Mrs. Hannah Jensen, SE | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mrs. Sabine Mösch, CH | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mrs. Anne Paloluoma, FI | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mr. Vladimir Isakov, BY | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mr. Martti Peltonen, SE | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mr. Eric Reijers, CZ | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mr. Cristiano F.Sandon, IT | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mr. Charles Spijker, NL | [2020-02-22] | 100 % | [2020-02-23] | 100 % | |||
Mrs. Wioletta Buss, PL | [2020-02-22] | 0 % | [2020-02-23] | 0 % |
No.
|
Cat
|
Sex
|
EMS
|
Class
|
Result Sat.
|
Judge
|
EMS
|
Class
|
Result Sun.
|
Judge
|
||
1.
|
LV* KALIORA CHESTER
|
1,0
|
EXO n
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
EXO n
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
2.
|
BIRKIN`S ETA BETA
|
1,0
|
EXO a 22
|
11
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
EXO a 22
|
11
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
3.
|
LV*KALIORA COOPER
|
1,0
|
EXO d 22
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
EXO d 22
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
4.
|
ZAZ SZARIWARI*PL
|
0,1
|
PER f
|
9
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| <<< | |||||
5.
|
ZIGGY SZARIWARI*PL
|
1,0
|
PER ds
|
9
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| <<< | |||||
6.
|
SP MARADAN PEPE
|
1,0
|
PER n 22
|
1
|
PH, NOM, BIS, BIC, BOB 2
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
PER n 22
|
1
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
7.
|
BIRKIN`S ELY LIZ TAYLOR
|
0,1
|
PER n 22
|
12
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
PER n 22
|
12
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
8.
|
BIRKIN`S EMY
|
0,1
|
PER n 22
|
12
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
PER n 22
|
12
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
9.
|
LV*KALIORA CELINA
|
0,1
|
PER n 22
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
PER n 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
10.
|
BIRKIN`S ETOILE
|
0,1
|
PER g 23
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
PER g 23
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS, BIC, BOB 2
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
11.
|
CARRERA DIVINITI ULITA*PL
|
1,0
|
RAG n
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| <<< | |||||
12.
|
IC DYLAN ARIA BLUE*PL
|
1,0
|
RAG a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
RAG a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
13.
|
NW GIC UROK NEKONOMICON*PL
|
1,0
|
RAG n 03
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
RAG n 03
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
14.
|
ABRACADABRA NEKONOMICON*PL
|
1,0
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
15.
|
DIAMONT KOTY MARTY*PL
|
1,0
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
16.
|
KOCI SZARM*PL TOLEK
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
17.
|
PL*DORWIL JAGER I
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
18.
|
GABRYS PAPI CAT*PL
|
1,0
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
19.
|
TOBIASZ OF BLANECZKA
|
1,0
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| <<< | |||||
20.
|
WHITE WIZARD MASZKOTKA*PL
|
1,0
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
21.
|
IC PL*ANGEL DOLLS NETTEO JW
|
1,0
|
RAG n 03 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
RAG n 03 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
22.
|
STEVEN PAPI CAT*PL
|
1,0
|
RAG n 03 21
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
RAG n 03 21
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
23.
|
PL*DORWIL BABETTA
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
24.
|
PL*ANGEL DOLLS JASMINE
|
0,1
|
RAG a 03 21
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
RAG a 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM, BIS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
25.
|
SNOWFLAKE RAGDESIRE*PL
|
1,0
|
RAG a 03 21
|
12
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
RAG a 03 21
|
12
|
ABS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
26.
|
BEAUTY KOTY MARTY*PL
|
0,1
|
RAG n 04
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
RAG n 04
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
27.
|
ZIMBA KASZMIROWYDOTYK*PL
|
0,1
|
>>> |
RAG n 04
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| |||||
28.
|
CYRYL KOTY MARTY*PL
|
1,0
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 2
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
29.
|
ROLLAND RAGDESIRE*PL
|
1,0
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
30.
|
IKA II KOCI SZARM*PL
|
0,1
|
RAG b 04
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| <<< | |||||
31.
|
KOCI SZARM*PL TOBI
|
1,0
|
RAG d 04
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
RAG d 04
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
32.
|
ENYO V. POTOP
|
1,0
|
RAG a 04 21
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
RAG a 04 21
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
33.
|
"R" HODOWLA HOLD ME * PL
|
litter
|
RAG
|
16
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
RAG
|
16
|
2
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
34.
|
`G` HODOWLA KASZMIROWYDOTYK*PL
|
litter
|
>>> |
RAG
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| |||||
35.
