Gerson Alves Pereira (BR) | [2023-10-28] | 100 % | |
Marcin Biernaczyk (PL) | [2023-10-28] | 100 % | |
Fabio Brambilla (IT) | [2023-10-28] | 100 % | |
Luigi Comorio (IT) | [2023-10-28] | 100 % | |
George Dorgiakis (GR) | [2023-10-28] | 100 % | |
Michael Edström (SE) | [2023-10-28] | 100 % | |
Gerardo Fraga y Guzmán (ES) | [2023-10-28] | 100 % | |
Mira Fonsén (FI) | [2023-10-28] | 100 % | |
Thea Friškovec-Keller (CH) | [2023-10-28] | 100 % | |
Vladimir Isakov (BY) | [2023-10-28] | 100 % | |
Dorte Kaae (DK) | [2023-10-28] | 100 % | |
Linda Knýová (CZ) | [2023-10-28] | 100 % | |
Gianfranco Mantovani (IT) | [2023-10-28] | 100 % | |
Karl Preiss (AT) | [2023-10-28] | 100 % | |
Veikko Saarela (FI) | [2023-10-28] | 100 % | |
Dietmar Sagurski (DE) | [2023-10-28] | 100 % | |
Alexey Shchukin (NL) | [2023-10-28] | 100 % | |
Annette Sjödin (SE) | [2023-10-28] | 100 % | |
Charles Spijker (NL) | [2023-10-28] | 100 % | |
Caroline Stoa (NO) | [2023-10-28] | 100 % | |
Leslie van Grebst (DK) | [2023-10-28] | 100 % | |
Joeri Vanrusselt (BE) | [2023-10-28] | 100 % | |
Anne Veland (NO) | [2023-10-28] | 100 % | |
Marina Vinkel (EE) | [2023-10-28] | 100 % |
No.
|
Cat
|
Sex
|
EMS
|
Class
|
Result
|
Judge
|
|
1.
|
CH D'EDEN LOVER MY WAY
|
1,0
|
EXO w 62
|
7
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
2.
|
WELCOME HEART BEAT
|
1,0
|
EXO w 62
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Luigi Comorio (IT)
| |
3.
|
IC WELCOME EROTIKA
|
0,1
|
EXO n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
4.
|
PT*FOREVA DARK DIAMONT
|
1,0
|
EXO n
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Annette Sjödin (SE)
| |
5.
|
UNE PIN-UP DU SHAH-IN-SHAH
|
0,1
|
EXO a
|
11
|
Ex 1
|
Luigi Comorio (IT)
| |
6.
|
IC CH*CHAJU*S FUDO
|
1,0
|
EXO d
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
7.
|
COCO CHANEL BY BLACK STAR*SK
|
0,1
|
EXO d
|
12
|
ABS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
8.
|
NSW GIC WELCOME DADAUMPA DSM
|
0,1
|
EXO f
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS, WW'23
|
Annette Sjödin (SE)
| |
9.
|
GIP SHERAZADE DU SHAH-IN-SHAH JW
|
0,1
|
EXO f
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Annette Sjödin (SE)
| |
10.
|
IC CH*CHAJU'S HIROMI
|
0,1
|
EXO f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
11.
|
QUEENSBAY BURBERRY
|
1,0
|
EXO a 22
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
12.
|
NW, SC SE*OMSE`S TIGER
|
1,0
|
EXO d 22
|
1
|
PH
|
Caroline Stoa (NO)
| |
13.
|
NW SP IC FEDOR FABIOSSON OF BLACK STAR*SK JW DSM
|
1,0
|
EXO d 03
|
2
|
PH
|
Caroline Stoa (NO)
| |
14.
|
DIKERO'S LOVEBITE
|
1,0
|
EXO d 22
|
12
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
15.
|
NW18,SP,SC S*ATHELSTONES THE SIGN JW
|
0,1
|
EXO f 22
|
2
|
PH
|
Annette Sjödin (SE)
| |
16.
|
IC GARGAMELCAT LALOLA JW
|
0,1
|
EXO f 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
17.
|
MW'23 CH GIOVANNA DEL FALCO D'ORO
|
0,1
|
EXO f 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Annette Sjödin (SE)
| |
18.
|
UGUETTE DE BELAIRCAT
|
0,1
|
EXO n 23
|
12
|
Ex 1
|
Luigi Comorio (IT)
| |
19.
|
CHICSWEET AMANPAL THE DREAMER
|
1,0
|
EXO ds 22 62
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
20.
|
SP SE*NIGHTSHADES RHINESTONE COWBOY
|
1,0
|
EXO n 02 62
|
2
|
PH
|
Caroline Stoa (NO)
| |
21.
|
HOT SPOT VON THÜRINGEN *CH
|
1,0
|
EXO d 01 21 62
|
10
|
ABS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
22.
|
NW22 IC JOLLY FIORENTINA DE LA CATARACTE*CH JW
|
0,1
|
EXO f 01 21 62
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
23.
|
MIDNIGHT HUNTER FANTA
|
0,1
|
EXO e 02 21 62
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
24.
|
PR BR* DARUMA MAYA
|
0,1
|
EXO a 03 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Caroline Stoa (NO)
| |
25.
