Mr. Alfred Wittich (CH) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mrs. Waltraut Sattler (DE) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mr. Dieter Filler (CH) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mrs. Elena Noskova (RU) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mr. Veikko Saarela (FI) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mr. Steven L.Jones (NO) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
Mr. Martti Peltonen (SE) | [2009-06-06] [2009-06-07] |
No.
|
Cat
|
Sex
|
EMS
|
Class
|
Result Sat.
|
Judge
|
EMS
|
Class
|
Result Sun.
|
Judge
|
||
1.
|
PABLO Pod Bzem * PL
|
1,0
|
EXO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
EXO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
2.
|
INESSA Aldona’s Gift*PL
|
0,1
|
EXO e 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
EXO e 22
|
9
|
Ex 1%
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
3.
|
NECKLACE BLANDIRI*PL
|
0,1
|
PER w 63
|
11
|
ABS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
PER w 63
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
4.
|
MIA GEORGOUS BLANDIRI *PL
|
0,1
|
PER a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
PER a
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
5.
|
TORO VENT SAUVAGE*PL
|
1,0
|
PER e
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
6.
|
ZARA Kika-Charme*PL
|
0,1
|
PER f 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
7.
|
ANIMA MEA Mansfield Park*PL
|
0,1
|
PER f 22
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
8.
|
KAJA MRUCZYSŁAW*PL
|
0,1
|
PER g 24
|
9
|
ABS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
9.
|
AMIR BŁĘKITNA LAGUNA*PL
|
1,0
|
PER ds 22 62
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
PER ds 22 62
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
10.
|
ETNA KIKA-CHARME*PL
|
0,1
|
PER es 22 62
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
PER es 22 62
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
11.
|
Konstanty Cat Secret PL
|
1,0
|
PER n 01
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
PER n 01
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
12.
|
NONCHALANT Blandiri*PL
|
1,0
|
PER n 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
13.
|
Kalina Cat Secret Pl
|
0,1
|
PER a 02
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
PER a 02
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
14.
|
JEŻYNKA Rafmonnia*PL
|
0,1
|
PER d 02
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
PER d 02
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
15.
|
GEJSZA PANDA *PL
|
0,1
|
PER f 02
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
16.
|
PL *Bagira Diuna
|
0,1
|
PER g 02
|
11
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
PER g 02
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
17.
|
Halva Od Elizy *Pl
|
0,1
|
PER n 02 21
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS, BOS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||||||
18.
|
Shogun Kika -Charme PL
|
1,0
|
PER d 03 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
PER d 03 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
19.
|
LATOYBELL CATPRESTIGE *PL
|
1,0
|
PER ns 02
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
20.
|
HITOMI CATLEY CRUE
|
1,0
|
PER n 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
21.
|
HERMIN BOY Pers-Megicats*PL
|
1,0
|
PER a 33
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
PER a 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
22.
|
TIMOTHY NOREL*PL
|
1,0
|
PER a 33
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS, BOS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
23.
|
HOLLY GRAND Pers-Megicats *PL
|
0,1
|
PER a 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
24.
|
PARYS NANONACAT*PL
|
1,0
|
PER e 33
|
12
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
PER e 33
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
25.
|
GRACJA El-Choclo PL
|
0,1
|
PER f 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
PER f 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
26.
|
KASMINA NANONA-CAT*PL
|
0,1
|
PER n 21 33
|
9
|
ABS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
27.
|
SHE’S THE ONE Pati-Marro*Pl
|
0,1
|
PER n 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
PER n 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
28.
|
MIRIAM NANONA-CAT*PL
|
0,1
|
PER a 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
29.
|
CH LUCKY BLUE EMINENCE*PL
|
1,0
|
ACL n 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
ACL n 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
30.
|
IC PL*Carriecoon VIGGO
|
1,0
|
MCO a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
31.
|
CH PAPILLOU Jastrzebiec*PL
|
1,0
|
MCO n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
32.
|
CH SAMSON FARICOON*PL
|
1,0
|
MCO a
|
7
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO a
|
7
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
33.
|
NORTIA TiiLi*PL
|
0,1
|
MCO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
34.
|
Fiori Black Lilith*Pl
|
0,1
|
MCO n
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
35.
|
PL*Dark Age PHOENIX’LC
|
1,0
|
MCO n
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO n
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
36.
|
Amelia Daimon Frey*PL
|
0,1
|
MCO a
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
37.
|
IC Donna Dulcymea Agiraj*PL
|
0,1
|
MCO a 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO a 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
38.
|
CH Karnello Cooni-Gaj*PL
|
1,0
|
MCO a 09
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
39.
|
PAYTON GATTA*PL
|
1,0
|
MCO n 09
|
11
|
ABS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
40.
|
Chanel Flash Cat*PL
|
0,1
|
MCO ns 09
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
41.
|
Zofia Don Koczis*PL
|
0,1
|
MCO n 09
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
42.
|
Armando Daimon Frey*PL
|
1,0
|
MCO n 09
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
43.
|
CH Gabi Mr.Japac*PL
|
0,1
|
MCO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
44.
|
PR Aremis Złoty Sen*PL
|
1,0
|
MCO n 23
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 23
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
45.