|
FI*MINNIKATIN GRANADA
|
1,0
|
ACL n 02
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
ACL n 02 21 62
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
36.
|
HANNIBAL CURL VON ASGARD A
|
1,0
|
ACL n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| <<< | |||||
37.
|
IP&GIC FI*MINNIKATIN CARINA
|
0,1
|
ACL fs 02 64
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
ACL fs 02 64
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
38.
|
SC FI*MINNIKATIN VETTEL, DVM
|
1,0
|
ACL ns 01 21 64
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
ACL ns 01 21 64
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
39.
|
FI`MINNIKATIN EMMETT
|
1,0
|
ACL ns 03 22
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
ACL ns 03 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
40.
|
IC EE*CINDERELLA SKINFALKERS
|
0,1
|
ACL n 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
ACL n 21 33
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
41.
|
CH BLANCA FLUFFY COONS*PL
|
0,1
|
MCO n
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
MCO n
|
7
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
42.
|
HAGAR AFGAN*PL
|
1,0
|
MCO a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
MCO a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
43.
|
SAHARA II AGATTINO*PL
|
0,1
|
MCO a
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
MCO a
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
44.
|
PR FENDER COSTERINA*PL
|
1,0
|
MCO n 09
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
MCO n 09
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
45.
|
SP OGMA MAG MELL*PL, DSM
|
1,0
|
MCO n 22
|
2
|
PH, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
MCO n 22
|
2
|
PH, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
46.
|
SP OLWEN MAG MELL*PL, DSM
|
0,1
|
MCO n 22
|
2
|
PH, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
MCO n 22
|
2
|
PH, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
47.
|
WW19 NW GIC EL NINO OF DRAGONESS*PL, JW
|
0,1
|
MCO n 24
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS, BIC, BOB 1
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
MCO n 24
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS, BIC, BOB 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
48.
|
LEON THE LION OLIMPIAN*RU
|
1,0
|
MCO n 25
|
12
|
ABS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
MCO n 25
|
12
|
ABS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
49.
|
IKOT KOCURRO*PL
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| <<< | |||||
50.
|
MW NW SC DEXTER COSTERINA*PL, JW
|
1,0
|
MCO d 23
|
1
|
ABS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
MCO d 23
|
1
|
ABS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
51.
|
GIP, SC GUANYIN HOMJUN*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM, BIS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
MCO f 22
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
52.
|
DEBRA COSTERINA*PL
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
MCO f 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
53.
|
AIDA POLESIA CZAR*PL
|
0,1
|
MCO g 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
MCO g 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
54.
|
PL*LILLYCUBS KING
|
1,0
|
MCO d 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
MCO d 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
55.
|
NIRVANA PL*TANUKI
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
56.
|
GIP ATENA DWA FORMATY*PL
|
0,1
|
MCO f 09
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
MCO f 09
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
57.
|
PATRICIA CARAMELLOCOON
|
0,1
|
MCO f 03 25
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
MCO f 03 25
|
11
|
Ex 3
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
58.
|
BARCELONA ESTERA*PL
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 3
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
59.
|
GIC ANTALYA QUANTUMVIS*PL
|
0,1
|
MCO fs 25
|
3
|
ABS
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
MCO fs 25
|
3
|
ABS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
60.
|
HU*SHELLY`S DREAM LUNAMONTANA
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
61.
|
ATENA BOHUN*PL
|
0,1
|
MCO n 23
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
MCO n 23
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
62.
|
GIC GASPARO DWA FORMATY*PL
|
1,0
|
MCO ns 03 22
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO ns 03 22
|
3
|
Ex 2
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
63.
|
GIC OLIVER ŚLAD RYSIA*PL
|
1,0
|
MCO ns 09 22
|
3
|
Ex 2
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO ns 09 22
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
64.
|
IC ASCENT ISABELLA
|
0,1
|
MCO gs 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO gs 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
65.
|
MALU HOMJUN*PL
|
0,1
|
MCO ns 09 22
|
9
|
Ex 1%
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO ns 09 22
|
9
|
ABS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
66.
|
WOODY ŚLAD RYSIA*PL
|
1,0
|
MCO ds 09 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO ds 09 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
67.
|
QUENTIN BLACK CARAMELLOCOON *CZ
|
1,0
|
MCO ns 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO ns 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
68.
|
JIMBALLAYA FORESTKING*PL
|
0,1
|
MCO w 64
|
9
|
DISQ.
