrs. Stephe Bruin (NL) | [2006-11-25] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mrs. Laura Burani (N) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mrs. Angelika Kneifel (D) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mrs. Eva Porat (S) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mr. Martin Kabina (CZ) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mr. Yan Roca-Folch (F) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mr. H. Gunter Scholer (B) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mr. Aleksey Shchukin (NL) | [2006-11-26] | 100 % | [2006-11-26] | 100 % | |||
Mrs. Tatyana Boyko (U) | [2006-11-26] | 0 % | [2006-11-26] | 100 % |
No.
|
Cat
|
Sex
|
EMS
|
Class
|
Result Sat.
|
Judge
|
EMS
|
Class
|
Result Sun.
|
Judge
|
||
1.
|
EC Figaro Nova
|
1,0
|
EXO n
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
EXO n
|
1
|
DISQ
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
2.
|
DOUX-DEMON CIS NOLL*PL
|
1,0
|
EXO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
3.
|
IDA Nova* PL
|
0,1
|
EXO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
4.
|
Sara Nova
|
0,1
|
EXO n
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
EXO n
|
12
|
ABS
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
5.
|
Shafira Nova
|
0,1
|
EXO n
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
EXO n
|
12
|
VG 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
6.
|
CH LARISA LAVANDULA TUBEROZA*PL
|
0,1
|
EXO a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| <<< | |||||
7.
|
MORTIMER MUSSI MUSK*PL
|
1,0
|
EXO b
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
EXO b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
8.
|
ROXANNA SAKURA
|
0,1
|
EXO f
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
EXO f
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
9.
|
SMOKY SILVER PROGRESSUS*PL
|
1,0
|
>>> |
EXO ns
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
| |||||
10.
|
OFELIA KIKA-CHARME*PL
|
0,1
|
EXO ns
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
EXO ns
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
11.
|
BASTIAN RED SERENCZA*PL
|
1,0
|
EXO d 22
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
12.
|
CH Quentino Oreanta ,CZ
|
1,0
|
EXO ns 24 62
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
13.
|
OSHI OCICAT OCELEE PROGRESSUS*PL
|
0,1
|
>>> |
EXO ns 24 62
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| |||||
14.
|
INGRID CIS NOLL*PL
|
0,1
|
>>> |
EXO g 03
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| |||||
15.
|
Sagal Orange Blue*Pl CH WCF
|
1,0
|
EXO n 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
16.
|
"S" HODOWLA KIKA - CHARME*PL
|
miot
|
EXO PER
|
16
|
ABS
|
EXO PER
|
16
|
ABS
|
||||
17.
|
PR DI’CAPRIO VAN HUIZE RODONY
|
1,0
|
PER w 62
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER w 62
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM, BIS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
18.
|
EC Agat Stan-Bor*PL DSM
|
1,0
|
PER n
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM, BIS, BOB 3
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
1
|
Ex 1, HP, NOM, BIS, BOB 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
19.
|
CH KSIĄŻE CIEMNOŚCI LINGORA*PL
|
1,0
|
PER n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
20.
|
Darling Stan-Bor*PL
|
1,0
|
PER n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
21.
|
GALAXY Witchesland*Pl
|
0,1
|
PER n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BOS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
22.
|
BARELLA Black Magic U Lor-Da *PL
|
0,1
|
PER n
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
23.
|
ELBACZIO STAN-BOR*PL
|
1,0
|
PER n
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
24.
|
EMMA STAN-BOR*PL
|
0,1
|
PER n
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
25.
|
BOLERO Blue Sky U Lor-Da*PL
|
1,0
|
PER a
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
PER a
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
26.
|
IBIS Klejnot Nilu*PL
|
1,0
|
PER d
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| <<< | |||||
27.
|
JOLAOS "Klejnot Nilu"
|
1,0
|
>>> |
PER e
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| |||||
28.
|
GIC ANAIS Klejnot Nilu*PL
|
0,1
|
PER g
|
3
|
Ex 1%
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER g
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
29.
|
KISS ME BO-WI *PL
|
0,1
|
PER g
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER g
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
30.
|
Paulina Kika-Charme*PL
|
0,1
|
PER g 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
PER g 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
31.
|
IC RAIJA VAN DE VERONICATS
|
0,1
|
PER ds
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
PER ds
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
32.
|
DANTE JAGUARUNDI*PL
|
1,0
|
PER n 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
33.
|
NL*Laura Lee´s LOVE & KISSES
|
1,0
|
PER d 22
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER d 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
34.
|
IC Mocca Mruczysław*PL
|
0,1
|
PER g 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM, BOS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
PER g 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
35.
|
FILEMON Pod Bzem *PL
|
1,0
|
PER n 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
PER n 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
36.
|
Felisha z Thalgau *CZ
|
0,1
|
PER a 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| <<< | |||||
37.
|
CH BARBARELA PANOPEA,CZ
|
0,1
|
PER d 02
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
PER d 02
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
38.
|
ARNIKA
|
0,1
|
PER g 03
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BOS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER g 03
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BOS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
39.
|
IZOLDA CIS-NOLL*PL
|
0,1
|
PER g 03
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| <<< | |||||
40.
|
EP+EC Charon JW+DSM
|
1,0
|
PER n 03 24
|
2
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
PER n 03 24
|
2
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
41.
|
GINA BLACK APPLE*PL
|
0,1
|
PER fs 03 23
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
PER fs 03 23
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
42.
|
TEO TEDDYBEAR Progressus*PL
|
1,0
|
PER n 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
43.
|
TRIXIE PROGRESSUS*PL
|
0,1
|
>>> |
PER n 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| |||||
44.
|
NIKITA MUSSI MUSK*PL
|
1,0
|
PER n 33
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
PER n 33
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
45.
|
CH Aron
|
1,0
|
PER a 33
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
46.
|
Viktoria Elsze*PL
|
0,1
|
PER d 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
PER d 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
47.
|
Ali Alicat Irich*PL
|
1,0
|
PER d 33
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
48.
|
BASZAMOT Radamenes*PL
|
1,0
|
>>> |
PER d 33
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| |||||
49.