|
IP SAJOMA'S PINO
|
1,0
|
EXO n 03 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
26.
|
MIDNIGHT HUNTER FÜLÖP
|
1,0
|
EXO es 02 21 62
|
12
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
27.
|
WW21 BW23 SW23 NSW21 NW21,22 SC PT* WHITE `R´US SWEET DREAMS JW
|
1,0
|
PER w 62
|
1
|
PH, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
28.
|
IC, BW'19 ANNARITA DELIRIO
|
1,0
|
PER w 62
|
5
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
29.
|
WELCOME DARLING
|
0,1
|
PER w 62
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
30.
|
PT* MIDIJUFI ZAYN
|
1,0
|
PER w 62
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
31.
|
NW GIC IT* AENPHASY ETTORE
|
1,0
|
PER n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Caroline Stoa (NO)
| |
32.
|
IC CN* FIRSTAR-DU TANGBOHU
|
1,0
|
PER n
|
5
|
ABS
|
Caroline Stoa (NO)
| |
33.
|
DOUBLE TAKE ARMAGEDDON
|
1,0
|
PER n
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM, BIS, WW'23
|
Caroline Stoa (NO)
| |
34.
|
ES* ZAHORY ALLANA
|
0,1
|
PER n
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Caroline Stoa (NO)
| |
35.
|
ALFA ROMEO BY BLACK STAR*SK
|
1,0
|
PER n
|
12
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
36.
|
BIRKINS STAR LUCIANO PAVAROTTI
|
1,0
|
PER n
|
12
|
ABS
|
Caroline Stoa (NO)
| |
37.
|
PT*POCKETLIONS KAWAII
|
1,0
|
PER n
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS, WW'23
|
Caroline Stoa (NO)
| |
38.
|
BW23 SP FI*OCEAN-MINDED MERCURY DSM
|
1,0
|
PER a
|
2
|
PH, NOM
|
Annette Sjödin (SE)
| |
39.
|
WELCOME HIGH VOLTAGE
|
1,0
|
PER d
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM, BIS, WW'23
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
40.
|
TEEGAN DE LA RIA DU JAUDY
|
1,0
|
PER d
|
9
|
ABS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
41.
|
UNION-JACK DU SHAH-IN-SHAH
|
1,0
|
PER d
|
11
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
42.
|
UNA BELLA DE KERNÉVEZ
|
0,1
|
PER d
|
11
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
43.
|
PT* WHITE `R´US SIMPLY THE BEST
|
1,0
|
PER d
|
12
|
DISQ.
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
44.
|
IP CALLISTO'S BLUF
|
0,1
|
PER f
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
45.
|
CH WELCOME JE T'AIME
|
0,1
|
PER f
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
|
Caroline Stoa (NO)
| |
46.
|
BIRKIN'S GISELLE
|
0,1
|
PER f
|
9
|
ABS
|
Caroline Stoa (NO)
| |
47.
|
UNA BAMBOLA DU SHAH-IN-SHAH
|
0,1
|
PER f
|
11
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
48.
|
WELCOME LOLITA
|
0,1
|
PER f
|
12
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
49.
|
CH PT* WHITE 'R' US MRS.GIO
|
0,1
|
PER g
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
50.
|
WW'22 NW'22 MW'22 WELCOME HONEY JW
|
0,1
|
PER g
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
51.
|
IP, SC FI*TIMANFAYA FILLED WITH LOVE
|
0,1
|
PER fs
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
52.
|
BASIUM DE QUINN
|
1,0
|
PER ns 11
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
53.
|
BASIUM DE RICH NANA
|
0,1
|
PER as 11
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Caroline Stoa (NO)
| |
54.
|
GIC NW'22 BASIUM DE JIMMY CHOO JW
|
1,0
|
PER ay 11
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
55.
|
IC SHOU-SHOU DE BELAIRCAT
|
1,0
|
PER d 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
56.
|
WELCOME LEONIDA
|
1,0
|
PER d
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
57.
|
CH JOE OF THE PERSIAN JEWELS
|
1,0
|
PER d 01 62
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
58.
|
CH RAGNAR OF THE PERSIAN JEWELS JW
|
1,0
|
PER n 02 62
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
59.
|
PR LUCIUS GRANÁT, CZ
|
1,0
|
PER n 03
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
60.
|
IC REMU-MARTIN'S MR. BIG, JW
|
1,0
|
PER a 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
61.
|
GIP, SC NW PL*JANTAR WILLIAM DSM
|
1,0
|
PER d 03
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
62.
|
SP REMU-MARTIN'S BIG BOSS
|
1,0
|
PER e 03
|
2
|
PH, NOM
|
Luigi Comorio (IT)
| |
63.
|
TCHOUPI DU MANOIR DE DILLEC
|
1,0
|
PER e 03
|
9
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
64.
|
TICHAT DES AMOURS DE MAYA
|
0,1
|
PER f 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Annette Sjödin (SE)
| |
65.
|
NW SC JEWELSTORY HEARTBREAKER DSM
|
0,1
|
PER g 03
|
1
|
PH
|
Annette Sjödin (SE)
| |
66.