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
MCO w 64
|
9
|
ABS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
69.
|
`C` HODOWLA ESTERA*PL
|
litter
|
MCO
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO
|
16
|
ABS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
70.
|
"D" HODOWLA BLAZING STAR*PL
|
litter
|
MCO
|
16
|
2
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
MCO
|
16
|
1, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
71.
|
GIC FRODO KOCIA OSADA*PL
|
1,0
|
NEM n 21
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
NEM n 21
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
72.
|
IC FRIDA KOCIA OSADA*PL
|
0,1
|
NEM a 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
NEM a 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
73.
|
IC AVITA WHITE FLICKER*PL
|
0,1
|
NEM ns 21
|
5
|
DISQ.
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
NEM ns 21
|
5
|
Ex 3
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
74.
|
IZOLDA KOCI GAJ*PL
|
0,1
|
>>> |
NEM n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| |||||
75.
|
KHALEESI KOCIA OSADA*PL
|
0,1
|
NEM a 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| <<< | |||||
76.
|
WANESSA BLUE CHELSEA*PL
|
0,1
|
NEM f 21
|
5
|
Ex 2
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
NEM f 21
|
5
|
Ex 2
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
77.
|
GLIMMER KOCILANDIA BIS*PL
|
0,1
|
NEM n 21
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
NEM n 21
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
78.
|
CH FATIMA TZAR-KOSHKA
|
0,1
|
NEM a 09 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
NEM a 09 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
79.
|
SI*NEVALORD HUNTER
|
1,0
|
NEM a 09 21
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
NEM a 09 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
80.
|
ROSLIN LARJA FANTASIA, CZ
|
0,1
|
NEM a 03 21
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
NEM a 03 21
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
81.
|
SI*NEVALORD HOLLY
|
0,1
|
NEM a 03 21
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
NEM a 03 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
82.
|
QURTY WILDFEE`S
|
1,0
|
NFO n 09
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
NFO n 09
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| ||
83.
|
SP PRESTON KOTYANI*PL
|
1,0
|
NFO n 23
|
2
|
PH, NOM, BIS
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
NFO n 23
|
2
|
PH, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
84.
|
VALINI NOTABENE*PL
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| <<< | |||||
85.
|
SC (N)FODNAHEIA`S GALYPSO DVM
|
1,0
|
NFO n 03 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
NFO n 03 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
86.
|
SC (N)FODNAHEIA`S GALYPSO DVM
|
1,0
|
NFO n 03 22
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
NFO n 03 22
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
87.
|
IC SABRINA KOTYANI*PL
|
0,1
|
>>> |
NFO f 09 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| |||||
88.
|
VADER KOTYANI*PL
|
1,0
|
NFO d 09 22
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
|
NFO d 09 22
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
89.
|
CH TARA KOTYANI*PL
|
0,1
|
NFO fs 09 24
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
| <<< | |||||
90.
|
FI`DEBALS ARVAAMIZZÄ
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
NFO ns 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| ||
91.
|
SMAGLICZKA Z KOCIEGO DOMU*PL
|
0,1
|
>>> |
SIB n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| |||||
92.
|
OZZY STASHKOT*PL
|
1,0
|
>>> |
SIB ny 09 22
|
11
|
ABS
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| |||||
93.
|
IT*SILKASIB DIVA
|
0,1
|
SIB n 09 23
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
SIB n 09 23
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Hannah Jensen, SE
| ||
94.
|
GIC BOB ATTAR*PL
|
1,0
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
95.
|
IC RAGNAROK MARBI*PL
|
1,0
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 2
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 2
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
96.
|
CH AURORA CAT TABOO*PL, JW
|
0,1
|
BEN n 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| <<< | |||||
97.
|
NEL LAMPART Z WARMII*PL
|
0,1
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BEN n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
98.
|
NO*MAJORMOEN`S BAZIR
|
1,0
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS, BIC, BOB 3
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
99.
|
SAKURA FAIRYSAVAGE, JW
|
0,1
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
100.
|
VENOM MARBI*PL
|
1,0
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
101.
|
GNOMEO LARVIK*PL
|
1,0
|
BLH b
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
BLH b
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
102.
|
GUCIO LARVIK*PL
|
1,0
|
BLH b
|
11
|
Ex 2
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
BLH b
|
11
|
ABS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
103.
|
ANTONIO V.D. NIJEHOEVE
|
1,0
|
BML ns 11 31
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BML ns 11 31
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
104.
|
IC JELLYBEAN CHERRY LAND*PL
|
1,0
|
BSH a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM, BIS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
105.
|
IC EUFORIA SIDERIS*PL, JW
|
0,1
|
BSH a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
106.