|
S*Street Cats Xtreme of Paranoia
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
46.
|
Blackberry Nefeli*PL
|
0,1
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
47.
|
IRVINE LITO-SVIT*UA
|
0,1
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
48.
|
NISABA TiiLi*PL
|
0,1
|
MCO n 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
49.
|
Easy Going LynxCoon*PL
|
1,0
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
50.
|
Witor od Vajgaru
|
1,0
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS, BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
51.
|
Pl*Marisena’s Celia Oro
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
52.
|
PL*DUCH NOCY LARA
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
53.
|
CARAVAGGIO ASTERIA*PL
|
1,0
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
54.
|
Raven Arkiza*PL
|
1,0
|
MCO n 23
|
12
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
55.
|
EP Amiga Kocurro*PL DSM
|
0,1
|
MCO n 23
|
17
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 23
|
17
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
56.
|
IC OZZY OZBOOY Joe Black*PL
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
57.
|
IC NIGHTWISH Tala - Minowis
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
58.
|
IGO Z WYSPY MEW*PL
|
1,0
|
MCO n 09 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO n 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
59.
|
Cyga Złoty Brzeg*PL
|
0,1
|
MCO n 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
60.
|
IC Bonne Chance LynxCoon*PL
|
0,1
|
MCO f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
61.
|
CH QUEBRACHO JASTRZĘBIEC*PL
|
1,0
|
MCO d 22
|
7
|
ABS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
62.
|
CH CHILI MALMESBURY*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO f 22
|
7
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
63.
|
NAYELI FIRE N’ICE, HR
|
1,0
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO d 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM BIS, BOS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
64.
|
Jamiroquai Arkiza*PL
|
1,0
|
MCO e 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO e 22
|
9
|
VG 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
65.
|
Amazing Beauty GreenGrove*PL
|
0,1
|
MCO f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO f
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
66.
|
Ops Tiili*PL
|
0,1
|
MCO f
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
67.
|
AMBER MELLUANDIA*PL
|
0,1
|
MCO f 09
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO f 09
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
68.
|
PL* Maybach Urshula Anne
|
0,1
|
MCO d 22
|
9
|
Ex
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
69.
|
ATLANTA ATILLA HORTULUS*PL
|
0,1
|
MCO d 22
|
9
|
Ex
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO d 22
|
9
|
VG
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
70.
|
Lakshmi HAGNE*PL
|
0,1
|
MCO d 22
|
9
|
Ex
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
71.
|
BINTE - ZAHRA Silvi - Cola*PL
|
0,1
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
72.
|
Brooklyn Nefeli*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
9
|
Ex
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
73.
|
OKUN-TENGRI TiiLi*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
74.
|
Teagan Wiki Black*PL
|
0,1
|
MCO f 23
|
9
|
Ex
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
MCO f 23
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
75.
|
ADIOS Pomruk*PL
|
1,0
|
MCO d 22
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
76.
|
PERUN TiiLi*PL
|
1,0
|
MCO d 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
77.
|
DIONIZY Magnus*PL
|
1,0
|
MCO d 24
|
11
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
78.
|
BOBIK A’GERFFILDO*PL
|
1,0
|
MCO e 22
|
11
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO e 22
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
79.
|
X-TRA Faricoon*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
80.
|
RED ARROW JASTRZĘBIEC*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
ABS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
81.
|
CASSANDRA REGARD SAUVAGE, CZ
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
82.
|
JUSTIN Bystra*PL
|
1,0
|
MCO d 23
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO d 23
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
83.
|
INEZ KONKOLINO*PL
|
0,1
|
MCO e
|
12
|
Ex 3
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO e
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
84.
|
CHICAGO ASTERIA*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
12
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
85.
|
Gifty Ricusiowo*pl
|
0,1
|
MCO f 24
|
12
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
86.
|
Cali Złoty Brzeg*PL
|
0,1
|
MCO g 24
|
12
|
Ex 3
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
87.
|
BELLA YOUR MAJESTYCAT*PL
|
0,1
|
MCO g 24
|
12
|
Ex 4
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO g 24
|
12
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
88.
|
GIC Diva Lynx Shadow*PL
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
89.
|
IC Irma LABEO*PL
|
0,1
|
MCO f 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO f 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
90.
|
IC HARMONY Hunters Moon*PL
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
5
|
Ex 2
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO f 03 22
|
5
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
91.
|
RHEA SURIE KOCIE LOTY*PL
|
0,1
|
MCO d 09 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO d 09 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
92.
|
Zuzia Aldona’s Gift*PL
|
0,1
|
MCO d 09 24
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO d 09 24
|
9
|
Ex
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
93.
|
Eliza Jane of Black Youcon
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO f 03 22
|
9
|
Ex 3
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
94.
|
ELISSA ENZA Cień Tygrysa*PL
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
9
|
Ex 4
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
95.
|
Justcoons Magnus Maximus
|
1,0
|
MCO d 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
MCO d 09 22
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
96.
|
Rita Aldona’s Gift*PL
|
0,1
|
MCO g 03
|
9
|
Ex
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
97.
|
EC Eris Hunters Moon*PL
|
1,0
|
MCO ns 22
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO ns 22
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
98.