|
BAKSZYSZ Radamenes*PL
|
1,0
|
PER e 33
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| <<< | |||||
50.
|
RITA PROGRESSUS*PL
|
0,1
|
>>> |
PER f 21 33
|
9
|
VG 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| |||||
51.
|
ROXI PROGRESSUS
|
0,1
|
PER f 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
PER f 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
52.
|
GAYA Norel*PL
|
0,1
|
PER g 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER g 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
53.
|
"B" HODOWLA RADAMENES*PL
|
miot
|
PER
|
16
|
2
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER
|
16
|
2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
54.
|
"E" HODOWLA Stan-Bor *PL
|
miot
|
PER
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
55.
|
"L" HODOWLA Aldonasgift*PL
|
miot
|
>>> |
PER EXO
|
16
|
4
|
||||||
56.
|
"L" HODOWLA Avalon Cat*PL
|
miot
|
PER
|
16
|
4
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER
|
16
|
ABS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
57.
|
"U" HODOWLA ETIUDA*PL
|
miot
|
PER
|
16
|
3
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER
|
16
|
3
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
58.
|
"Ż"
|
miot
|
PER
|
16
|
ABS
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
PER
|
16
|
ABS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
59.
|
ANTONY LUNIKA*PL
|
1,0
|
ACL n 09
|
9
|
Ex %
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
ACL n 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
60.
|
MURKLA VASILISK
|
1,0
|
ACL n 22
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
ACL n 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
61.
|
GIP DK*KAMIKAZE’S INZAGHI TORNBJERG
|
1,0
|
MCO n
|
4
|
Ex 1, CAPE, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO n
|
4
|
Ex 1, CAPE
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
62.
|
IP Gollum Silvi-Cola*PL
|
1,0
|
MCO n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM, BIS
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
63.
|
Naomi PAW PAW NA-NEE CH*
|
0,1
|
>>> |
MCO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| |||||
64.
|
INESS XARA Cozy Top* PL
|
0,1
|
MCO n
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO n
|
12
|
Ex, NOM
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
65.
|
AFFIRMATIVE VIBRATION Ch
|
0,1
|
>>> |
MCO n 09
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mrs. Eva Porat (S)
| |||||
66.
|
Eclipse Sedina *PL
|
1,0
|
MCO ns 09
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
MCO ns 09
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
67.
|
EC FIN ESCAPE’S POKER FACE JW
|
1,0
|
MCO n 22
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
68.
|
GIC Norsycat Cappuccino
|
1,0
|
MCO n 22
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
69.
|
IC DK DOANOT’S LIV TYLER
|
0,1
|
MCO a 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO a 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
70.
|
CHARLI Space Coon’s*PL
|
1,0
|
MCO ns 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO ns 22
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
71.
|
Orlando of Koi Pond
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
72.
|
OLIVIA LAVENDER LOVE
|
0,1
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
73.
|
IPYANA INA MACCALA*PL
|
0,1
|
MCO n 23
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 23
|
9
|
Ex 3
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
74.
|
S*Fine Memory’s Grades Singing
|
0,1
|
MCO a 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO a 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
75.
|
HARY BLACK Wiki-Black*PL
|
1,0
|
MCO n 22
|
11
|
ABS
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
11
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
76.
|
HEIDI HO Wiki-Black*PLl
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
77.
|
GIZMO BLACK CADILLAC*PL
|
1,0
|
MCO a 22
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO a 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
78.
|
Fanfary Medium Color*PL
|
0,1
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
79.
|
IC BASTER MAYKATRI BLUE*PL
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
5
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
5
|
ABS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
80.
|
IC ELIASH BOYS MELLOW GOLIATH JW
|
1,0
|
MCO n 09 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
81.
|
CH Consul Medium Color*PL Junior Winner
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
82.
|
ALVIN
|
1,0
|
>>> |
MCO n 09 22
|
9
|
Ex
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| |||||
83.
|
BERNARD Silver Rhapsody*PL
|
1,0
|
MCO a 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO a 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
84.
|
BAFFI Agattino*PL
|
1,0
|
MCO a 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO a 23
|
9
|
Ex 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
85.
|
BONIFACA BOSKA*PL
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
9
|
VG
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
86.
|
BOUNTY CIEŃ PANTERY*PL
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| <<< | |||||
87.
|
BETTI CAT JACK*PL
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 4
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
88.
|
INKA Cooni-Gaj*PL
|
0,1
|
>>> |
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| |||||
89.
|
Eliza Cooni-Gaj*PL
|
0,1
|
MCO n 03 22
|
9
|
Ex 3
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 03 22
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
90.
|
DALILA BASTET NIGHTS
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
91.
|
Hercules Radima*PL
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
92.
|
DELLY GRACE Medium Color*PL
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
11
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
11
|
ABS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
93.
|
EMANUEL WiL-Lux*PL , Emil
|
1,0
|
MCO n 09 23
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| <<< | |||||
94.
|
GRETA BLACK CADILLAC*pl
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
MCO n 09 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
95.
|
GIC IWO RED ALTERHOUSE*PL
|
1,0
|
MCO d 22
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
MCO d 22
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
96.
|
IC EQUILIBRIUM FD CARMELLA*PL
|
1,0
|
MCO d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
MCO d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
97.
|
FAMIRO ALARA*PL
|
1,0
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
98.
|
Femana Alara*PL, CZ
|
0,1
|
MCO f
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
MCO f
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
99.
|
ANCY MONA Silver Rhapsody*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
MCO f 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
100.
|
AMERICA MASTICOON*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
101.
|
Mooanna MO Silwi-Cola*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
MCO f 22
|
11
|
ABS
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
102.
|
DAYDREAM AGILE*PL
|
0,1
|
>>> |
MCO g 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| |||||
103.
|
DELIGHT AGILE*PL
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
104.
|
IC BOO NOO FURBY DREAM*PL
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO f 09 22
|
5
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
105.
|
CH COOL MOTION’S HAY-LUNA
|
0,1
|
MCO d 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO d 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
106.
|
TWISTA JACK FLASH*PL
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO f 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
107.