|
ORANGE PEKOE*RU HONOR
|
1,0
|
BSH a
|
9
|
ABS
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
9
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
107.
|
PRINCE TRISTAN SENS LAVRES, CZ
|
1,0
|
BSH a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
108.
|
LV*RAYS OF HOPE DILI
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 3
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
9
|
Ex 2
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
109.
|
PL*PALLADIUM GUINEVERE
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
9
|
Ex 3
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
110.
|
ULENA BURSZTYNOWY GRYF*PL
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 4
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
9
|
Ex 4
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
111.
|
URANIA REMIDES, CZ
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS, BIC, BOB 4
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
112.
|
NW SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM
|
0,1
|
BSH a
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
113.
|
HANNAH ANIELSKA DOLINA*PL
|
0,1
|
BSH a
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
BSH a
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
114.
|
CH DAN D. LION CHERRY LAND*PL
|
1,0
|
BSH c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH c
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
115.
|
CH UZAN TANGO*PL
|
1,0
|
BSH c
|
7
|
ABS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH c
|
7
|
ABS
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
116.
|
CH OPERA ZAJEZIERCE*PL
|
0,1
|
BSH c
|
7
|
ABS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH c
|
7
|
ABS
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
117.
|
EE*UMA LOUIS FIRST VOLEX, JW
|
0,1
|
BSH c
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH c
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
118.
|
XANY JUST BLUE*PL
|
0,1
|
BSH c
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH c
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
119.
|
ONE AND ONLY SIDERIS*PL
|
1,0
|
BSH c
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH c
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
120.
|
GIC INKA DIAMILAND*PL
|
0,1
|
BSH e
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BSH e
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
121.
|
BISCUIT SARANTINA*PL
|
1,0
|
BSH e
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BSH e
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
122.
|
PRADA LILIOWY ZAKĄTEK*PL
|
0,1
|
BSH e
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BSH e
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
123.
|
IP, SC LV*CLEMENA CATS UMA, DSM
|
0,1
|
BSH f
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
BSH f
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
124.
|
IC INNER GRACE CHERRY LAND*PL, JW
|
0,1
|
BSH g
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH g
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
125.
|
OMI LILIOWY ZAKĄTEK*PL
|
0,1
|
BSH g
|
12
|
ABS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH g
|
12
|
Ex 1
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
126.
|
CH VIVIAN OF GOLDEN IDT
|
0,1
|
BSH ny 11
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BSH ny 11
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
127.
|
MIRINDA LILIOWY ZAKĄTEK*PL
|
0,1
|
BSH g 03
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
BSH g 03
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
128.
|
CH THOR OF SILVER LAISA
|
1,0
|
BSH ns 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
|
BSH ns 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
129.
|
VERTIGO ARS BRITANNICA*PL
|
1,0
|
BSH bs 21 33
|
10
|
ABS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
| <<< | |||||
130.
|
BIBI II BRICATLAND*PL
|
0,1
|
BSH q
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
BSH q
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
131.
|
PERUN BELUSINKA*PL, JW
|
1,0
|
BUR b
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BUR b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
132.
|
SHILA BELUSINKA*PL
|
0,1
|
BUR b
|
11
|
Ex 1
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
BUR b
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
133.
|
WIKTORIA BELUSINKA*PL
|
0,1
|
BUR h
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
BUR h
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
134.
|
QUALITAS KVET VYSOCINY, CZ
|
1,0
|
CHA
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
CHA
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
135.
|
ROSALINDA BAPPIKTA*PL
|
0,1
|
OCI n 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
|
OCI n 24
|
12
|
Ex 1
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| ||
136.
|
FRODO WILANOWSKIE KOTY*PL
|
1,0
|
SIN
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|
SIN
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
137.
|
SAHARA ABYLOVE*UA
|
0,1
|
ABY n
|
11
|
Ex 1
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
ABY n
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
138.
|
DAKAR VON SCHELEMANT
|
1,0
|
ABY o
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
ABY o
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
139.
|
NSW, WW’16,BW,NW,SP PALOMA MON SASTI*PL, JW, DSM
|
0,1
|
CRX n 03
|
2
|
PH, NOM, BIS, BIC, BOB 3
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
CRX n 03
|
2
|
PH, NOM, BIS, BIC, BOB 3
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
140.
|
CH, *GC REXKWIZIT`S TARMAC
|
1,0
|
CRX n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
CRX n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
141.
|
CREME DE LA CREME NIGHT & DAY*PL
|
0,1
|
CRX n 03
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
CRX n 03
|
9
|
Ex 2
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
142.
