Anne Veland (NO) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Karl Preiss (NO) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Yan Roca Folch (FR) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Marie Westerlund (SE) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Veikko Saarela (FI) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Michael Edström (SE) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Charles Spijker (NL) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Berta Nemcova (CZ) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Bertil Johansson (SE) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Maud O. Johansson (SE) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Stephanie Serrai (SE) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Marek Chadaj DVM (PL) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % | |||
Anne Gro Edstrøm (NO) | [2013-04-06] | 100 % | [2013-04-07] | 100 % |
No.
|
Cat
|
Sex
|
EMS
|
Class
|
Result Sat.
|
Judge
|
EMS
|
Class
|
Result Sun.
|
Judge
|
||
65.
|
SC (N) Innocent Rose’s Dr.Jekyll & Mr.Hyde
|
1,0
|
MCO a
|
1
|
Ex 1, HP
|
Anne Veland (NO)
|
MCO a
|
1
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| ||
66.
|
(N)Bargello Amalie
|
0,1
|
MCO n
|
12
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
|
MCO n
|
12
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| ||
67.
|
(N) Tojo Polaris Irvin Mayfield
|
1,0
|
MCO n 09
|
9
|
ABS
|
Yan Roca Folch (FR)
| <<< | |||||
68.
|
Fur Real Eyes on Me
|
1,0
|
MCO n 03
|
11
|
ABS
|
Yan Roca Folch (FR)
|
MCO n 03
|
11
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
69.
|
(N) Tojo Polaris Julio Jaramillo
|
1,0
|
MCO n 03
|
11
|
Ex 1
|
Yan Roca Folch (FR)
|
MCO n 03
|
11
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| ||
70.
|
SC Greven av Persicum
|
1,0
|
MCO n 24
|
1
|
Ex 1, HP
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 24
|
1
|
Ex 1, HP
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
71.
|
IC *AT Candycoons Cincinnati Kid
|
1,0
|
MCO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
72.
|
IP InnocentRoses Trollungen
|
0,1
|
MCO n 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, BIV
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
73.
|
PR S*Cicceorinas Tabbiz
|
1,0
|
MCO n 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
74.
|
FI*Escape’s Uriah Heep
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
75.
|
(N) Nordic Lynx’s Aqua Velva
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 3
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
76.
|
(N)Arctic Coon’s Grizzly
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 2
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
77.
|
(N) Arctic Coon’s Galaxy
|
1,0
|
MCO a 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO a 22
|
10
|
Ex 1, CAP, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
78.
|
S*Lindevoll’s Nj My Mr Big
|
1,0
|
>>> |
MCO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
| |||||
79.
|
Afelio Yamila
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Bertil Johansson (SE)
| <<< | |||||
80.
|
(N) Spellbound`s Xantos
|
1,0
|
MCO as 22
|
12
|
Ex 2
|
Karl Preiss (NO)
| <<< | |||||
81.
|
(N) Endless Jana
|
0,1
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 3
|
Bertil Johansson (SE)
| <<< | |||||
82.
|
(N) Endless Janis Joplin
|
0,1
|
MCO a 22
|
12
|
Ex 4
|
Bertil Johansson (SE)
| <<< | |||||
83.
|
S*Stortassen`s Yulie Jackson
|
0,1
|
MCO a 22
|
12
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO a 22
|
12
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
84.
|
(N) Spellbound’s Umbrella-Ella-Ella
|
0,1
|
MCO n 23
|
12
|
Ex 2
|
Bertil Johansson (SE)
|
MCO n 23
|
12
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
85.
|
PR S*Exion’S Coon Mr Bond
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Charles Spijker (NL)
| <<< | |||||
86.
|
NO*Antelis Faith
|
0,1
|
MCO n 09 23
|
11
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
|
MCO n 09 23
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| ||
87.
|
IC (N) Mydele`s Brage
|
1,0
|
MCO d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
88.