|
KIND KIRKE HAIRY MAJESTY*CZ
|
0,1
|
MCO f 09 23
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO f 09 23
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
108.
|
BELLISIMA BELLADA*PL
|
0,1
|
MCO f 09 23
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO f 09 23
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
109.
|
TOPOLINO KASHMIR BLUE*PL
|
1,0
|
MCO d 09 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO d 09 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
110.
|
GARFIELD WIKI BLACK*PL
|
1,0
|
MCO d 03 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO d 03 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
111.
|
TIGER LILY ALWARO
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
112.
|
IC ELVIS SAMOTNA GWIAZDA*PL
|
1,0
|
MCO ns 23
|
5
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO ns 23
|
5
|
ABS
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
113.
|
CH Ares Agattino PL
|
1,0
|
MCO ns
|
7
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| <<< | |||||
114.
|
CH Moonlight Shadow Stella* PL
|
1,0
|
MCO ns 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO ns 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
115.
|
Jowisz Alterhouse*PL
|
1,0
|
MCO es 22
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO es 22
|
9
|
ABS
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
116.
|
Caro
|
1,0
|
MCO es 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO es 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
117.
|
Bagera Jackcoona*PL
|
0,1
|
MCO ns 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO ns 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
118.
|
DK*Love Hulen’s Sabotage
|
1,0
|
MCO as
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
MCO as
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
119.
|
CH Hurricane Lady Eyecatchers*De
|
0,1
|
MCO ns 09
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| <<< | |||||
120.
|
CH ANASTASIA
|
0,1
|
>>> |
MCO ns 09
|
7
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| |||||
121.
|
CH ITHLINE SAMOTNA GWIAZDA*PL
|
0,1
|
MCO fs 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
MCO fs 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
122.
|
ALAN Hunters Moon *PL
|
1,0
|
MCO ns 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
MCO ns 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
123.
|
MINMOSE SAMOTNA GWIAZDA*PL
|
1,0
|
MCO ns 09 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
MCO ns 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
124.
|
Anabella HUNTERS MOON*PL
|
0,1
|
MCO fs 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
MCO fs 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
125.
|
Jennifer Cooni-Gaj*PL
|
0,1
|
MCO w
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
MCO w
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
126.
|
"E" HODOWLA Pod Bzem* PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
MCO
|
16
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
127.
|
"E" HODOWLA Space Coon’s*PL
|
miot
|
--- | --- | ||||||||
128.
|
"M" HODOWCA SANTE D’ORSY, CZ
|
miot
|
MCO
|
16
|
4
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
129.
|
"F"
|
miot
|
MCO
|
16
|
3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
MCO
|
16
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
130.
|
"F"
|
miot
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
131.
|
"G" Black Cadillac*PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
132.
|
IP Dyzio Psotnik PL
|
1,0
|
NFO n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
NFO n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
133.
|
GIC DK ESBERN SNARE FELIS JUBATUS
|
1,0
|
NFO n 09
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
NFO n 09
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
134.
|
DEE MOCUSHLE*PL
|
1,0
|
NFO n 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
NFO n 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
135.
|
HARIETT Aniro*PL
|
0,1
|
>>> |
NFO n 09
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| |||||
136.
|
Umbria CHILEMON*PL
|
0,1
|
NFO n 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| <<< | |||||
137.
|
GIC ZULUS OLD POSSUM’S
|
1,0
|
NFO n 23
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| <<< | |||||
138.
|
CH B*TITRAN’S LEONARDO
|
1,0
|
NFO a 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
NFO a 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
139.
|
DAIQUIRI z Krainy Asgardu*PL
|
1,0
|
NFO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
NFO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
140.
|
FRIZEA DAJATERA*PL
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
141.
|
Bee Duch Północy*PL
|
0,1
|
NFO n 23
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| <<< | |||||
142.
|
Cody Meladino*PL
|
1,0
|
NFO n 23
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
NFO n 23
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
143.
|
EC AFJORD’S CYRANO DSM
|
1,0
|
NFO n 09 23
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO n 09 23
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
144.
|
GIC MARIE KROYER FELIS JUBATUS
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO n 09 22
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
145.
|
IC B*TITRAN’S UTROLIGE MOLLY
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
146.
|
PR BIANCA z Krainy Asgardu
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO n 09 23
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BOS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
147.
|
Danika Togo*PL
|
0,1
|
>>> |
NFO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| |||||
148.
|
Seal Gatonegro *PL
|
1,0
|
NFO a 09 23
|
11
|
ABS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO a 09 23
|
11
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
149.
|
APOSTROFA Chaton Roux*PL
|
0,1
|
NFO n 03 25
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO n 03 25
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
150.
|
Camelia Duch Północy*PL
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
151.
|
GIC Afrodyta Duch Północy*PL
|
0,1
|
NFO f 23
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
152.
|
IC ATLAS KOTONLAND*PL
|
1,0
|
NFO e
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO e
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
153.
|
CH Boxtel Kotyani*PL
|
1,0
|
NFO d
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
154.
|
IC BRISEIS TYGRYSY PÓŁNOCY*PL
|
0,1
|
NFO f 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO f 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
155.
|
Zora Karodok * Pl
|
0,1
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
156.
|
Ulla CHILEMON *PL
|
0,1
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS, BOB 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
157.
|
Kiki Aniro*PL
|
0,1
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
158.
|
ALABAMA PUSZYSTE KOTY*PL
|
0,1
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
159.
|
BARRETT Arwena Asgard*Pl
|
1,0
|
NFO e
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO e
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
160.
|
Bacardi Arwena Asgard*PL
|
1,0
|
NFO d 22
|
11
|
ZMIANA KOLORU NFO d 09
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
161.
|
Declan Milanor*PL
|
1,0
|
NFO d 23
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO d 23
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
162.
|
Jessica of El Retiro
|
0,1
|
NFO f
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO f
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
163.
|
JASMIN
|
0,1
|
NFO d 23
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
| <<< | |||||
164.
|
Botti Kotonland*PL
|
0,1
|
NFO f 22
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
NFO f 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
165.