|
CH JERRY-LEE My Axis Star, Cz
|
1,0
|
MCO ns
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
99.
|
HERBATNIK Mr.Japac*PL
|
1,0
|
MCO ds 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO ds 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
100.
|
OLIVIA Capri Leo*Pl.
|
0,1
|
MCO fs 09
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
101.
|
Keira Knightley of Susan’s Cats*CZ
|
0,1
|
MCO ns 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO ns 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
102.
|
Colin Mgły Avalonu*PL
|
1,0
|
MCO ns
|
11
|
ABS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
103.
|
Didi-Koci Przylądek*PL
|
0,1
|
MCO fs 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO fs 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
104.
|
Iris Black Lilith*Pl
|
0,1
|
||||||||||
105.
|
Jasmine Gatta*PL
|
0,1
|
MCO ns 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO ns 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
106.
|
Wanesa AldonasGift*PL
|
0,1
|
MCO gs 03 22
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO gs 03 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
107.
|
Havana Black lilith*Pl
|
0,1
|
||||||||||
108.
|
ZERAILI Samotna Gwiazda*PL
|
0,1
|
MCO w
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO w
|
9
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
109.
|
Isis Amor Hunters Moon*PL
|
0,1
|
MCO w
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO w
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
110.
|
Amor Agafar*PL
|
1,0
|
MCO w
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO w
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
111.
|
Alfa Agafar*PL
|
0,1
|
MCO w
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO w
|
11
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
112.
|
"D" HODOWLA DEWADORA
|
miot
|
MCO
|
16
|
-
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
4
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
113.
|
"A" HODOWLA Daimon Frey*PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
-
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
114.
|
"D" hodowla Pl*Marisena’s
|
miot
|
MCO
|
16
|
4
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
3
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
115.
|
"L" HODOWLA złoty sen*PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
-
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
116.
|
"D" Aldona’s Gift*PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
117.
|
"D" Srebrny Gród*Pl
|
miot
|
MCO
|
16
|
3
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
118.
|
"D" hodowla Mgły Avalonu
|
miot
|
MCO
|
16
|
5
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
5
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
119.
|
"T"
|
miot
|
MCO
|
16
|
-
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
120.
|
"B" HODOWLA Your Majestycat*PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
-
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
6
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
121.
|
"O" HODOWLA HAGNE*PL
|
miot
|
MCO
|
16
|
2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
122.
|
"J" HODOWLA Black Lilith*Pl
|
miot
|
MCO
|
16
|
1, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO
|
16
|
1, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
123.
|
CH Dylan Perełka *PL
|
1,0
|
NEM n
|
7
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
124.
|
Elmo Figlarne Kociaki *PL
|
1,0
|
NEM a 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
NEM a 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
125.
|
CH Cynthia Z Salem*PL
|
0,1
|
NEM ns 21
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
NEM ns 21
|
7
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
126.
|
Dayo L’Emmaus
|
0,1
|
NEM e 21
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
NEM e 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
127.
|
Panda Aldona`s Gift*PL
|
0,1
|
NEM f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
128.
|
Jerry Złoty Sen PL
|
1,0
|
NEM d
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
129.
|
AMIR JUNIOR
|
1,0
|
NEM a
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
130.
|
ATARIA PUCHACZ*PL
|
0,1
|
NEM n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
131.
|
"B" hodowla Jedwabny Pył*PL
|
miot
|
NEM
|
16
|
ABS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NEM
|
16
|
ABS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
132.
|
"A" HODOWLA Lucjana Neva*PL
|
miot
|
NEM
|
16
|
1, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NEM
|
16
|
1, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
133.
|
EC AMAREOTH FOREST EYES*PL, DSM
|
1,0
|
NFO n 09
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
NFO n 09
|
1
|
Ex 1, HP, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
134.
|
PR AMILO Sil Gewron*PL
|
1,0
|
NFO n 03
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
135.
|
ASINUS White Kota*Pl
|
1,0
|
NFO n 09
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
NFO n 09
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
136.
|
IC FAFNIR Gaissa*PL
|
1,0
|
NFO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NFO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
137.
|
CH Bastilla La Bichone*PL
|
0,1
|
NFO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NFO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
138.
|
Holly Hunter Atlas
|
0,1
|
NFO a 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NFO a 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
139.
|
PL*Atlas IDALIA
|
0,1
|
NFO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NFO n 22
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
140.
|
PL*Atlas ILLIADA
|
0,1
|
NFO n 22
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
NFO n 22
|
11
|
Ex 2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
141.
|
GIC GERLLSIA FOREST EYES*PL
|
0,1
|
NFO n 03 23
|
3
|
Ex 2
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO n 03 23
|
3
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
142.
|
BERNET BLUESKOTKA*PL
|
1,0
|
NFO n 03 22
|
9
|
ABS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO n 03 22
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
143.
|
Henry Fonda Atlas*PL
|
1,0
|
NFO n 09 23
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO n 03 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
144.
|
PL*Gatta GRANNOS
|
1,0
|
NFO n 09 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO n 09 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
145.
|
BONHO KIYO’KAG*PL
|
1,0
|
NFO a 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO a 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
146.