|
IP (N) CalmatoCat Tequila Sunrise
|
0,1
|
MCO g 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO g 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
89.
|
CH S*Skogdal’s Qvintus
|
1,0
|
MCO d 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
90.
|
S*Timanti`s Daim
|
1,0
|
MCO d
|
9
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO d
|
9
|
ABS
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
91.
|
Maseraty Sky Beyrouth, CZ
|
1,0
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO d 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
92.
|
(N) Spellbound’s Gone in 60 seconds
|
1,0
|
MCO d 23
|
9
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO d 23
|
9
|
ABS
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
93.
|
(N) Mydele’s Liv
|
0,1
|
MCO f
|
9
|
Ex 3
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
9
|
Ex 3
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
94.
|
(N) Tojo Polaris Gloria Lynne
|
0,1
|
MCO f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
95.
|
No* Grandcoon casablanca
|
0,1
|
MCO g
|
9
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
96.
|
U’Winona of Secret Schatz*CH
|
0,1
|
MCO f 22
|
9
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f 22
|
9
|
Ex
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
97.
|
S* Stortassen`s Wilma
|
0,1
|
MCO g 22
|
9
|
Ex 4
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO g 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
98.
|
(N) Mydele’s Troll
|
1,0
|
MCO d 22
|
10
|
Ex 1, CAP, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO d 22
|
10
|
Ex 1, CAP, BIV
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
99.
|
NO*Fjeldmo’s Ida
|
0,1
|
MCO f 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
100.
|
(N) Tojo Polaris Marion James
|
0,1
|
MCO f
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
101.
|
(N) Tojo Polaris Robin Trower
|
1,0
|
MCO d 23
|
12
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO d 23
|
12
|
Ex 1
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
102.
|
(N) Zifina India
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
Ex 3
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
12
|
Ex 2
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
103.
|
(N) Endless Izadora Swann
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
104.
|
(N) Mydele`s Tina
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
12
|
ABS
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
105.
|
No*Glamcat`s Fabolous
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
12
|
ABS
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
106.
|
(N) Tojo Polaris Oleta Adams
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
|
MCO f
|
12
|
Ex 1
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
107.
|
SC (N)Tojo Polaris Xander Gibb
|
1,0
|
MCO d 09
|
1
|
Ex 1, HP
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO d 09
|
1
|
Ex 1, HP
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
108.
|
IP S*Topzy Tails Herkules
|
1,0
|
MCO d 09 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO d 09 22
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
109.
|
PR (N) Zifina Hieronymus Hurlumhei
|
1,0
|
MCO e 09
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO e 09
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
110.
|
(N) Tojo Polaris Tara Jane O’Neil
|
0,1
|
MCO f 02
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO f 02
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
111.
|
(N) Tojo Polaris Bella Hardy
|
0,1
|
MCO e 09
|
9
|
ABS
|
Berta Nemcova (CZ)
| <<< | |||||
112.
|
S*Coppermines Gullan
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
9
|
Ex 2
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO f 03 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
113.
|
Italia Ivana of Caramellocoon CZ
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
114.
|
(N)Mydeles Jardar
|
1,0
|
MCO d 09 22
|
12
|
ABS
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO d 09 22
|
12
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
115.
|
(N) Tojo Polaris Stevie Nimmo
|
1,0
|
MCO e 09 22
|
12
|
ABS
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO e 09 22
|
12
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
116.
|
No*Glamcat`s Fancy
|
0,1
|
MCO f 09
|
12
|
ABS
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO f 09
|
12
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
117.
|
(N) Tojo Polaris Penny Lang
|
0,1
|
MCO d 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Berta Nemcova (CZ)
|
MCO d 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
118.
|
IC (N) Spellbound’s Because I said So
|
0,1
|
MCO es 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO es 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
119.
|
CH Afelio Kaizer
|
1,0
|
MCO ns
|
7
|
ABS
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns
|
7
|
ABS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
120.