|
EC PAOLA KARODOK*PL DSM
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO f 09 23
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
166.
|
EP ANCORA Aniro*PL, DSM
|
0,1
|
NFO d 09 23
|
2
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 09 23
|
2
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
167.
|
IC CLADDAGH’S AMOR
|
1,0
|
NFO e 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
168.
|
IC ZORKA Makaranta*PL
|
0,1
|
NFO d 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
169.
|
IP Nazgul Rogasiowy Kątek*PL
|
1,0
|
NFO d 09 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM, BOS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 09 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
170.
|
IP EC ANGA-NOR Z SOSNOWEGO BORU*PL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO f 09 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
171.
|
CH Baak Kotyani*PL
|
1,0
|
NFO d 09 23
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 09 23
|
7
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
172.
|
Julio Aniro
|
1,0
|
NFO d 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 03
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
173.
|
Bianca Kamik*Pl
|
0,1
|
NFO f 03
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO f 03
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
174.
|
Gabrielle RADIMA*PL
|
0,1
|
NFO g 09
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
175.
|
VIV Chilemon*PL
|
0,1
|
>>> |
NFO e 09 23
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| |||||
176.
|
GILLIANS ILDFUGL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO f 09 23
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
177.
|
S*BLACK LEVEL’S GULLIVER
|
1,0
|
NFO e 09
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO e 09
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
178.
|
AMOS
|
1,0
|
NFO d 09 23
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
179.
|
ASTRA
|
0,1
|
NFO d 09 23
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
180.
|
S*ULABRANDS VELVET
|
0,1
|
NFO g 09 23
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
181.
|
CALDERON DUCH PÓŁNOCY*PL
|
1,0
|
NFO d 09 23
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
182.
|
ENGER Kotyani*PL
|
1,0
|
NFO d 09 23
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
NFO d 09 23
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
183.
|
Crazy Demon Lasu*PL
|
0,1
|
>>> |
NFO f 03
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| |||||
184.
|
Runa S. Zwyciezca Troli*PL
|
0,1
|
NFO ns
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
NFO ns
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
185.
|
S*Wonderwoods Black Meadow Minty
|
0,1
|
NFO fs
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
NFO fs
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
186.
|
EC BASTI Aniro*PL
|
0,1
|
NFO ds 09 24
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
NFO ds 09 24
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
187.
|
IC Lori U’Lidy
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
NFO fs 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
188.
|
CH Fiona Flamme aus dem Wuselland*D
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
NFO fs 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
189.
|
AISHA Kami-Neko*PL
|
0,1
|
NFO fs 09
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| <<< | |||||
190.
|
GIC SIGNE HVIDE FELIS JUBATUS JW
|
0,1
|
NFO w
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
NFO w
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM, BIS, BOB 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
191.
|
PL*RADIMA Ghostface Killah
|
1,0
|
>>> |
NFO w
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| |||||
192.
|
DK GILLIAN’S HVIDUNDERLIGE HVIID
|
0,1
|
NFO w
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
NFO w
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
193.
|
FIN*Dunderkattens Saga Asynja
|
0,1
|
NFO w
|
12
|
ABS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
NFO w
|
12
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
194.
|
"G" HODOWLA DAJATERA*PL
|
miot
|
NFO
|
16
|
1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
195.
|
"B" hodowla Dobry Duch*PL
|
miot
|
NFO
|
16
|
2
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
NFO
|
16
|
1, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
196.
|
AMORES DORWIL*PL
|
1,0
|
RAG n
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
RAG n
|
11
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
197.
|
Adrianna Dorwill Pl
|
0,1
|
RAG n
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
RAG n
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
198.
|
CALVIN KLEIN Gold Partner*PL
|
1,0
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
199.
|
EISCHA S*AYASSE
|
0,1
|
RAG a
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
200.
|
IRIS DE BORGIONE CZ
|
0,1
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 2
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
201.
|
SALOME FROM BERUTHIEL*PL
|
0,1
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
202.
|
HOBBIT DILLS ZADOR
|
1,0
|
RAG n 04
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| <<< | |||||
203.
|
IC IL * Givhatol Palamedes
|
1,0
|
RAG a 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
204.
|
DOLLHOUSE GUCIO OF KOCPOL
|
1,0
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BOS
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
205.
|
Dollhouse MAJA of Kocpol
|
0,1
|
RAG a 04
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a 04
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
206.
|
BAJKA KOC-POL CAT*PL
|
0,1
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
207.
|
Anastazja Ragdolls*PL
|
0,1
|
RAG c 04
|
11
|
ABS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG c 04
|
11
|
ABS
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
208.
|
GIP NINO VAN MINOU BLOE
|
1,0
|
SBI n
|
4
|
Ex 1, CAPE
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SBI n
|
4
|
Ex 1, CAPE, NOM
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
209.
|
IP QUINCY VAN MINOU BLOE
|
1,0
|
SBI n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SBI n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
210.
|
CH SIMBA VAN HESAJA
|
1,0
|
SBI n
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SBI n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
211.
|
CH TEMPLE GUARDIANS GINA
|
0,1
|
SBI n
|
7
|
ABS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SBI n
|
7
|
ABS
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
212.
|
NAISHA VAN ANTOUCH
|
0,1
|
SBI n
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SBI n
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
213.
|
TIAMO VAN MINOU BLOE
|
1,0
|
SBI a
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SBI a
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
214.
|
LISA FAN DE WALDPOEL
|
0,1
|
SBI a
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SBI a
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
215.
|
IVY VAN DE SIMONA’S
|
0,1
|
SBI a
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SBI a
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
216.
|
IP LUKAS ORLOFFA DE KAABA *PL
|
1,0
|
SBI b
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
SBI b
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
217.
|
DIUNA Bircoon*PL
|
0,1
|
SBI b
|
9
|
EX 1 %
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
SBI b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
218.
|
AISCHA V/D DORONBURCHT
|
0,1
|
SBI c
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SBI c
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
219.
|
EWRIL Bircoon*PL
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
220.
|
PR OKTAVIO ORLOFFA DE KAABA *PL
|
1,0
|
SBI n 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
SBI n 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
221.