|
CYRILLA Leśne Marzenie*PL
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS, BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
147.
|
CH Bohema Vipkot*PL
|
0,1
|
NFO f 22
|
7
|
ZMIANA KOLORU
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
NFO f 22
|
7
|
ABS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
148.
|
Amila Beldirka PL
|
0,1
|
NFO f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
NFO f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
149.
|
Hachiman E’xodja*PL
|
1,0
|
NFO d 22
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
NFO d 22
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
150.
|
VIRGILUS Zwycięzca Troli
|
1,0
|
NFO d 03 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO d 03 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
151.
|
UMA-MI ZWYCIĘZCA TROLI*PLCZ
|
0,1
|
NFO d 03 23
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO d 03 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
152.
|
Bastet z Dzikiego Lasu*PL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
153.
|
MALIJA GATTA*PL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO f 09 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
154.
|
Evora E’Xodja*PL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO f 09 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BOS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
155.
|
ASELLA White Kota*Pl
|
0,1
|
NFO d 09
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO d 09
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
156.
|
BIA IGMU KIYO’KAG*PL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO f 09 23
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
157.
|
GIC Hanga Dajatera*PL
|
0,1
|
NFO fs 24
|
3
|
Ex 1%
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
NFO fs 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
158.
|
GIC D* Schneetal vom Norje Silberbaer
|
1,0
|
NFO ns 09
|
3
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
NFO ns 09
|
3
|
ABS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
159.
|
FANTASTIC Chaton Roux*PL
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
NFO ns 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
160.
|
Fabulous Chaton Roux*Pl
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
NFO fs 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
161.
|
"C" HODOWLA Leśne Marzenie*PL
|
miot
|
NFO
|
16
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO
|
16
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
162.
|
ARANN Ragissa*PL
|
1,0
|
RAG n
|
9
|
DISQ.
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
RAG n
|
9
|
DISQ.
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
163.
|
BIBI Koc-Pol Cat*PL
|
0,1
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
164.
|
Szecherezada Charming Eyes*PL
|
0,1
|
RAG n 21
|
9
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
RAG n 21
|
9
|
ABS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
165.
|
Nestor Blue Eyes of Carpathia, SK
|
1,0
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
166.
|
THALIA Koc-Pol Cat*PL
|
0,1
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
167.
|
Calineczka Czejan*PL
|
0,1
|
RAG n 04
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
RAG n 04
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
168.
|
Lady Lara of Carpathia, SK
|
0,1
|
RAG n 04 21
|
9
|
Ex 1%
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
RAG n 04 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
169.
|
BRANDON Złoty Księżyc*PL
|
1,0
|
SBI n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
SBI n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
170.
|
UTARA VON DRE ROSENTERRASSE
|
0,1
|
SBI n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
SBI n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
171.
|
GIC DIMITRI z Kufra Carycy*PL
|
1,0
|
SIB n 23
|
3
|
Ex 2
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
172.
|
GIC Barguzin Onix Gloria
|
1,0
|
SIB ny 22
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM BIS, BOS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
173.
|
IC DELTA DAR NATURY *PL
|
0,1
|
SIB n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
174.
|
CH ACCORD Diva Siberia
|
0,1
|
SIB n 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB n 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
175.
|
LANDYSH SIBARIS*RU
|
1,0
|
SIB n 24
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB n 24
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
176.
|
EC DYMITR CARMENTA*PL
|
1,0
|
SIB n 09 24
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
177.
|
IC DEVON z Kufra Carycy*PL
|
1,0
|
SIB d 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
178.
|
IC NJUSHKA Z DWORKU BOJARA*PL
|
0,1
|
SIB f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
179.
|
IC CH*Lukijn’s Oasis
|
0,1
|
SIB g 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
180.
|
CH LUNA Ambrosia Natura
|
0,1
|
SIB g 24
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB g 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
181.
|
JAWA OD KNIAHINI*PL
|
0,1
|
SIB f 24
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB f 24
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
182.
|
ZAJAWKA Stashkot*PL
|
0,1
|
SIB f 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB f 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
183.
|
EC ARIF z Kufra Carycy*PL,
|
1,0
|
SIB d 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
184.
|
FIONKA z Warmii*PL
|
0,1
|
SIB d 23
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SIB d 23
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
185.
|
Tiju Sekret Akkem*PL
|
0,1
|
SIB d 23
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
186.
|
Saruman Silviassib*PL
|
1,0
|
SIB d 09 24
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
187.
|
Gamma z Nurtu Leny*PL
|
0,1
|
SIB f 09 24
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
188.
|
IC PIENOTCHKA Z DWORKU BOJARA*PL
|
0,1
|
SIB fs 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
SIB fs 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
189.
|
IP JAZZHIRA Z SASKIEJ KEPY*PL/CZ
|
0,1
|
SIB ns 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM BIS, BOS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
190.
|
BLACK JACK CONTENTUS*PL
|
1,0
|
SIB ns 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
SIB ns 24
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
191.
|
Xantha Umbra Isis*PL
|
0,1
|
SIB gs 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
192.
|
JEDISA OD KNIAHINI *PL
|
0,1
|
SIB fs 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS, BIS, BOB 3
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
SIB fs 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS, BIS, BOB 2
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
193.