|
CH NO*Tamkatten Tin Tin
|
1,0
|
MCO ns 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
121.
|
CH NO*TAMkattens Svarta
|
0,1
|
MCO ns
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
122.
|
Miss mia coon Chip
|
1,0
|
MCO ns
|
9
|
Ex 2
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns
|
9
|
Ex 2
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
123.
|
Alwaro Katmandu
|
1,0
|
MCO as 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO as 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
124.
|
AFELIO TIARA
|
0,1
|
MCO ns
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns
|
9
|
ABS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
125.
|
NO*Damkattens’s Bimba
|
0,1
|
MCO ns
|
9
|
Ex 2
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
126.
|
CH (N)Bargello Phoebe
|
0,1
|
>>> |
MCO ns
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marie Westerlund (SE)
| |||||
127.
|
(N) Spellbound’s Urban Legend
|
1,0
|
MCO ns 23
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Karl Preiss (NO)
|
MCO ns 23
|
12
|
Ex 1
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
128.
|
(N) Spellbound`s Oh Sweet Popcorn
|
1,0
|
MCO ds 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| <<< | |||||
129.
|
S*Bisu’s Camelia
|
0,1
|
MCO ds 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
|
MCO ds 09 22
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
130.
|
(N) Nøstetoppen`s White Lion
|
1,0
|
MCO w 62
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Charles Spijker (NL)
|
MCO w 62
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
131.
|
(N) Endless
|
miot
|
MCO
|
16
|
Utgår
|
Charles Spijker (NL)
| <<< | |||||
132.
|
Bereginia Bysco
|
1,0
|
NEM e 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
|
NEM e 21
|
9
|
CHANGE COLOUR
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
133.
|
CH S*Gräddhyllans Vulcanus
|
1,0
|
NFO n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
134.
|
NO*Haapet’s Hajime
|
0,1
|
NFO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
135.
|
(N)Migoto’s Teoline
|
0,1
|
NFO n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
136.
|
IP CH (N) Mestro´s Ixion
|
1,0
|
NFO n 02
|
6
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
|
NFO n 02
|
6
|
Ex 2
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
137.
|
IP IC S*Ashik`s Abheek
|
1,0
|
NFO a 09
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
|
NFO a 09
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
138.
|
NO*Kongskogens Fru Lundin
|
1,0
|
NFO n 03
|
11
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
|
NFO n 03
|
11
|
ABS
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
139.
|
SP SP (N) SATYR’S ULV
|
1,0
|
NFO n 24
|
2
|
Ex 1, HP
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 24
|
2
|
Ex 1, HP
|
Charles Spijker (NL)
| ||
140.
|
GIP (N) Skaujenta’s Hedda DVM
|
0,1
|
NFO a 23
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO a 23
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| ||
141.
|
IC SE*Fursterikets Bobby Brown
|
1,0
|
NFO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
142.
|
IC S*Haylow’s Alakazam
|
1,0
|
NFO n 24
|
5
|
ABS
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 24
|
5
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
143.
|
CH CH S*Milda ma Tilde´s Euphoria Adora
|
0,1
|
NFO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Charles Spijker (NL)
| ||
144.
|
NO*Karenstua`s Sweetheart
|
0,1
|
NFO n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Charles Spijker (NL)
| ||
145.
|
S*Restless Lady
|
0,1
|
NFO n 22
|
11
|
Ex 1
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| ||
146.
|
(N)Migoto’s Tuva
|
0,1
|
NFO n 24
|
12
|
Ex 1
|
Berta Nemcova (CZ)
|
NFO n 24
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Charles Spijker (NL)
| ||
147.
|
IC DK*Europa’s Simon Emil, JW
|
1,0
|
NFO n 03 23
|
5
|
Ex 2
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 03 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Michael Edström (SE)
| ||
148.