|
IC ANNIELLE VAN ANTOUCH
|
0,1
|
SBI b 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
SBI b 21
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mrs. Tatyana Boyko (U)
| ||
222.
|
AM-NINA
|
0,1
|
SBI c 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SBI c 21
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
223.
|
Dolores
|
0,1
|
SIB a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
SIB a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
224.
|
GIC Królewna z Baśni*PL
|
0,1
|
SIB n 09
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIB n 09
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
225.
|
IC SZAWUSZKA Samhain*PL
|
0,1
|
SIB n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIB n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
226.
|
NEORA KOCIA MAGIA*PL
|
0,1
|
SIB n 09
|
12
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| <<< | |||||
227.
|
GIC AZJA PERŁA PÓŁNOCY*PL
|
1,0
|
SIB n 23
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM, BOS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB n 23
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
228.
|
JUMANJI VON DEN SCHWARZWALTIGERN
|
1,0
|
SIB n 23
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB n 23
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
229.
|
Doran
|
1,0
|
SIB a 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB a 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
230.
|
DRAGA Perla Pólnocy* Pl
|
0,1
|
>>> |
SIB a 23
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| |||||
231.
|
DACJAN
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
232.
|
Aurora z Baśni PL CH
|
0,1
|
SIB a 22
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB a 22
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
233.
|
IC Wiosna z Baśni*PL
|
0,1
|
SIB n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIB n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
234.
|
DYMITR CARMENTA*PL
|
1,0
|
SIB n 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIB n 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
235.
|
Dziunia Pietrusińska
|
0,1
|
SIB d
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB d
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
236.
|
KONSTANCJA Nona * PL
|
0,1
|
SIB f
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB f
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
237.
|
JANTOCH’KA Z DWORKU BOJARA
|
0,1
|
SIB f 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB f 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
238.
|
MICHAIL z Dworku Bojara*PL
|
1,0
|
SIB e 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB e 24
|
11
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
239.
|
Cleo Gwiezdny Pyl*Pl
|
0,1
|
SIB f 09
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB f 09
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
240.
|
GINNY von der Sannoschka
|
0,1
|
SIB d 09 22
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB d 09 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
241.
|
Didi od Królowych*Pl
|
0,1
|
SIB f 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB f 09 24
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
242.
|
H-IRINKA LEKKI POWIEW*PL
|
0,1
|
SIB f 09 24
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB f 09 24
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
243.
|
Arietta z Krainy Jezior*PL
|
0,1
|
SIB d 09 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB d 09 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
244.
|
CAN AMIGO
|
1,0
|
SIB d 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| <<< | |||||
245.
|
CH Euforia z Alilandu*PL
|
0,1
|
SIB ds 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB ds 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
246.
|
Konwalia z Saskiej Kępy
|
0,1
|
SIB ns 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB ns 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
247.
|
Afrodyta Mościc*Pl
|
0,1
|
SIB ns 24
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB ns 24
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
248.
|
DIDO OF Impresario*PL
|
0,1
|
SIB ns 09 24
|
9
|
EX 1 %
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB ns 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
249.
|
Do’Remi od Impresario*|PL
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
250.
|
Borys
|
1,0
|
SIB x (a 09 33)
|
9
|
1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB x (a 09 33)
|
9
|
VG 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
251.
|
CEZARY NOA-NOA*PL
|
1,0
|
SIB x (n 09 21 33)
|
9
|
2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB x (n 09 21 33)
|
9
|
VG 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
252.
|
Ofelia Kocia Eminencja*PL
|
0,1
|
SIB x (a 21 33)
|
9
|
2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB x (a 21 33)
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
253.
|
KORNELIA KOTERIA*PL
|
0,1
|
SIB x (n 33)
|
9
|
1, BIV
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB x (n 33)
|
9
|
Ex 1
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
254.
|
OFELIA
|
0,1
|
SIB x (n 09 33)
|
9
|
3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
SIB x (n 09 33)
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Eva Porat (S)
| ||
255.
|
AXEL "Neva Syberiana"
|
1,0
|
>>> |
SIB x (n 33)
|
12
|
ABS
|
Mrs. Eva Porat (S)
| |||||
256.
|
Aisha "Neva Syberiana"
|
0,1
|
SIB x (a 33)
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| <<< | |||||
257.
|
"T"
|
miot
|
SIB
|
16
|
2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB
|
16
|
ABS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
258.
|
"A" HODOWLA Z MYSZKINOWA*PL
|
miot
|
SIB
|
16
|
3
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
259.
|
"O" HODOWLA KOCIA MAGIA*PL
|
miot
|
SIB
|
16
|
1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIB
|
16
|
ABS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
260.
|
"T" HODOWCA .Samhain*Pl
|
miot
|
--- | --- | ||||||||
261.
|
FANTAZY LUNIKA*PL
|
1,0
|
TUA n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
TUA n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
262.
|
FLORENTYNA Lunika*Pl
|
0,1
|
TUA g
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
TUA g
|
7
|
VG
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
263.
|
GIC KADIR HERIF VAN BEYAZI HAYLAZ
|
1,0
|
TUA w
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
TUA w
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
264.
|
GABRIELE LUNIKA*Pl
|
0,1
|
TUA w
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
TUA w
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
265.
|
HENDRIUS LUNIKA*PL
|
1,0
|
TUA w
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| <<< | |||||
266.
|
Avalonscat’s Bogomir
|
1,0
|
ABY n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| <<< | |||||
267.
|
Uno aus Abusir
|
1,0
|
ABY n
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
ABY n
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
268.
|
OPIUM BELVOIRE PL
|
0,1
|
ABY n
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| <<< | |||||
269.
|
Ennzo Figlio Figuletta*PL
|
1,0
|
ABY n
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
ABY n
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
270.
|
Alia Atryda Aby Zone*PL
|
0,1
|
ABY a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| <<< | |||||
271.
|
ABYLION`S RIDING WITH THE WIND
|
1,0
|
ABY o
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
ABY o
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
272.
|
Lady-Bird v.Dongola CH
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
273.