|
Union Silviassib*PL
|
1,0
|
SIB es 02 21
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
SIB es 02 21
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
194.
|
Uma Thurman Silviassib*Pl
|
0,1
|
SIB gs 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
SIB gs 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
195.
|
"T" HODOWLA Sekret Akkem*PL
|
miot
|
SIB
|
16
|
1, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
196.
|
"I" FIGLARNE KOCIAKI*PL
|
miot
|
SIB / NEM
|
16
|
1, NOM BIS
|
SIB / NEM
|
16
|
3
|
||||
197.
|
"G" hodowla Carmenta*PL
|
miot
|
SIB
|
16
|
2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
SIB
|
16
|
2
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
198.
|
IC ERRLVON KEDI ARKADAS
|
1,0
|
TUA d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
TUA d 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
199.
|
IC HighgaitPaws FANFANTULIPE PtiPrince
|
1,0
|
ABY n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, BOS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
ABY n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
200.
|
Celine Dion D’Or Ptitprince.UA
|
0,1
|
ABY n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
201.
|
Hotchocolate Affair
|
0,1
|
ABY n
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
202.
|
IC Mr Midnight Cowboy of Ptiprince
|
1,0
|
ABY o
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
ABY o
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
203.
|
Fianna Fortuna of Ilendri
|
0,1
|
BEN n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BEN n 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
204.
|
ALUREN JERSEY BOY
|
1,0
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
205.
|
Queency Felicitypaw
|
0,1
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
206.
|
XYLIA MARMOLL, CZ
|
0,1
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
207.
|
CH Barlie v.Fichtenthal
|
1,0
|
BRI a
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS, BIS, BOB 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
208.
|
ERIDA z Oczeretów*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
9
|
Ex
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
209.
|
ESNA z Oczeretów*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
210.
|
Girija Blue Muezzi*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
211.
|
ORINOKO ALFA+POL+CAT, CZ
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
212.
|
SABRINA Alantos*PL
|
0,1
|
BRI a
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
213.
|
ARYA ARGET BRI*PL
|
0,1
|
BRI a
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
214.
|
ARAMIS DĄBROWA*PL
|
1,0
|
BRI b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
215.
|
ALLA DĄBROWA *PL
|
0,1
|
BRI b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
216.
|
JULIA Złoty Gral*PL
|
0,1
|
BRI c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI c
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
217.
|
ALANIA DĄBROWA *PL
|
0,1
|
BRI c
|
11
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI c
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
218.
|
GOOD OMEN OF CZANKRA*PL
|
0,1
|
BRI d
|
12
|
CHANGE COLOUR
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI d
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
219.
|
IC LORD CREME DOMENICO-LARRY V.WERNERWALD
|
1,0
|
BRI e
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI e
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
220.
|
Cameo Silky Babe, CZ
|
1,0
|
BRI e
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI e
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
221.
|
Fado Agilis Cattus*Pl
|
1,0
|
BRI e
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI e
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
222.
|
MIMI-MIA GATTERIA.PL
|
0,1
|
BRI e
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI e
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
223.
|
ELIRA SARANTINA*PL
|
0,1
|
BRI f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
BRI f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
224.
|
MIRIDORI GATTERIA.PL
|
0,1
|
BRI f
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
BRI f
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
225.
|
Hana Szafran*PL
|
0,1
|
BRI g
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BRI g
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
226.
|
Gabi Anpami Line*PL
|
0,1
|
BRI g
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BRI g
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
227.
|
PL*Bri-Misie CANDY BLUE
|
0,1
|
BRI g
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BRI g
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
228.
|
FABULOUS OF CZANKRA*PL
|
0,1
|
BRI g
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
229.
|
Flamenco Duma Gdańska*PL
|
0,1
|
BRI h
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI h
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
230.
|
Vanity Fair of Nilfgaard*PL
|
0,1
|
BRI j
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI j
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
231.
|
Kejsi Apus*PL
|
0,1
|
BRI bs
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
BRI bs
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
232.
|
Carino vom Kreuzanger
|
1,0
|
BRI ny 11
|
9
|
CHANGE COLOUR
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI ny 11
|
9
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
233.
|
CORTINA EASY BELLA*PL
|
0,1
|
BRI d 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
234.
|
KENZO PLUSZAK PL
|
1,0
|
BRI d 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
235.
|
Efreme of Dowgar Hill*PL
|
0,1
|
BRI d 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI d 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
236.
|
Hanny SweetNozzles, CZ
|
0,1
|
BRI d 24
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI d 24
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
237.
|
IC Borgia Key Pax*Pl
|
0,1
|
BRI f 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
BRI f 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
238.
|
CH BIANCA MILAND*PL
|
0,1
|
BRI j 24
|
7
|
Ex 1%
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI j 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
239.
|
GIC Amaretto Big Boy Silver Smeller,SK
|
1,0
|
BRI ns 22 64
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI ns 22 64
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
240.
|
KAMEL Apus*PL
|
1,0
|
BRI bs 24 64
|
9
|
CHANGE COLOUR
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI bs 24 64
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
241.
|
Daisy Oto Kot*PL
|
0,1
|
BRI ny 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
242.