|
IC S*Räserråttan’s Dalton
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Michael Edström (SE)
| ||
149.
|
IC S*Cederskogens Dixie Diamant
|
0,1
|
NFO n 03 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marek Chadaj DVM (PL)
| <<< | |||||
150.
|
CH S*Myselisia’s Neville
|
1,0
|
NFO n 03 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 03 24
|
5
|
Ex 2
|
Michael Edström (SE)
| ||
151.
|
S*Rockringen´s No Mercy
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
7
|
ABS
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 24
|
7
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| ||
152.
|
(N)Mestro’s Odelia
|
0,1
|
NFO n 02 21
|
7
|
Ex 2
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 02 21
|
7
|
Ex 2
|
Michael Edström (SE)
| ||
153.
|
CH S*Kullehoppans Falbala
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marek Chadaj DVM (PL)
| <<< | |||||
154.
|
PR S*Krusmons Zevenwacht
|
1,0
|
NFO nt 09 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO nt 09 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Michael Edström (SE)
| ||
155.
|
S*Ayamara`s Ixi
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Michael Edström (SE)
| ||
156.
|
Alvdansens Ella
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
9
|
Ex 2
|
Marek Chadaj DVM (PL)
| <<< | |||||
157.
|
S*Just Catnap’s Kharisma
|
0,1
|
NFO n 09 24
|
9
|
Ex 2
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Michael Edström (SE)
| ||
158.
|
NO*Haapet’s Haruki
|
1,0
|
NFO n 03 24
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 03 24
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Michael Edström (SE)
| ||
159.
|
(N) Lucky Øystein
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Michael Edström (SE)
| ||
160.
|
(N) Mariskogens Furu
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Michael Edström (SE)
| ||
161.
|
(N)Migoto’s Simba
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 24
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Michael Edström (SE)
| ||
162.
|
(N) Migoto`s Robert
|
1,0
|
NFO n 02
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
|
NFO n 02
|
12
|
Ex 1
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
163.
|
SE*Fursterikets Shelby Cobra
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
NFO n 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| ||
164.
|
CH S*Stenhamra Estrella
|
0,1
|
NFO e 22
|
7
|
ABS
|
Karl Preiss (NO)
|
NFO e 22
|
7
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
165.
|
(N)Tigersmilets fantastiske Fridtjof Bendiksen
|
1,0
|
NFO d 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Karl Preiss (NO)
|
NFO d 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
| ||
166.
|
(N) Stiv Kulings Honning
|
1,0
|
NFO d 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Karl Preiss (NO)
|
NFO d 22
|
11
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| ||
167.
|
(N)Stiv Kuling`s Hillevi
|
0,1
|
NFO f
|
11
|
Ex 1
|
Karl Preiss (NO)
|
NFO f
|
11
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| ||
168.
|
(N)Migoto’s Tia Soraya
|
0,1
|
NFO f 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Karl Preiss (NO)
|
NFO f 22
|
12
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
169.
|
(N)Migoto’s Silke
|
0,1
|
NFO f 24
|
12
|
Ex 2
|
Karl Preiss (NO)
|
NFO f 24
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Charles Spijker (NL)
| ||
170.
|
GIC S*Zygot’s Maranji
|
0,1
|
NFO f 02
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Yan Roca Folch (FR)
|
NFO f 02
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
171.
|
(N) Migoto’s Philip
|
1,0
|
NFO e 09
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Yan Roca Folch (FR)
|
NFO e 09
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
172.
|
S*X-it`s Send Me An Angel
|
0,1
|
NFO e 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Yan Roca Folch (FR)
|
NFO e 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
173.
|
NO*Haapet’s Idunn
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Yan Roca Folch (FR)
|
NFO f 09 23
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
174.
|
(N)Migoto’s Sarah
|
0,1
|
NFO f 03 22
|
12
|
Ex 2
|
Yan Roca Folch (FR)
|
NFO f 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
175.