|
BW’22 NW, IC YENNEFER OF SAINT CHRISTIN *BR, JW
|
0,1
|
PER g 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
67.
|
WW18 AW23 NW GIC BR* VANLUI ALBUS DUMBLEDORE, JW, DSM
|
1,0
|
PER ns 02 62
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
68.
|
NW SC REMU-MARTIN'S CANDYFLOSS
|
1,0
|
PER e 01 21 62
|
1
|
PH
|
Annette Sjödin (SE)
| |
69.
|
AW’23 BR* LOTIE SOMEBODY TO LOVE, JW
|
0,1
|
PER n 02 21 62
|
11
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
70.
|
IC PM DE BELAIRCAT
|
1,0
|
PER n 03 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Annette Sjödin (SE)
| |
71.
|
NW GIC BR* GHATTAS ATLANTA OF LOTIE
|
0,1
|
PER n 03 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
72.
|
CH BUTTERFLY LADY BIJOU, CZ
|
0,1
|
PER ns 02 21 62
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
73.
|
IC PL*MULAN CAT DOUS
|
0,1
|
RAG a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
74.
|
(N)AMASING STAR'S ENYA OF MISTER ODIN
|
0,1
|
RAG a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Annette Sjödin (SE)
| |
75.
|
TEQUILA IEL DES LOOPICATS
|
0,1
|
RAG b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
76.
|
GIP DK CAT2BE DESIGNBY ARNE JACOBSEN
|
1,0
|
RAG n 21
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Caroline Stoa (NO)
| |
77.
|
NW SP SC SEIERØ'S PRINSESS JOSEPHINE DSM DVM DSW
|
0,1
|
RAG n 03
|
2
|
PH, BIV
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
78.
|
GIC NW ABU CHOUKAIR´S GOOD KARMA JW
|
1,0
|
RAG n 03
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
79.
|
GIC DAKAR NEKONOMICON*PL
|
1,0
|
RAG n 03
|
3
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
80.
|
MW NW GIC ES* MALATTODOLLS YVES SAINT LAURENT JW
|
0,1
|
RAG n 03
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
81.
|
IP PITCHOUN DES RIVES DU VIAUR
|
1,0
|
RAG n 03
|
5
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
82.
|
IC SUNNY LALLI DOLL*PL
|
1,0
|
RAG n 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
83.
|
IC POTOP NATASHA
|
0,1
|
RAG n 03
|
3
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
84.
|
ORION DU VELOURS CREMOLAN
|
1,0
|
RAG n 03
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
85.
|
IP MÉLINDA VOM HERZOGENRIED
|
0,1
|
RAG n 03
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
86.
|
PL*ANGEL DOLLS MIRAKL
|
1,0
|
RAG n 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
87.
|
PALOMA ROYAL LOOK*PL
|
0,1
|
RAG n 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
88.
|
BLUMENKATZEN DOM PERIGNON
|
1,0
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
89.
|
PL* MY BUTTERFLY HB KASJAN
|
1,0
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
90.
|
GAIA'S GARDEN UMYKO
|
0,1
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
91.
|
IT* PURRSTORM LULÙ
|
0,1
|
RAG n 03
|
11
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
92.
|
PL*CINNAMON SKY KING ATLAS
|
1,0
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
93.
|
PL*ROYAL SECRET LA ROCCO
|
1,0
|
RAG n 03
|
12
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
94.
|
GIC FABULOUS PURRS LOVEY JW
|
1,0
|
RAG a 03
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
95.
|
GIC HANK BRIGHT CRYSTALL
|
1,0
|
RAG a 03
|
3
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
96.
|
WW21, GIC DK*SEIERØ'S HIGH VOLTAGE
|
0,1
|
RAG a 03
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Luigi Comorio (IT)
| |
97.
|
GIC PERFECT CHANGE JASMIN JADE DVM
|
0,1
|
RAG a 03
|
3
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
98.
|
GIP IC RONCADELLODOLLS BAIZE BARNABAS
|
1,0
|
RAG a 03
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
99.
|
GIP HANNAH RAGISIM *ES DSM
|
0,1
|
RAG a 03
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Luigi Comorio (IT)
| |
100.
|
GIP UMBRIA DAMA W MASCE *PL
|
0,1
|
RAG a 03
|
4
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
101.
|
WW'22 SW'23 IP (N) DIADEM’S ZERO
|
1,0
|
RAG a 03
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
102.
|
BY* WINNIE AMICAMOLLIS
|
1,0
|
RAG a 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
103.
|
SPICY DE MEDICIS
|
1,0
|
RAG a 03
|
7
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
104.
|
CH TONY SOPRANO DE LA MAFIA FELINE
|
1,0
|
RAG a 03
|
7
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
105.
|
CH APPLE NEKONOMICON*PL
|
0,1
|
RAG a 03
|
7
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
106.
|
PL* MY BUTTERFLY NEW LISBONA
|
0,1
|
RAG a 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
107.
|
IC PR EULALIE ZAFIR DIADEMS
|
0,1
|
RAG a 03
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
108.
|
IT* CASHMERE ANGEL’S GLAMOUR
|
0,1
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
109.