|
CH Busiba’s Blue Abakan
|
1,0
|
BRI ay 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BRI ay 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
243.
|
IC Zamunda vom Dornenbusch
|
1,0
|
BRI b 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
BRI b 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
244.
|
GIC BIANKA Dorwil PL
|
0,1
|
BRI c 33
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI c 33
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM BIS, BOS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
245.
|
CHIQUITA Fulfilled Dream*PL
|
0,1
|
BRI c 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
246.
|
KIMBA SWEETNESBRI PL
|
1,0
|
BRI e 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
247.
|
IC Collyflower’s Emmy-Lee
|
0,1
|
BRI b 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI b 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
248.
|
"F" HODOWLA Oto Kot*PL
|
miot
|
BRI
|
16
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI
|
16
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
249.
|
GIC ARCHIE MAULY’S
|
1,0
|
BUR n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BUR n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
250.
|
ETNA-ETI RIMEBURG*PL
|
0,1
|
BUR n
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS, BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BUR n
|
12
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
251.
|
CH Maskotka Wockenfuss*PL
|
0,1
|
BUR b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BUR b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
252.
|
MANDALEI OZZIE INVADER
|
1,0
|
BUR b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BUR b
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
253.
|
Tramese’s Lilac Gizmo
|
1,0
|
BUR c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
BUR c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
254.
|
LEO PRIMA NADIN*UA
|
1,0
|
BUR d
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||||||
255.
|
LION PRIMA NADIN*UA
|
1,0
|
BUR e
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
256.
|
IC DESTIN BLEU DE GRISELAINE
|
1,0
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
257.
|
GIC Kentucky Rex van Queensland
|
1,0
|
CRX ns
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
CRX ns
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
258.
|
Hellboy’s Pal Night&Day*PL
|
1,0
|
CRX n
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
CRX n
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
259.
|
GIC Agent Night&Day
|
1,0
|
CRX n 09
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
CRX n 09
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
260.
|
IC MYKRO’S DESTINY
|
0,1
|
CRX n 01
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
CRX n 01
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
261.
|
Far Cry Abovo*PL
|
1,0
|
CRX n 02
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||||||
262.
|
Amaretto Ferrara *PL
|
1,0
|
CRX e 03
|
9
|
ABS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
263.
|
Foxy Lady Abovo*PL
|
0,1
|
CRX f 09
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM BIS, BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||||||
264.
|
Glamour Girl Night&Day*PL
|
0,1
|
CRX h 03
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
CRX h 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
265.
|
PL*Cattus De Lux IAOTH
|
1,0
|
CRX d 03
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
CRX d 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
266.
|
GIP PL*Cattus De Lux GRANONA
|
0,1
|
CRX f 21 33
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
CRX f 21 33
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
267.
|
IP ARAMIS ELJASAN*PL
|
1,0
|
CRX n 03 33
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
CRX n 03 33
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
268.
|
IC GARIBALDI REX DorTina*Pl
|
1,0
|
DRX n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
DRX n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
269.
|
S*FIDDLESTIX MOLLY LAMONT
|
0,1
|
DRX n
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
DRX n
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
270.
|
Heaven Maragatta*Pl
|
1,0
|
DRX a
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
DRX a
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
271.
|
IC PHU-QUOC’S DIANA.II
|
0,1
|
DRX n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
272.
|
KAROL REX DorTina*Pl
|
1,0
|
DRX d
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
DRX d
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
273.
|
ARIKA Aksolotl*PL
|
0,1
|
DRX f
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
274.
|
AMIA AKSOLOTL*PL
|
0,1
|
DRX f
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
DRX f
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
275.
|
CHANEL AURIDZA*PL
|
0,1
|
DRX f
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
DRX f
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
276.
|
IC Dafne Unire*pl
|
0,1
|
DRX n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS, BIS, BOB 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
DRX n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
277.
|
JUNO NENE Demonic*PL
|
0,1
|
DRX a 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
278.
|
BDJadwinia Auridza*PL
|
0,1
|
DRX ns 24
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BOS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
DRX ns 24
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
279.
|
Ernest Mruczando*PL
|
1,0
|
DRX ns 24
|
12
|
ABS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
DRX ns 24
|
12
|
ABS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
280.
|
NATALIA SCARFACE ,CZ
|
0,1
|
DRX f 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
DRX f 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
281.
|
GIC Syramons Fireball
|
1,0
|
DRX d 33
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX d 33
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
282.
|
IC Dream Boy Maragatta.pl
|
1,0
|
DRX n 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX n 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
283.
|
CH DIDI REX Nexus*PL
|
0,1
|
DRX f
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
284.
|
Gawain Maragatta*pl
|
1,0
|
DRX a 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX a 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
285.
|
Cleopatra Torunisko*PL
|
0,1
|
DRX a 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX a 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
286.
|
ADONIS Perła w Koronie*PL
|
1,0
|
DRX bs 33
|
12
|
CHANGE COLOUR
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
287.
|
HABIBI Maragatta*PL
|
0,1
|
DRX g 33
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX g 33
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
288.
|
CH BIJOU COLOUR DOMINODEVON*PL
|
0,1
|
||||||||||
289.