|
(N)Fodnaheia`s Sahara
|
0,1
|
NFO f 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Yan Roca Folch (FR)
|
NFO f 03 22
|
12
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
176.
|
IC NO*Haapet’s Erle Astridsdatter
|
0,1
|
NFO ns 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO ns 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
177.
|
CH SE*Fursterikets Tingeling
|
0,1
|
NFO es 23
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO es 23
|
7
|
Ex 2
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
178.
|
PR SE*Fursterikets Bagheera
|
1,0
|
NFO ns
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO ns
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
179.
|
(N) Satyr’s Horton
|
1,0
|
NFO as
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO as
|
7
|
ABS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
180.
|
(N) Vargskogens Pardus
|
1,0
|
NFO ds 24
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO ds 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
181.
|
SC (N) Tigersmilets Bella Blue DVM
|
0,1
|
NFO as 23
|
10
|
Ex 1, CAP, BIV, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO as 23
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
182.
|
(N)Stiv Kuling’s IneSol
|
0,1
|
NFO fs 24
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Bertil Johansson (SE)
|
NFO fs 24
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
183.
|
IC DK Toonscat’s Holiday, JW
|
1,0
|
NFO ns 03 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 03 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
184.
|
IC S*Just Catnap´s Warm Cotton
|
0,1
|
NFO ns 01 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 01 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
185.
|
CH S*Just Catnap´s One Million
|
1,0
|
NFO ns 03
|
7
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 03
|
7
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
186.
|
CH S*Gräddhyllans Elektra
|
0,1
|
NFO ns 09
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 09
|
5
|
Ex 2
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
187.
|
PR CH (N) Mariskogens Cosmos
|
1,0
|
NFO ns 09
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Anne Veland (NO)
| <<< | |||||
188.
|
PR S*Gräddhyllans Akon
|
1,0
|
NFO ns 09
|
8
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 09
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
189.
|
(N) Vargskogens Tigris
|
1,0
|
NFO ns 09 24
|
9
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| <<< | |||||
190.
|
IC S*Luddhögens Cat Shark
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
10
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| <<< | |||||
191.
|
(N) Mariskogens Fagus
|
1,0
|
NFO ns 09
|
11
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 09
|
11
|
Ex 2
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
192.
|
(N) Mariskogens Ficus
|
1,0
|
NFO ns 02 21 62
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
|
NFO ns 02 21 62
|
11
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
193.
|
(N) Stiv Kuling’s Indemine
|
0,1
|
NFO fs 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
|
NFO fs 09 24
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
194.
|
S*Cederskogens Milla Metall
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
|
NFO fs 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
195.
|
GIC (N) Stølsgarden Hector
|
1,0
|
NFO w 62
|
3
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO w 62
|
3
|
ABS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
196.
|
(N) Migoto’s Timian
|
1,0
|
NFO w
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO w
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
197.
|
(N) Migoto’s Teodor
|
1,0
|
NFO w
|
12
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO w
|
12
|
Ex 2
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
198.
|
(N) Migoto’s Tomine
|
0,1
|
NFO w
|
12
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO w
|
12
|
Ex 1
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
199.
|
(N)Migoto’s
|
miot
|
NFO
|
16
|
Utgår
|
Charles Spijker (NL)
|
NFO
|
16
|
Utgår
|
Michael Edström (SE)
| ||
200.
|
CH S*Drillos Big Joe Williams
|
1,0
|
RAG n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
RAG n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
201.
|
S*Creamy Blueeye Usminna Udrienne
|
0,1
|
RAG n
|
9
|
Ex 2
|
Bertil Johansson (SE)
|
RAG n
|
9
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
202.
|
S*Fyrpihl’s Secret Sunshine in <3
|
0,1
|
RAG n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
|
RAG n
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
203.
|
(N)Bimico’s Duwalina Dult
|
0,1
|
RAG n
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
|
RAG n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
204.