|
Bettina-Figlia Figuletta*PL
|
0,1
|
ABY p
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BOS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| <<< | |||||
274.
|
IC Koppiekatz Custom Jaha of Wild Africa
|
1,0
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
275.
|
ALOHA YAMAICA
|
0,1
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
276.
|
Windchimes Mountainpark
|
0,1
|
>>> |
BEN n 24
|
9
|
ABS
|
Mrs. Laura Burani (N)
| |||||
277.
|
Azanabengals FIRE KISS of Wild Africa
|
0,1
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
278.
|
Dazzledots NEWS FLESH of Wild Africa
|
1,0
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
279.
|
Gambit z Grodu Kraka*PL
|
1,0
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
280.
|
"A" HODOWLA BERKANO*PL
|
miot
|
BEN
|
16
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BEN
|
16
|
1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
281.
|
EC Czankra*PL
|
1,0
|
>>> |
BRI a
|
1
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| |||||
282.
|
EC LARRY RO-SE, CZ
|
1,0
|
BRI a
|
1
|
Ex 1, HP, NOM, BOS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
1
|
Ex 1, HP, BIV
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
283.
|
CH MY LORD VON BULLERBUE
|
1,0
|
BRI a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
284.
|
Bakalia Montenegro*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
285.
|
BALBINKA MONTENEGRO*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 4
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
286.
|
Binnie Brifield*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 3
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
287.
|
BLUSSIE BRIFIELD*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
288.
|
SORAYA GRAHAM*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
289.
|
Finezja Leśne Ranczo*PL
|
0,1
|
BRI a
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI a
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
290.
|
FAERUM
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
291.
|
AGRAFIA ALONE APUS*PL
|
0,1
|
BRI b
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
292.
|
Ernest of Bamboo Garden
|
1,0
|
BRI b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BRI b
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
293.
|
BANE CHAKRAM*PL
|
0,1
|
BRI b
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BRI b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
294.
|
IC FOXTROTT Z Muzyki*PL
|
1,0
|
BRI c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
295.
|
IC Żelka z M 7
|
0,1
|
BRI c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
296.
|
PERRY GRANDBOR CAC BIV
|
1,0
|
BRI c
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI c
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
297.
|
BEATTIE BONA DEA
|
0,1
|
BRI c
|
9
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| <<< | |||||
298.
|
BOADICCEA Chakram*pl
|
0,1
|
BRI c
|
11
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI c
|
11
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
299.
|
LUCKY BONA DEA
|
0,1
|
BRI c
|
12
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI c
|
12
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
300.
|
EMIL HAPPY STAR*PL
|
1,0
|
BRI e
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI e
|
11
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
301.
|
IC But She Lovely Zielaki*PL
|
0,1
|
BRI g
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI g
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
302.
|
IC CHAMOMILE KISS BRITISH VELVET, CZ
|
0,1
|
BRI g
|
5
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI g
|
5
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
303.
|
KIMI PERFECT OF NILFGAARD*PL
|
0,1
|
BRI g
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI g
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
304.
|
CYRENE Chakram*PL
|
0,1
|
BRI g
|
12
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI g
|
12
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
305.
|
CZAKLA KOCIA MAGIA*PL
|
0,1
|
BRI h
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
BRI h
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
306.
|
EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA JW, DSM
|
0,1
|
BRI j
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
BRI j
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
307.
|
GIC SILVER ELOISE D’OAXACA
|
0,1
|
BRI ns 11
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV, NOM, BIS, BOB 4
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
BRI ns 11
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM, BIS, BOB 4
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
308.
|
IC SILVER-JUSTINIAN VOM GOLDEN WINKEL
|
1,0
|
BRI ns 11
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
BRI ns 11
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
309.
|
IC SALLYMEO PUSSUMCATTUM
|
0,1
|
BRI ns 11
|
5
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
BRI ns 11
|
5
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
310.
|
CH Wanda Felis Pretiosus*PL
|
0,1
|
BRI ns 11
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
BRI ns 11
|
7
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
311.
|
ANGEL FACE EMERALD MIST
|
0,1
|
BRI ns 11
|
12
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
BRI ns 11
|
12
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
312.
|
CH BLUETKA APUS*PL
|
0,1
|
BRI c 24
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
313.
|
IC Valentyn Zasmucka Hvezda *Cz
|
1,0
|
BRI d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
BRI d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
314.
|
Cassablanca Luludi*PL
|
0,1
|
BRI f 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI f 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
315.
|
DANVA FONDOR*PL
|
0,1
|
BRI h 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
BRI h 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
316.
|
CH DOMINO Domestic Bliss*LV
|
1,0
|
BRI n 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BRI n 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
317.
|
IC Pinky van den Booss*PL
|
0,1
|
BRI c 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BRI c 03
|
5
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
318.
|
IC Lunitari Kabrirus*PL
|
0,1
|
BRI j 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
BRI j 03
|
5
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
319.
|
Chanel Pluszak*Pl
|
0,1
|
BRI b 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
BRI b 33
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
320.
|
IC ALHENA ALIA AKSAMBRI*PL
|
0,1
|
BRI c 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI c 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
321.
|
A-ŚNIEŻKA "CARMENIK*PL"
|
0,1
|
BRI c 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI c 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
322.
|
Alaya Duma Gdańska*PL
|
0,1
|
BRI g 33
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
BRI g 33
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
323.
|
"B" HODOWLA BRY-PER*PL
|
miot
|
--- | --- | ||||||||
324.
|
"C" HODOWLA ANGATA*PL
|
miot
|
BRI
|
16
|
2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI
|
16
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
325.
|
"D"
|
miot
|
BRI
|
16
|
1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
326.
|
"G" HODOWLA HERBU KADAR*PL
|
miot
|
BRI
|
16
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI
|
16
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
327.
|
"P"
|
miot
|
BRI
|
16
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
BRI
|
16
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
328.
|
"T"
|
miot
|
--- | --- | ||||||||
329.
|
IC IC LV*Fairy Dream Quendi
|
0,1
|
BUR c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| <<< | |||||
330.