|
IC EMPIRE EATON Koteria*PL
|
1,0
|
DRX w
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
290.
|
IC Fauna Z Gwiazd*PL
|
0,1
|
DRX w
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
DRX w
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
291.
|
CH ENCORE EUREKA Koteria*pl
|
0,1
|
DRX w
|
7
|
ABS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
292.
|
"H" HODOWLA Maragatta
|
miot
|
DRX
|
16
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
DRX
|
16
|
1, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
293.
|
EP HABSBURG
|
1,0
|
EUR n 03
|
2
|
Ex 1, HP, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
EUR n 03
|
2
|
Ex 1, HP, NOM BIS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
294.
|
GIC ISABELLE
|
0,1
|
EUR f 03
|
3
|
Ex 1%
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
EUR f 03
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||
295.
|
PR GATHON-RE E’Xodja*PL
|
1,0
|
MAU ns 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM BIS, BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
MAU ns 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM BIS, BOS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
296.
|
GIC Adela Mój Kot*PL, JW
|
0,1
|
RUS
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
297.
|
IC ARAGORN Błękitek*PL
|
1,0
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
298.
|
IC Vitek SIGNAL*CZ
|
1,0
|
RUS
|
5
|
Ex 2
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
299.
|
IC Pamela Puma*PL
|
0,1
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
300.
|
Nadjezda Blue Emienence*PL, JW
|
0,1
|
RUS
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
301.
|
Garfield Mój Kot*PL
|
1,0
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||||||
302.
|
RUDOLF Ewjatar*PL
|
1,0
|
RUS
|
9
|
Ex 1%
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
303.
|
CERTA MINORA*PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
9
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
304.
|
Monte Temida.PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
305.
|
NICOLE Blue Eminence *PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
306.
|
ZILLA Ewjatar*PL
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
307.
|
Opium Blue-Bis*PL
|
0,1
|
RUS
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
RUS
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
308.
|
GIC Scarlett vom Friedewald
|
0,1
|
SNO n 05
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SNO n 05
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
309.
|
FILEMON FAVONIO*PL
|
1,0
|
SPH n
|
9
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
SPH n
|
9
|
ABS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
310.
|
Cyryl of Mother-Naked
|
1,0
|
SPH n 09 21
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
SPH n 09 21
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
311.
|
Zakija Duch Nilu’s*PL
|
0,1
|
SPH f
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
SPH f
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
312.
|
IC ASTARTE AMENEMES
|
0,1
|
SPH f 09
|
5
|
ABS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SPH f 09
|
5
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
313.
|
LADY DORTINA Achalajeg*PL
|
0,1
|
SPH f 09 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SPH f 09 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
314.
|
BABY RAH URSULA
|
0,1
|
SPH f 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SPH f 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
315.
|
MORETHANCATS LUPINO BIG LOVE
|
1,0
|
SPH b 03 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
SPH b 03 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
316.
|
KENZO di Gattinata*PL
|
1,0
|
BAL b 21
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BAL b 21
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
317.
|
Fairy Tale Alamoana*PL
|
0,1
|
OSH h
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
OSH h
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS, BIS, BOB 4
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
318.
|
CH DRAGON CLEO LOZANA
|
1,0
|
OSH ns
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
OSH ns
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
319.
|
CH Bahra Dom Słońca*PL
|
0,1
|
PEB n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
PEB n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
320.
|
IP HEMINGWAY Soft Kiss*LT
|
1,0
|
SIA w 67
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SIA w 67
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM BIS, BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
321.
|
AMANA-CATS LAWAN
|
0,1
|
SIA b
|
11
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SIA b
|
11
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
322.
|
Araconda Ari-Gan*PL
|
0,1
|
SIA b
|
12
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
SIA b
|
12
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
323.
|
BELIAR AKIFION *PL
|
1,0
|
SIA b 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
SIA b 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
324.
|
Antonia Dolcegattina*PL
|
0,1
|
SYS d 03 21
|
12
|
CHANGE COLOUR
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
SIA d 21
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
325.
|
"A" HODOWLA Dolcegattina*PL
|
miot
|
SYS
|
16
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
SYS
|
16
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
326.
|
GIGI AMOROSO
|
1,0
|
HCS
|
14
|
1, NOM BIS, BOS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
HCS
|
14
|
2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
327.
|
Imbir DSM
|
1,0
|
HCS
|
14
|
2
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
HCS
|
14
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
328.
|
PUSZEK
|
1,0
|
HCL
|
14
|
1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
HCL
|
14
|
1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
329.
|
Bakalia
|
0,1
|
HCS
|
14
|
2
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
HCS
|
14
|
2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
330.
|
PLUMCIA
|
0,1
|
HCS
|
14
|
3
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
HCS
|
14
|
1, NOM BIS, BOS
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
331.
|
Kevin Mój Bluepoint*PL
|
1,0
|
XSH a 33 (rus)
|
12
|
1
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||||||
332.
|
MISTY LADY PERS-MEGICATS*PL
|
0,1
|
PER f
|
12
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||||||
333.
|
CH QICKLY RELLA, CZ
|
1,0
|
PER n 03
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM BIS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
PER n 03
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
334.