|
PL*MY BUTTERFLY SB CASSIDY,JW
|
0,1
|
RAG a 03
|
9
|
Ex 1
|
Luigi Comorio (IT)
| |
110.
|
RO*POPDOLLS NELSON
|
1,0
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Luigi Comorio (IT)
| |
111.
|
KITAMI DE HAUTE FIE*CH
|
0,1
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
112.
|
PL*RAGISSA VERKALA
|
0,1
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 1
|
Luigi Comorio (IT)
| |
113.
|
RO*POPDOLLS NIMFI
|
0,1
|
RAG a 03
|
11
|
Ex 3
|
Luigi Comorio (IT)
| |
114.
|
BAXTER CRYSTAL JEWELS, CZ
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 3
|
Luigi Comorio (IT)
| |
115.
|
CN*ZHANGBAOTONG MIQI
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Luigi Comorio (IT)
| |
116.
|
DK* MAINE MALAWI'S MAGIC MOMENT
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex
|
Luigi Comorio (IT)
| |
117.
|
FANTASTIC DOLLS KRYPTONITE
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
118.
|
PL*ROYAL SECRET KA BORIS
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex
|
Luigi Comorio (IT)
| |
119.
|
PL*ROYAL SECRET LA UGO
|
1,0
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 4
|
Luigi Comorio (IT)
| |
120.
|
BLUE CRYSTAL JEWELS, CZ
|
0,1
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
121.
|
MADONNA LECHATTE RAGDOLL
|
0,1
|
RAG a 03
|
12
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
122.
|
PERFECT CHANGE GOLDEN PENNY
|
0,1
|
RAG a 03
|
12
|
Ex 1
|
Luigi Comorio (IT)
| |
123.
|
VELVET'S EYES'S ROMANCE
|
0,1
|
RAG b 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
124.
|
PURRSTORM HOLIDAY
|
0,1
|
RAG b 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Annette Sjödin (SE)
| |
125.
|
CH GAIA'S GARDEN TBAG
|
1,0
|
RAG d 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
126.
|
MYFAIRLADY OHANA
|
0,1
|
RAG f 03
|
9
|
ABS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
127.
|
IT* LADY CAT ROXY POUPÉES BLANCHES
|
0,1
|
RAG g 03
|
11
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
128.
|
TRYCOLINE'S ULTIMATE BECCA GALLAGHER
|
0,1
|
RAG h 03
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
129.
|
IC GIP DOLLS WITH SOULS ELENA
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Caroline Stoa (NO)
| |
130.
|
CH DK FJORDBÆKKEN’S TOASTMASTER JW
|
1,0
|
RAG n 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
131.
|
GAÏA'S GARDEN TYWIN
|
1,0
|
RAG n 03 21
|
7
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
132.
|
NW CH ES* MALATTODOLLS JUST CAVALLI JW
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
133.
|
CH FANTASTIC DOLLS JEWEL
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
7
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
134.
|
PL RAGISSA ORINOKO
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Caroline Stoa (NO)
| |
135.
|
CN*ZHANGBAOTONG SHA NA
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Caroline Stoa (NO)
| |
136.
|
GAIA'S GARDEN UTOPIA
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
11
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
137.
|
MUGLER NEKONOMICON*PL
|
1,0
|
RAG n 03 21
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Caroline Stoa (NO)
| |
138.
|
CN* XUEMM INSANE
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
12
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
139.
|
GLORIA HA-PA-ZU*SK
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
12
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
140.
|
PT*LUSODOLLS GAIA
|
0,1
|
RAG n 03 21
|
12
|
Ex 3
|
Caroline Stoa (NO)
| |
141.
|
CH DK FJORDBÆKKEN’S BEST MAN
|
1,0
|
RAG a 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
142.
|
CH GAIA'S GARDEN SYDNEY
|
0,1
|
RAG a 03 21
|
7
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
143.
|
CH TENESSEE QUEEN DE LA MAFIA FELINE
|
0,1
|
RAG a 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
144.
|
PERFECT CHANGE ENDGAME
|
1,0
|
RAG a 03 21
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
145.
|
MEOKO AARON GAIAGARDEN ELIJAH
|
1,0
|
RAG a 03 21
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
146.
|
S*GUNBERTUS NAOMI
|
0,1
|
RAG a 03 21
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
147.
|
BOROMIR KOCIE LOVE*PL
|
1,0
|
RAG b 03 21
|
11
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
148.
|
IC K-BARBIE ITALIADOLLS PL
|
0,1
|
RAG n 04
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
149.
|
PR SC SEIERØ'S NOVEMBER RAIN
|
1,0
|
RAG n 04
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
150.
|
WANDERDUENE ARABELLA
|
0,1
|
RAG n 04
|
9
|
ABS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
151.
|
XOANA MARLEY DIAMILAND*PL
|
0,1
|
RAG n 04
|
11
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
152.
|
DK FARRUGIA*S TINKA , JW
|
0,1
|
RAG a 04
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Annette Sjödin (SE)
| |
153.
|
TEHANI DU CARTEL FELIN *FR
|
0,1
|
RAG a 04
|
9
|
Ex 2
|
Annette Sjödin (SE)
| |
154.