|
PR SE*Candy Dolls Cookies & Cream
|
0,1
|
RAG a
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
|
RAG a
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
205.
|
S*Chorogetas Coco Chanel
|
0,1
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
206.
|
(N)Bimico’s Delilah
|
0,1
|
RAG a
|
12
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
|
RAG a
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
207.
|
CH S*Fjelltoppen`s Choco Palmolive
|
1,0
|
>>> |
RAG c
|
9
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |||||
208.
|
GIP CH S*Chorotegas Leo Tolstoj
|
1,0
|
RAG n 03
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Marek Chadaj DVM (PL)
| <<< | |||||
209.
|
CH S*Eurovisions Say a Word
|
0,1
|
RAG n 03
|
7
|
Ex 2
|
Marek Chadaj DVM (PL)
| <<< | |||||
210.
|
CH S*Krickelins Laleh
|
0,1
|
RAG n 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
RAG n 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| ||
211.
|
S*Creamy Blueeye Vicky Virena
|
0,1
|
RAG n 03
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
RAG n 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Michael Edström (SE)
| ||
212.
|
(N) Happy Popps Goe Gizmo
|
1,0
|
RAG n 03
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marek Chadaj DVM (PL)
|
RAG n 03
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Michael Edström (SE)
| ||
213.
|
CH CH (N) Diadem’s Hermine My Heart
|
0,1
|
>>> |
RAG a 03
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| |||||
214.
|
CH S*Dream Dolls My Sweet Darling, JW
|
0,1
|
RAG a 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Anne Veland (NO)
|
RAG a 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
215.
|
Eulalie Harley
|
1,0
|
RAG a 03
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Anne Veland (NO)
|
RAG a 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
216.
|
EC Love Angel Eurovisiona delle Bambole
|
0,1
|
RAG a 03
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Anne Veland (NO)
| <<< | |||||
217.
|
CZ*Eulalie Zizero
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
218.
|
Eulalie Zafir Diadems
|
0,1
|
>>> |
RAG a 03
|
12
|
Ex 1
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| |||||
219.
|
S*Bebble�s Doll Romano
|
1,0
|
RAG b 03
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Bertil Johansson (SE)
|
RAG b 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
| ||
220.
|
NO*Glassrosens Miss Marple
|
0,1
|
RAG g 03
|
11
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
|
RAG g 03
|
11
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
221.
|
S’Gunbertus Ison
|
1,0
|
RAG a 03 21
|
11
|
Ex 1
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
222.
|
CH Carmel Olicats*PL
|
1,0
|
RAG n 04
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Berta Nemcova (CZ)
|
RAG n 04
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
223.
|
IC IT*Almadolls Supernova Sandra
|
0,1
|
RAG n 04
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Berta Nemcova (CZ)
|
RAG n 04
|
9
|
Ex 1%
|
Anne Gro Edstrøm (NO)
| ||
224.
|
NO*Glassrosens Simon Santander
|
1,0
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
225.
|
CH SE*Candy Dolls Vanilla Chocolate Chip
|
1,0
|
RAG a 04
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Maud O. Johansson (SE)
|
RAG a 04
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Charles Spijker (NL)
| ||
226.
|
NO*Glassrosens Wisconsin
|
1,0
|
RAG a 04
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
|
RAG a 04
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
| ||
227.
|
No Glassrosens Amarous Adiago
|
1,0
|
>>> |
RAG a 04
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Charles Spijker (NL)
| |||||
228.
|
PR S*Råttfångarnas Ronja
|
0,1
|
RAG n 04 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
RAG n 04 21
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
229.
|
PR CH S*Stoneridge Every Girls Dream
|
1,0
|
SBI n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
| <<< | |||||
230.
|
PR IC S*Ja Ba da Ba Do Kornell
|
0,1
|
SBI n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
231.