|
EC OFELIE LADY BIJOU, CZ, JW, DSM
|
0,1
|
PER f 03 22
|
1
|
Ex 1, HP, NOM BIS, BIS, BOB 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
335.
|
RHIANNA RELLA, CZ
|
0,1
|
PER g 03 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
PER g 03 22
|
9
|
Ex 1%
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
336.
|
KAMERON-MIA PERS-MEGICATS*PL
|
0,1
|
PER n 33
|
11
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
PER n 33
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
337.
|
AMADEY BANUA*UK
|
1,0
|
PER d 33
|
11
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||||||
338.
|
SP ATREGAL ALARA*PL
|
1,0
|
MCO n
|
2
|
Ex 1, HP, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||||||
339.
|
DK*WYTOPITLOCK DON EDUARDO
|
1,0
|
MCO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
MCO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
||
340.
|
GIC DK*ANKICOON’S COLOMBINE
|
0,1
|
MCO a 09
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
MCO a 09
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
341.
|
KYLIOS NEMO*PL
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
9
|
ABS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
342.
|
OMKARA SANTANA
|
1,0
|
MCO n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
343.
|
FIN*ESCAPE’S JUICY LUCY
|
0,1
|
MCO a 22
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO a 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
344.
|
PETROS POD BZEM
|
1,0
|
MCO n 22
|
10
|
ABS
|
Mrs. Waltraut Sattler (DE)
|
MCO n 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
||
345.
|
IMBIR ALANTOS*PL
|
1,0
|
||||||||||
346.
|
DEJA VUE BYSTRA*PL
|
0,1
|
MCO ds 23
|
9
|
ABS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO ds 23
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
347.
|
YANAKHIM ALARA*PL
|
1,0
|
MCO ds
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||||||
348.
|
AISZA JAŚMINOWY DWÓR*PL
|
0,1
|
MCO ds 23
|
12
|
ABS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO ds 23
|
12
|
Ex 2
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
349.
|
ALLEGRA JAŚMINOWY DWÓR*PL
|
0,1
|
MCO es 23
|
12
|
ABS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO es 23
|
12
|
Ex 3
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
350.
|
ANTA SIELSKI KOT*PL
|
0,1
|
MCO ns 22
|
12
|
ABS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
MCO ns 22
|
12
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
||
351.
|
CH DALIA BELLADA*PL
|
0,1
|
||||||||||
352.
|
GIC DK MINORLYNX DARLING
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
NFO n 09 23
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||
353.
|
ASTON MARTIN GOLDENRAG*PL
|
1,0
|
RAG n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Alfred Wittich (CH)
|
RAG n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
354.
|
PL*GREGORIUS-CAT JÓZEK
|
1,0
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 1, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
355.
|
CEZAR ZUMILAND*PL
|
1,0
|
RAG n 03
|
9
|
ABS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
356.
|
JANOSIK DREAM EYES*PL
|
1,0
|
PER e 03
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM BIS, BIS, BOB 3
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
||||||
357.
|
DEXTER ZUMILAND*PL
|
1,0
|
BRI n
|
9
|
ABS
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
||||||
358.
|
IC IMPERIO ALFA-POL-CAT*CZ
|
1,0
|
BRI a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
5
|
Ex 2
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
359.
|
IC KORA LUSTRA CATS, SK
|
0,1
|
BRI a
|
5
|
Ex 1%
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
BRI a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
360.
|
CH FIDO JÓZEFINKA*PL
|
1,0
|
||||||||||
361.
|
LUCKY LUSTRA CATS, SK
|
0,1
|
||||||||||
362.
|
MARK LUSTRA CATS, SK
|
1,0
|
||||||||||
363.
|
MIOT "O" HODOWLA LUSTRA CATS, SK
|
miot
|
||||||||||
364.
|
MIOT "P" HODOWLA LUSTRA CATS, SK
|
miot
|
||||||||||
365.
|
EC LV*HOT CHOCOLATE LUDWIG
|
1,0
|
BUR n
|
1
|
Ex 1, HP
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BUR n
|
1
|
Ex 1, HP, BIV, NOM BIS
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
366.
|
SOLDAN KOCIE LALECZKI*PL
|
1,0
|
DRX d 33
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
DRX d 33
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
||
367.
|
DJURDJA, DSM
|
0,1
|
HCS
|
14
|
1, NOM BIS, BIS
|
Mr. Martti Peltonen (SE)
|
HCS
|
14
|
3
|
Mrs. Elena Noskova (RU)
|
||
368.
|
MELIA Gatta*PL
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
9
|
ABS
|
Mr. Veikko Saarela (FI)
|
NFO f 09 23
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
369.
|
EMINEM CIEŃ TYGRYSA*PL
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
MCO n 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM BIS
|
Mr. Steven L.Jones (NO)
|
||
370.
|
miot "D"
|
miot
|
BRI
|
16
|
2
|
Mrs.Anne Paloluoma-Sundholm (FI)
|
BRI
|
16
|
Ex 2
|
Mrs. M.Cristina Kowalczuk (IT)
|
||
371.
|
FUKS
|
1,0
|
||||||||||
372.
|
SINNERSERVANTS MARJORIE
|
0,1
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Dieter Filler (CH)
|