|
ZORRO KOCIE SALONY*PL
|
1,0
|
RAG a 04
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Annette Sjödin (SE)
| |
155.
|
CHLOE T.E. ABEAXUS CZ
|
0,1
|
RAG a 04
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Annette Sjödin (SE)
| |
156.
|
DK FJORDBAEKKENS MISSISSIPI
|
0,1
|
RAG a 04
|
12
|
Ex 3
|
Annette Sjödin (SE)
| |
157.
|
MECOTE’S YVIE ROSEGOLD
|
0,1
|
RAG a 04
|
12
|
Ex 2
|
Annette Sjödin (SE)
| |
158.
|
IC TRÉSOR OF QUEEN'S ELIXIR
|
0,1
|
RAG f 04
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
159.
|
IC PL*MULAN CAT LASIMO JW
|
1,0
|
RAG n 04 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
160.
|
IT* OF VILLA DESIRE ANASTASIA ROCHE'
|
0,1
|
RAG n 04 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
161.
|
DK FARRUGIA*S LOVE TESLA
|
0,1
|
RAG n 04 21
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
162.
|
IT* OF VILLA DESIRE KAORY
|
0,1
|
RAG n 04 21
|
12
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
163.
|
PR KOANTIRI TRUGAR
|
1,0
|
RAG a 04 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
164.
|
UNCHAINED MELODY DE LA MAFIA FELINE
|
0,1
|
RAG a 04 21
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
165.
|
IC AVEREY OVER THE MOON
|
0,1
|
RAG b 04 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
166.
|
SC (N) ELINA'S AMORE MIO
|
1,0
|
SBI n
|
1
|
PH
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
167.
|
NW'21 SC DAENERYS DI CASA TARGARYEN,JW,DVM,DSM
|
0,1
|
SBI n
|
1
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
168.
|
GIC NW HARIBEAU VOM SCHLARAFFENLAND JW
|
1,0
|
SBI n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
169.
|
GIP FOLIE D'AMOUR ETERNAL DES BORDS DE L'INCAOUGJI - DSM DSW
|
0,1
|
SBI n
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
170.
|
IP (N) ELINA'S BELLAMORE VALENTINO
|
1,0
|
SBI n
|
6
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
171.
|
NW NSW IP MIRACLE DU MAS LA FONTAINE JW
|
1,0
|
SBI n
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
172.
|
RICHY VOM LILIENWEG
|
1,0
|
SBI n
|
9
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
173.
|
AUCUN TEMPÉRANCE DES TOPAZES SACRÉES
|
0,1
|
SBI n
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
174.
|
THE MERRY WIVES OF WINDSOR DU CASTEL WALOU
|
0,1
|
SBI n
|
9
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
175.
|
PR POKER FACE DES INNAMORATI
|
0,1
|
SBI n
|
8
|
Ex 1, CAPIB, BIV
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
176.
|
FI*SUVIRANNAN IDELIA
|
0,1
|
SBI n
|
11
|
Ex 1
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
177.
|
LYANNA DI CASA TARGARYEN
|
0,1
|
SBI n
|
11
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
178.
|
UPSILIUM DE SAOW-LINE
|
1,0
|
SBI n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
179.
|
LILJEBACKEN YASMIN MY TREASURE
|
0,1
|
SBI n
|
12
|
Ex 1
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
180.
|
UPTWON GIRL DU CASTEL WALOU
|
0,1
|
SBI n
|
12
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
181.
|
GIC OSIRIS DE LA CASTELANNE D'AZUN
|
1,0
|
SBI a
|
3
|
ABS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
182.
|
GIC NAUSICAA DU HAMEAU DE LA REINE
|
0,1
|
SBI a
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
183.
|
IC SHA-AN-SHA DE LA BARQUE SACRÉE
|
1,0
|
SBI a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
184.
|
PATCHOULI DE SAOW-LINE
|
0,1
|
SBI a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
185.
|
IC ROMARINE DE L'ANGE MUMIAH
|
0,1
|
SBI a
|
5
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
186.
|
CH ELMEHØJ ALBA JW
|
0,1
|
SBI a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
187.
|
CH SELESTE DES GANTS DE VELOURS
|
0,1
|
SBI a
|
7
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
188.
|
CH TUTTI FRUTTI DE CORDYLINE
|
0,1
|
SBI a
|
7
|
Ex 3
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
189.
|
PR BLUKAORI CLEOPATRA
|
0,1
|
SBI a
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
190.
|
ATBLUESIGHT'S LIONHEART
|
1,0
|
SBI a
|
9
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
191.
|
EE*INGVAR SWEET KATICAT
|
1,0
|
SBI a
|
9
|
ABS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
192.
|
TAO DES BEAUX MASQUES
|
1,0
|
SBI a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
193.
|
DASKALIDÈS LULLABY’S TRUE LOVE
|
0,1
|
SBI a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
194.
|
USHIVA DU MAS LA FONTAINE
|
1,0
|
SBI a
|
11
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
195.
|
NO*STALDERKATTENS VICTOR
|
1,0
|
SBI a
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
196.
|
YANNIS VON DINAU
|
1,0
|
SBI a
|
12
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
197.