|
S*Eikefjord’s Not that kind of Girl
|
1,0
|
SBI n
|
9
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n
|
9
|
ABS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
232.
|
S*Raus Højden’s Pascal af Raus
|
1,0
|
SBI n
|
11
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n
|
11
|
ABS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
233.
|
DK Oddenvejen Ynde
|
0,1
|
SBI n
|
11
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
234.
|
(N)Catbaloo*s Adorabelle
|
0,1
|
SBI n
|
12
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n
|
12
|
Ex 1
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
235.
|
SP EC S*Ma´ha Gita Backpacker JW
|
1,0
|
SBI a
|
2
|
Ex 1, HP, NOM
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
2
|
Ex 1, HP
|
Charles Spijker (NL)
| ||
236.
|
GIC GIP (N) Turtlecat Maja
|
0,1
|
SBI a
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Berta Nemcova (CZ)
| <<< | |||||
237.
|
IC DK*Khin-Mya’s Shogun
|
1,0
|
SBI a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
238.
|
CH Birmastans Strokkur af Island
|
1,0
|
SBI a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
7
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
239.
|
PR GIC (N)Turtlecat Mons
|
1,0
|
SBI a
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
8
|
Ex 1, CAPIB, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| ||
240.
|
Far East Qaballero
|
1,0
|
SBI a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Berta Nemcova (CZ)
| <<< | |||||
241.
|
SC S*Ellekærrs Yasmin
|
0,1
|
SBI a
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Charles Spijker (NL)
| ||
242.
|
(N) Totenkatten`s Heaven`s Angle
|
1,0
|
SBI a
|
12
|
Ex 2
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
12
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| ||
243.
|
S*Easy Love’s Unplugged
|
1,0
|
SBI a
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SBI a
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| ||
244.
|
(N)Kvernkatten’s Dream of Destiny
|
0,1
|
SBI a
|
12
|
Ex 1
|
Berta Nemcova (CZ)
| <<< | |||||
245.
|
GIC S*Nord Silvas Fiesta de San
|
1,0
|
SBI b
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Maud O. Johansson (SE)
|
SBI b
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Michael Edström (SE)
| ||
246.
|
CH S*Estabolyckan’s Diadora
|
0,1
|
SBI b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
247.
|
Zibloras Ozzie Zaian
|
1,0
|
SBI b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
248.
|
CH NO*Zaphirpusen Zorro
|
1,0
|
SBI b
|
10
|
Ex 1%
|
Maud O. Johansson (SE)
| <<< | |||||
249.
|
Fauna Of Sembelance (N)
|
0,1
|
SBI c
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SBI c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
250.
|
NO*Lynettas Ariel
|
0,1
|
SBI c
|
9
|
Ex 3
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SBI c
|
9
|
Trukket
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
251.
|
NO*Lynettas Barbie
|
0,1
|
SBI c
|
9
|
Ex 2
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SBI c
|
9
|
Ex 2
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
252.
|
(N) Totenkatten`s Damian
|
1,0
|
SBI c
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SBI c
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Maud O. Johansson (SE)
| ||
253.
|
IP CH S*Alzecas Sherikaan
|
1,0
|
SBI e
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SBI e
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Michael Edström (SE)
| ||
254.
|
GIC S*Ida´s Baronesse
|
0,1
|
SBI f
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Charles Spijker (NL)
|
SBI f
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
255.
|
IC NO*Stalderkattens Miss Amanda
|
0,1
|
SBI f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Charles Spijker (NL)
|
SBI f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
256.
|
IC S*Tjejringens Stor-Klas
|
1,0
|
SBI n 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n 21
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
257.
|
CH S*Movikens Chiquitita
|
0,1
|
SBI n 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
258.
|
PR IC S*Sotvippan’s Pascal
|
0,1
|
SBI n 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n 21
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
259.
|
S*Vårbergets Julia Constantia
|
0,1
|
SBI n 21
|
12
|
Ex 1
|
Bertil Johansson (SE)
|
SBI n 21
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Marie Westerlund (SE)
| ||
260.