|
ALICJA IKATI*PL
|
0,1
|
BUR c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BUR c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
331.
|
MIKKA MAKKA’S GALIBA
|
0,1
|
BUR d
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
BUR d
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
332.
|
CLIO KOTERIA*PL
|
0,1
|
BUR h
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
BUR h
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
333.
|
IC DINO BOHEMIA INDIGO, CZ
|
1,0
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
334.
|
IC ANNEMARY BLEUE BOHEMIA INDIGO, CZ
|
0,1
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
CHA
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
335.
|
IC GIUSEPPE Z PÓŁWYSPU*PL
|
1,0
|
>>> |
CRX b 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| |||||
336.
|
FIN*JIP-JAP’N GILTED CINNAMON
|
1,0
|
CRX a 03
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
CRX a 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
337.
|
FIN*PIUPAW’S ROONEY
|
1,0
|
CRX a 03
|
12
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
CRX a 03
|
12
|
Ex 2
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
338.
|
IC NEZABUDKA NEFERTITI
|
0,1
|
CRX g 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
CRX g 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
339.
|
PL*CATTUS DE LUX BELEMCHE
|
0,1
|
CRX e
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
CRX e
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
340.
|
GIC APOLONIA NIGHT & DAY *PL
|
0,1
|
CRX h 09
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
CRX h 09
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
341.
|
CH JOLIE z Półwyspu
|
0,1
|
CRX h 01 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
CRX h 01 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
342.
|
SHAZA KOCIA DRZEMKA*PL
|
0,1
|
>>> |
CRX f 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| |||||
343.
|
KATINKA LUNIKA*PL
|
0,1
|
CRX f 09
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
CRX f 09
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
344.
|
PL*CATTUS DE LUX ASHI
|
0,1
|
CRX j 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
CRX j 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
345.
|
TAISA KOCIA DZREMKA*PL
|
0,1
|
>>> |
CRX g 21 33
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| |||||
346.
|
GIC AWANTURA Night&Day*PL
|
0,1
|
CRX h 09 33
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
CRX h 09 33
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
347.
|
IC JOSEPHINE z Półwyspu*Pl
|
0,1
|
CRX j 09 33
|
5
|
EX 1 %
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
|
CRX j 09 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
348.
|
URWIS REX KOCIA DRZEMKA*PL
|
1,0
|
>>> |
CRX d 03 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| |||||
349.
|
DŻAMIL REX Loki Miao*PL
|
1,0
|
DRX n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
DRX n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
350.
|
Angel Cloudnine
|
0,1
|
DRX f
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
DRX f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
351.
|
PATI MOON RIVER*PL
|
0,1
|
DRX d 22
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| <<< | |||||
352.
|
AURIKA MARAGATTA*PL
|
0,1
|
DRX f 24
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
DRX f 24
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
353.
|
CIRI REX Loki-Miao PL
|
0,1
|
DRX d 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
DRX d 09 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
354.
|
IC Allen des Lutins du Devon
|
1,0
|
DRX a 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| <<< | |||||
355.
|
GLORY DEVON Ostoja*PL
|
0,1
|
DRX ns 23
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
DRX ns 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
356.
|
ARIELKA Wesoła Gabi *PL
|
0,1
|
DRX ns 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| <<< | |||||
357.
|
GIC Phu-Quoc`s Casanova
|
1,0
|
DRX bs 33
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
DRX bs 33
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
358.
|
Kurrat Dżalanhar*PL
|
1,0
|
DRX n 32
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
DRX n 32
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
359.
|
MEGA MIAOWS MOGENS
|
1,0
|
DRX b 32
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
DRX b 32
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
360.
|
S*SILVERVAGENS YIN
|
0,1
|
DRX g 33
|
9
|
EX1 %
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
DRX g 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
361.
|
EC YORI REX LOKI-MIAO*PL
|
1,0
|
DRX w 62
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
DRX w 62
|
1
|
Ex 1, HP, NOM, BOS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
362.
|
Asio von Kronenfeld SK
|
1,0
|
OCI p 24
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
OCI p 24
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
363.
|
EC Remarque Rosa Glauca*CZ
|
1,0
|
RUS
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
364.
|
EC Zaniematsu Nadychoziny Chudesni
|
1,0
|
RUS
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
365.
|
EC Clou Ewjatar*PL
|
0,1
|
RUS
|
1
|
Ex 1, HP, BIV
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
366.
|
GIP Frodo Blue-Bis
|
1,0
|
RUS
|
4
|
Ex 1, CAPE, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
4
|
Ex 1, CAPE, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
367.
|
IC Roxanastasia’s Rodion Raskolnikov (CFA)
|
1,0
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
368.
|
A Flashpaw’s Like an Illusion
|
1,0
|
RUS
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
369.
|
FABIAN LITTLE BIG CAT*CZ
|
1,0
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
370.
|
Goutier Baltic Fossil*PL
|
1,0
|
RUS
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
371.
|
AMELKA EWJATAR*PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
372.
|
FLORENCE
|
0,1
|
RUS
|
9
|
VG
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
ABS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
373.
|
GIZA Szafirek
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| <<< | |||||
374.
|
HERMIONA EWJATAR*PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
375.
|
KAYA Ewjatar*PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
376.
|
SITA MINORA *PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
ABS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
377.
|
Aki Nightwatch*PL
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
378.
|
NAJSHA Maskotka Carów*PL
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 3
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
11
|
Ex 3
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
379.
|
NINA Ewjatar*PL JW
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
380.
|
"A" HODOWLA CATS OF SANAR*PL
|
miot
|
RUS
|
16
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
16
|
3
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
381.
|
"B" HODOWLA BERKANO*PL
|
miot
|
RUS
|
16
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
RUS
|
16
|
2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
382.
|
BLACK VELVET ARVON*PL
|
0,1
|
SPH n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
SPH n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
383.
|
BEMISU DREAMS REVIVE
|
0,1
|
SPH f
|
9
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
SPH f
|
9
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
384.
|
ORHIDS LANION
|
1,0
|
SPH d
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
SPH d
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
385.