|
BI ONI OF ADHIMISHA
|
0,1
|
SBI a
|
12
|
Ex 2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
198.
|
USHUAIA DE CORDYLINE
|
0,1
|
SBI a
|
12
|
Ex 3
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
199.
|
YAMSA'S YLLE
|
0,1
|
SBI a
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
200.
|
SW BW21 SW22 NSW23 NW SP SC FI*CHIRYBIRY'S MY DARLING IPI JW DVM DSM
|
0,1
|
SBI b
|
2
|
PH, BIV
|
Luigi Comorio (IT)
| |
201.
|
GIC SAONA DES BEAUX MASQUES
|
0,1
|
SBI b
|
3
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
202.
|
SW'18 NW'18 GIC SINH'S ANCESTRY BELLE HELENE JW DSM DVM
|
0,1
|
SBI b
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Luigi Comorio (IT)
| |
203.
|
GIP VËNGAÎ DE SAKURA
|
1,0
|
SBI b
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
204.
|
IC D* MUFFIN THE COSY BEAUTY
|
1,0
|
SBI b
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
205.
|
IC FAIRY EYES GIULIE
|
0,1
|
SBI b
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
206.
|
CH BLUKAORI HONEY SWEET CHOC
|
1,0
|
SBI b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
207.
|
CH DASKALIDES LULLABY'S TELL ME LOVE
|
1,0
|
SBI b
|
7
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
208.
|
PR D* KISSY THE COSY BEAUTY
|
0,1
|
SBI b
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
209.
|
TOUT PARIS D'ALAUNGPAYA
|
0,1
|
SBI b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Luigi Comorio (IT)
| |
210.
|
OHANKO TENDER LOVE DES TENDRES FÉLINS
|
1,0
|
SBI b
|
10
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
211.
|
MISS HOPE HUGGABLE CHINTEI JW
|
0,1
|
SBI b
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Luigi Comorio (IT)
| |
212.
|
UNDOMIEL ARWEN EVENSTAR DE L'ANGE MUMIAH
|
0,1
|
SBI b
|
11
|
Ex 1
|
Luigi Comorio (IT)
| |
213.
|
UGLY LOVE DU CASTEL WALOU
|
1,0
|
SBI b
|
12
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
214.
|
DIANA VON GOTT
|
0,1
|
SBI b 21
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Annette Sjödin (SE)
| |
215.
|
PL* SILESIAN GOLD AFRICA JW
|
0,1
|
SBI b
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Luigi Comorio (IT)
| |
216.
|
SC LILJEBACKEN SWEET NEVER LET YOU GO JW
|
0,1
|
SBI c
|
1
|
PH
|
Caroline Stoa (NO)
| |
217.
|
TAJ MAHAL DE L'ANGE MUMIAH
|
0,1
|
SBI c
|
9
|
Ex 3
|
Caroline Stoa (NO)
| |
218.
|
TELL ME LOVE DES ACCRO'PATTES
|
0,1
|
SBI c
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Caroline Stoa (NO)
| |
219.
|
THE WINTER'S TALES DU CASTEL WALOU
|
0,1
|
SBI c
|
9
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
220.
|
URYKA DE CORDYLINE
|
0,1
|
SBI c
|
12
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
221.
|
SC ULYNDI FIRE DELLE NINFE DEL LAGO JW DSM DVM
|
1,0
|
SBI d
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Caroline Stoa (NO)
| |
222.
|
IC CAT BALOO'S VIVA LA VIDA PRINCE OSCAR JW
|
1,0
|
SBI d
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Caroline Stoa (NO)
| |
223.
|
IC IT*FAIRY EYES ENJOY IN RED
|
1,0
|
SBI d
|
5
|
Ex 2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
224.
|
IC GUINESS RED DES CÔTEAUX DE NIEDER
|
0,1
|
SBI d
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
225.
|
CH IROULEGUY ROUGE DES COTEAUX DE NIEDER
|
1,0
|
SBI d
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Caroline Stoa (NO)
| |
226.
|
OHANA OF CHARUSHEELA
|
0,1
|
SBI e
|
11
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
227.
|
NW SP SC NO*STALDERKATTENS LEYLA DSM
|
0,1
|
SBI f
|
2
|
PH
|
Annette Sjödin (SE)
| |
228.
|
GIP WARDA DE SAKURA
|
0,1
|
SBI f
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
229.
|
PASAÎA DES COTEAUX DE NIEDER
|
0,1
|
SBI f
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Annette Sjödin (SE)
| |
230.
|
UPSY'LOVE DU SOLSTICE D'ÉTÉ
|
0,1
|
SBI f
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Annette Sjödin (SE)
| |
231.
|
KAORI DI SOLE&AZZURRO*CH
|
0,1
|
SBI f
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
232.
|
SINH'S ANCESTRY LADY D
|
0,1
|
SBI h
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
233.
|
FAIRY FIONA VOM SAPHIRSEE
|
0,1
|
SBI g
|
12
|
Ex 2
|
Annette Sjödin (SE)
| |
234.
|
KALANI DI SOLE&AZZURRO*CH
|
0,1
|
SBI g
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
235.
|
GIC LOULOU FAYE DU TEMPLE DE LUGH
|
0,1
|
SBI h
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
236.