|
CH S*Ma´ha Gita Thunder and Lightning
|
1,0
|
SBI b 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Anne Veland (NO)
|
SBI b 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Michael Edström (SE)
| ||
261.
|
S*Mementos Starcrest
|
0,1
|
SBI e 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Anne Veland (NO)
|
SBI e 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
262.
|
S*Vårbergets Sigrid
|
0,1
|
SBI e 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS
|
Anne Veland (NO)
|
SBI e 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
263.
|
NO Celeritas Amy
|
0,1
|
SBI f 21
|
12
|
ABS
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SBI f 21
|
12
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| ||
264.
|
PR S*Laxforsens Number One Giron
|
1,0
|
SIB n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Maud O. Johansson (SE)
|
SIB n
|
8
|
Ex 1%
|
Michael Edström (SE)
| ||
265.
|
GIC (N) Siberikos Illuzion
|
1,0
|
SIB ny 24
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SIB ny 24
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
266.
|
CH (N) CarilloCat AppelJack
|
1,0
|
SIB n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Yan Roca Folch (FR)
| <<< | |||||
267.
|
Sibirpoten Leonora
|
0,1
|
SIB ny 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Yan Roca Folch (FR)
| <<< | |||||
268.
|
(N)Sibirmagi Kiss me
|
0,1
|
>>> |
SIB n 24
|
9
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| |||||
269.
|
(N)CarilloCat Rosa Cymosa
|
0,1
|
SIB ny 24
|
11
|
ABS
|
Yan Roca Folch (FR)
|
SIB ny 24
|
11
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
270.
|
(N)CarilloCat E-Sim-Salabim
|
1,0
|
SIB ny 24
|
12
|
Ex 1
|
Yan Roca Folch (FR)
| <<< | |||||
271.
|
SC (N) Einhaugens Ikos Newton
|
1,0
|
SIB n 09 24
|
1
|
Ex 1, HP, NOM
|
Karl Preiss (NO)
|
SIB n 09 24
|
1
|
Ex 1, HP
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
272.
|
IC (N)Sibirsvansen’s Kiril
|
1,0
|
SIB n 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Karl Preiss (NO)
|
SIB n 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
273.
|
(N) CarilloCat May B Me
|
0,1
|
SIB f 23
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Karl Preiss (NO)
|
SIB f 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
274.
|
IC (N)CarilloCat Treasure Fun
|
0,1
|
SIB f 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SIB f 09 24
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| ||
275.
|
CH (N)CarilloCat Red Hot Chili Pepper
|
1,0
|
SIB d 09 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SIB d 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Charles Spijker (NL)
| ||
276.
|
(N) Nordskjærets Elton
|
1,0
|
SIB d 09 22
|
9
|
DISQ.
|
Berta Nemcova (CZ)
|
SIB d 09 22
|
9
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| ||
277.
|
IP S*Tricaliz Zara
|
0,1
|
>>> |
SIB ns 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Michael Edström (SE)
| |||||
278.
|
PR S*Tricaliz Molly Dover
|
0,1
|
>>> |
SIB n 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Charles Spijker (NL)
| |||||
279.
|
(N)Siberikos Lykke
|
0,1
|
SIB ds 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Karl Preiss (NO)
|
SIB ds 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Michael Edström (SE)
| ||
280.
|
IC (N) CarilloCat Love Call
|
0,1
|
SIB ns 03 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM, BIS
|
Maud O. Johansson (SE)
|
SIB ns 03 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM, BIS
|
Bertil Johansson (SE)
| ||
281.
|
(N)CarilloCat Come Play With Esther
|
0,1
|
SIB ns 09 22
|
12
|
ABS
|
Maud O. Johansson (SE)
|
SIB ns 09 22
|
12
|
ABS
|
Bertil Johansson (SE)
|