|
BEMISU EVERYONE LOVES ME
|
0,1
|
SPH f
|
12
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
SPH f
|
12
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
386.
|
BEMISU ESCAPE FROM REALITY
|
1,0
|
SPH n 21 33
|
12
|
ABS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
SPH n 21 33
|
12
|
ABS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
387.
|
Cleopatra Championsleague
|
0,1
|
SPH w 62
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
SPH w 62
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
388.
|
CESAR KALBAL*PL
|
1,0
|
BAL c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BAL c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
389.
|
Eryk Wiking Michałki*PL
|
1,0
|
BAL c
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| <<< | |||||
390.
|
"D" HODOWLA KALBAL*PL
|
miot
|
BAL
|
16
|
VG 1
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BAL
|
16
|
VG 1
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
391.
|
"D" HODOWLA Apokrytos*PL
|
miot
|
OLH
|
16
|
VG 1
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
OLH
|
16
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
392.
|
PR Bewitching Beau Valiano*Pl
|
1,0
|
OSH n
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
OSH n
|
8
|
ABS
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
393.
|
KLOTYLDA LACARA*PL
|
0,1
|
OSH a
|
9
|
Zmiana koloru na OSH c
|
OSH c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Laura Burani (N)
| |||
394.
|
ASJA
|
0,1
|
OSH b
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
OSH b
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
395.
|
Germiona Le Soleil
|
0,1
|
OSH b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
OSH b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
396.
|
Ancient Seafearer RO*Zalmoxis J W
|
1,0
|
OSH n 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
OSH n 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
397.
|
Honor Capri Jungle
|
1,0
|
OSH n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
OSH n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
398.
|
CH US* Injoi GIZMO J.W.
|
1,0
|
OSH b 25
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
OSH b 25
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM, BOS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
399.
|
Newton Bi Catori
|
1,0
|
OSH d 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
OSH d 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
400.
|
FIN*BIRREIGN DIVINE FIRE
|
0,1
|
OSH d 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
|
OSH d 24
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
401.
|
S*Ariadnes Maiko
|
0,1
|
OSH f 03
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
OSH f 03
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
402.
|
EC SI*EC OKONOR ROSS ICE JW, DSM
|
1,0
|
SIA w 67
|
1
|
Ex 1, HP, NOM, BOS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
SIA w 67
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
403.
|
Dolce Bimba Alamoana*Pl JW
|
0,1
|
SIA w 67
|
9
|
EX 1 %
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
SIA w 67
|
9
|
ABS
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
404.
|
Snow White Bluet. JW
|
1,0
|
SIA w 67
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
SIA w 67
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
405.
|
GIC Anatolian Puszczyk*PL
|
1,0
|
SIA n
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIA n
|
3
|
EX 1 %
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
406.
|
GIC Hellada
|
0,1
|
SIA n
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIA n
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
407.
|
GRACE
|
0,1
|
SIA n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIA n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
408.
|
Fancy-Fonzie Koosje van Tutte’s
|
1,0
|
SIA n
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIA n
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mrs. Angelika Kneifel (D)
| ||
409.
|
ORODRUINA ARI-GAN*PL
|
0,1
|
>>> |
SIA a
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Laura Burani (N)
| |||||
410.
|
NL* Koosje van Tuttes WOMACK BOY
|
1,0
|
SIA b
|
11
|
Ex 1
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|
SIA b
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
411.
|
INKA INCOGNITO*PL
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
412.
|
DEUS DEMON ADALBERTUS *PL
|
0,1
|
SIA c
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS, BOB 2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIA c
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS, BOB 3
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
413.
|
GIC Amadeus Puszczyk*PL
|
1,0
|
SIA n 21
|
3
|
Ex 1, CACE
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIA n 21
|
3
|
Ex 1, CACE, NOM
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
414.
|
COROLLA Czardan*PL
|
0,1
|
SIA n 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIA n 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
415.
|
"A"
|
miot
|
SIA
|
16
|
2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
|
SIA
|
16
|
2
|
Mrs. Laura Burani (N)
| ||
416.
|
"L" HODOWLA LACARA*PL
|
miot
|
--- | --- | ||||||||
417.
|
J Cozy Top*PL
|
miot
|
SIA OSH
|
16
|
1, NOM, BIS
|
SIA OSH
|
16
|
1, NOM, BIS
|
||||
418.
|
ANDRUT
|
1,0
|
DOM
|
14
|
1, NOM
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
DOM
|
14
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
419.
|
JUNIOR
|
1,0
|
DOM
|
14
|
2
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
DOM
|
14
|
2
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
420.
|
Stefan
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
421.
|
BONY
|
0,1
|
DOM
|
14
|
1, NOM, BIS
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
DOM
|
14
|
1
|
Mr. Aleksey Shchukin (NL)
| ||
422.
|
"A" Felicity Cats*PL
|
miot
|
BEN
|
16
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BEN
|
16
|
ABS
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
423.
|
JAGA Wiki-Black*PL
|
0,1
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Eva Porat (S)
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 2
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
| ||
424.
|
DOMESTIC BLISS PALOOKA
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
425.
|
CH S*CUTECAT’S YOU ANGEL YOU!
|
0,1
|
RAG a
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mrs. Laura Burani (N)
|
RAG a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
| ||
426.
|
GIC LV*DOMESTIC BLISS VINZOR
|
1,0
|
BRI b
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mrs. Stephe Bruin (NL)
|
BRI b
|
3
|
Ex 1, CACE, BIV
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
| ||
427.
|
FATIMA Horda z Azinacurt*PL
|
0,1
|
MCO d 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
|
MCO d 09 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martin Kabina (CZ)
| ||
428.
|
Nosy Parkers Mika Monster
|
1,0
|
SPH n 09
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
SPH n 09
|
12
|
ABS
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
429.
|
Nosy Parker ms Karahol
|
0,1
|
SPH f 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hanne Sophie Sneum (DK)
|
SPH f 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Yan Roca-Folch (F)
| ||
430.
|
EDIE SPACE COON’S*PL
|
1,0
|
>>> |
MCO n 22
|
12
|
ABS
|
Mr. H. Gunter Scholer (B)
|