|
FAIRY EYES LIZ TAYLOR
|
0,1
|
SBI b
|
12
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
237.
|
SC RIPOUX DU CLOS DES MOTTES
|
1,0
|
SBI n 21
|
1
|
PH
|
Annette Sjödin (SE)
| |
238.
|
IC SIMONE DE BEAUVOIR DES INNAMORATI
|
0,1
|
SBI n 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
239.
|
CH TANO AHSOKA DE LUÏN MEOÏ
|
0,1
|
SBI n 21
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Annette Sjödin (SE)
| |
240.
|
CH GILBERT VON GOTT
|
1,0
|
SBI n 21
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
241.
|
TITIANA DE LA CASTELANNE D'AZUN JW
|
0,1
|
SBI n 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Annette Sjödin (SE)
| |
242.
|
NO*STALDERKATTENS WILLIAM
|
1,0
|
SBI a 21
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
243.
|
SC OKHOKO DU CLOS DES MOTTES
|
0,1
|
SBI b 21
|
1
|
PH
|
Annette Sjödin (SE)
| |
244.
|
NW GIC STRICTO SENSU D'ALAUNGPAYA JW
|
1,0
|
SBI b 21
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
245.
|
IP (N) ELINA'S BELLAMORE SKYLAR
|
1,0
|
SBI b 21
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
246.
|
DK*ODDENVEJEN'S JEFFREY
|
1,0
|
SBI b 21
|
9
|
ABS
|
Annette Sjödin (SE)
| |
247.
|
SC S*WHITE TREASURE'S YUST A YEWEL, JW
|
0,1
|
SBI c 21
|
1
|
PH, BIV
|
Luigi Comorio (IT)
| |
248.
|
GIC OH!LA!LA DE L’ANGE MUMIAH
|
0,1
|
SBI c 21
|
3
|
ABS
|
Luigi Comorio (IT)
| |
249.
|
IC NAOMIE VON DINAU
|
0,1
|
SBI c 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Luigi Comorio (IT)
| |
250.
|
IC ROXY DU CLOS DES MOTTES
|
0,1
|
SBI c 21
|
5
|
Ex 3
|
Luigi Comorio (IT)
| |
251.
|
IC SHAYLE DU CLOS DES MOTTES
|
0,1
|
SBI c 21
|
5
|
Ex 2
|
Luigi Comorio (IT)
| |
252.
|
THIA DU CLOS DES MOTTES JW
|
0,1
|
SBI c 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Luigi Comorio (IT)
| |
253.
|
SC NO*STALDERKATTENS TOBIAS
|
1,0
|
SBI d 21
|
1
|
PH
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
254.
|
CH DAPHARA'S DJURRE RILEY
|
1,0
|
SBI d 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
255.
|
ADORISSE LAVITAEBELLA - IT
|
0,1
|
SBI f 21
|
11
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
256.
|
FLEUR BLEUE VOM SAPHIRSEE
|
0,1
|
SBI g 21
|
12
|
Ex 1
|
Caroline Stoa (NO)
| |
257.
|
ROYSTON SPORT TINKY WINKY
|
0,1
|
SBI as 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
258.
|
CH TETHYS DU MONT D'AMASYA
|
0,1
|
TUV d 63
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
259.
|
ULYS DU MONT D'AMASYA
|
1,0
|
TUV d 63
|
12
|
Ex 1
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
260.
|
LOVING MURKA KALASH MISHA
|
1,0
|
ACL n 22
|
11
|
Ex 1
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
261.
|
NW SW22 BW22 SP SIRIUKSEN ALFACURL JW DSM
|
1,0
|
ACL n 03 22
|
2
|
PH, NOM, BIS, WW'23
|
George Dorgiakis (GR)
| |
262.
|
SP HR*ZETA LEONIS VULCANO DSM
|
1,0
|
ACL n 09 22
|
2
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
263.
|
NATSCAT THANATA ARES CURL
|
1,0
|
ACL n 09 23
|
11
|
Ex 1
|
George Dorgiakis (GR)
| |
264.
|
CH SUGAR CURL ACACIA HONEY
|
0,1
|
ACL f 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
265.
|
NW SC SP ZOO CAT'S LARA CROFT JW DSM
|
0,1
|
ACL fs 09 24
|
2
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
266.
|
CH CHICSWEET HUMAN TARGET, JW
|
1,0
|
ACL ns 03 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
267.
|
BOJANA VON CURLPRIME
|
0,1
|
ACL fs 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
268.
|
GIC ANGÉLICACURL BLANCHE NEIGE*PT JW
|
0,1
|
ACL n 03 21 33
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
269.
|
IC LOVING MURKA GENTLEMAN
|
1,0
|
ACS n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
270.
|
LOVING MURKA LENIN
|
1,0
|
ACS n 02 21 64
|
12
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| |
271.
|
CÉLESTE VON CURLPRIME
|
0,1
|
ACL b 33
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
272.
|
GIP IT* GUDOMLING LOKI EBONY PAWS
|
1,0
|
MCO n
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Anne Veland (NO)
| |
273.