|
PL*CORNISH POINT DAGLEZJA
|
0,1
|
CRX b 03
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
CRX b 03
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
143.
|
FLAMENCO MON SASTI*PL
|
0,1
|
CRX n 02 62
|
11
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
CRX n 02 62
|
11
|
ABS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
144.
|
CRISPY CUPCAKE NIGHT & DAY*PL
|
0,1
|
--- | --- | ||||||||
145.
|
MALVA KOCIA REXODIA*PL
|
0,1
|
CRX f
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
CRX f
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
146.
|
PL*CORNISH POINT FANDANGO
|
1,0
|
CRX d
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
CRX d
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
147.
|
NW, SC GINGER MON SASTI*PL, JW
|
0,1
|
CRX f
|
17
|
1, BIV, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
CRX f
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
148.
|
IC BE-BOP MON SASTI*PL
|
0,1
|
CRX n 03 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM, BIS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
CRX n 03 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
149.
|
JI`AN NOKSAS*LT
|
1,0
|
CRX n 02 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
CRX n 02 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
150.
|
CHUCKY DEVONDREAM*PL
|
1,0
|
DRX n 02 64
|
15
|
ABS
|
DRX n 02 64
|
15
|
ABS
|
||||
151.
|
ADONIS ADAWE*PL
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
152.
|
SNAKE EYE DEVONDREAM*PL
|
0,1
|
DRX ds 03 23
|
9
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
DRX ds 03 23
|
9
|
ABS
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
153.
|
ELFIRA PALMARIS*PL
|
0,1
|
DRX ds 09 24
|
9
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| <<< | |||||
154.
|
KISSIE WIL-LUX*PL
|
0,1
|
DRX n 32
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
DRX n 32
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
155.
|
ZIMBA ADAWE*PL
|
1,0
|
--- | --- | ||||||||
156.
|
VIVIENNE SULEDA*PL
|
0,1
|
DRX f 09 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
DRX f 09 21 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
157.
|
AMBROSIA PALMARIS*PL
|
0,1
|
DRX f 09 21 33
|
9
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
| <<< | |||||
158.
|
"C" HODOWLA DEVONDREAM*PL
|
litter
|
DRX
|
16
|
ABS
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
DRX
|
16
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
159.
|
AMOR DOLCEGATTINA*PL
|
1,0
|
OSH n 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
OSH n 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
160.
|
SC NW BLACKROCK VIA NOCTURNA*PL, JW
|
1,0
|
OSH n 03 25
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
OSH n 03 25
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM, BIS
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
161.
|
GIC OZZY GREY & GREEN*PL
|
0,1
|
RUS
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
162.
|
IC ERIS GREYAND GREEN*PL
|
0,1
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
163.
|
CH RUSDEKIEV NUKAK MAKU
|
1,0
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
164.
|
ABRAKADABRA KATTLEYA BLUE*PL
|
0,1
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
165.
|
ORION BLUE AVARI*PL
|
1,0
|
RUS
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
11
|
Ex 1, NOM, BIS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
166.
|
DUMKA KRÓLEWSKI CZAR*PL
|
0,1
|
RUS
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
167.
|
MOLI CATTLEYA*PL
|
0,1
|
RUS
|
12
|
ABS
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
RUS
|
12
|
ABS
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
168.
|
FI*ACOUSTICAT`S FIRE IN CAIRO
|
0,1
|
SIA q 03
|
17
|
2
|
Mr. Eric Reijers, CZ
|
SIA q 03
|
17
|
1, NOM
|
Mr. Charles Spijker, NL
| ||
169.
|
BAJKA EGY CAT*PL
|
0,1
|
SPH w 61
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
SPH w 61
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Vladimir Isakov, BY
| ||
170.
|
CARA MIA AGGIO CAT*PL
|
0,1
|
SPH a 02 64
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mrs. Sabine Mösch, CH
|
SPH a 02 64
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen, SE
| ||
171.
|
GIC,*IC VECTOR GYMNI GATA*PL
|
1,0
|
SPH d
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| <<< | |||||
172.
|
BASTSEHMET ZAYA
|
0,1
|
SPH f 03 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mr. Martti Peltonen, SE
|
SPH f 03 33
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Mr. Eric Reijers, CZ
| ||
173.
|
GIP, SC GUANYIN HOMJUN*PL
|
0,1
|
MCO f 22
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mr. Cristiano F.Sandon, IT
|
MCO f 22
|
17
|
1, NOM, BIS
|
Mrs. Anne Paloluoma, FI
|