|
IC IT* FURIABUIA JR XLAND
|
1,0
|
MCO n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Anne Veland (NO)
| |
274.
|
IC IT* JHONNY DI CHIARAMAIO MAI
|
1,0
|
MCO a
|
5
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| |
275.
|
IC IT* H2O EBONY PAWS
|
0,1
|
MCO a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Anne Veland (NO)
| |
276.
|
PR LV BBMC MACADAM BLACKSPOT
|
1,0
|
MCO n
|
8
|
Ex 1, CAPIB, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
| |
277.
|
PR LEO OF GINA S DREAM
|
1,0
|
MCO a
|
8
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
278.
|
PR LV BBMC MOLLY DARK LILLY
|
0,1
|
MCO n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Anne Veland (NO)
| |
279.
|
IT* JEZABEL EBONY PAWS
|
0,1
|
MCO n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Anne Veland (NO)
| |
280.
|
IT* LORD BLACK DI CHIARAMAIO MAI
|
1,0
|
MCO n
|
11
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
| |
281.
|
X-FACTOR A STAR COON
|
0,1
|
MCO n
|
11
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
| |
282.
|
SHADOW BELLAMOONDO *PL
|
1,0
|
MCO n
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
| |
283.
|
KITKAT ALMA DEL FÉNIX
|
1,0
|
MCO n
|
12
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
284.
|
JUNARI'S LADY D, DANEE
|
0,1
|
MCO a
|
12
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
285.
|
DO YOU BE MY SKY PUNTO VALENTINO, CZ
|
0,1
|
MCO a
|
12
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
| |
286.
|
SC PECULIAR AMARILLO STARLIGHT
|
1,0
|
MCO n 03
|
1
|
PH
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
287.
|
SC COONFOREST RIDER ON THE STORM
|
1,0
|
MCO n 09
|
1
|
PH, BIV
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
288.
|
SP CH EE* DIAMANTE FIORE GOLD OSKAR
|
0,1
|
MCO n 03
|
2
|
PH
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
289.
|
GIC LV* FAMILY VALUE FRANCESCO
|
1,0
|
MCO n 02 64
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
290.
|
IC HERKULES VON NASTASIA
|
1,0
|
MCO n 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
291.
|
CH N-BABA COOL OF LUZILINBURUG
|
1,0
|
MCO n 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
292.
|
MUHTESEM WALICK MOONLIGHT
|
0,1
|
MCO a 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
293.
|
IT* LINUS DI ELINOR WOODS
|
1,0
|
MCO a 02 21 62
|
11
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
294.
|
SC NW MAINEMARIE LOUIS OF CHERBEBE
|
1,0
|
MCO n 22
|
1
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
295.
|
SC TERRE DI AZEBAN GROUDON
|
1,0
|
MCO n 22
|
1
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
296.
|
SC ELVIS KING OF SHADOWCASTLE*CH
|
1,0
|
MCO n 22
|
1
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
297.
|
NW FELIX COON CHARLIE BROWN JW
|
1,0
|
MCO n 25
|
1
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
298.
|
BW'23 NW'22 SC LV FAMILY VALUE IRELEE JW
|
0,1
|
MCO a 22
|
1
|
PH, NOM
|
George Dorgiakis (GR)
| |
299.
|
NW22 SP ELISABETH WET PAW, CZ DSM
|
0,1
|
MCO n 22
|
2
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
300.
|
NW22 GIC JASPAR ALMA DEL FÉNIX JW
|
1,0
|
MCO n 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
George Dorgiakis (GR)
| |
301.
|
GIP DARK MOON V.Marquis‘Zaro*CH DSM
|
1,0
|
MCO n 22
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV
|
George Dorgiakis (GR)
| |
302.
|
IC NO*CASAMIA KITTENS ARAGON
|
1,0
|
MCO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
George Dorgiakis (GR)
| |
303.
|
IC PINK DIAMONDS OPHELIA
|
0,1
|
MCO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
304.
|
CH CHEGRIBO´S NAPALMDEATH
|
1,0
|
MCO n 22
|
7
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
305.
|
CH MX* QUERETA KUN THERION
|
1,0
|
MCO n 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
306.
|
CH ATAMAN ISZTAR COON *PL
|
1,0
|
MCO n 24
|
7
|
Ex 3
|
George Dorgiakis (GR)
| |
307.
|
CH NABARRA'S DUTCH DESTROYER
|
0,1
|
MCO n 22
|
7
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
308.
|
CH PL*LILLYCUBS ENIGMA, JW
|
0,1
|
MCO n 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
309.
|
PAS GROS OBÉLIX LANG BARD KATT
|
1,0
|
MCO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
George Dorgiakis (GR)
| |
310.
|
DK USHOOSINU MILLENNIUM STAR DIAMOND
|
1,0
|
MCO a 23
|
9
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
311.
|
TURNER DU COEUR DE MOON
|
1,0
|
MCO a 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
George Dorgiakis (GR)
| |
312.
|
LYNGKATTEN'S ARKALO
|
1,0
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1
|
George Dorgiakis (GR)
| |
313.
|
CHEGRIBO'S PARKWAYDRIVE
|
1,0
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 3
|
George Dorgiakis (GR)
| |
314.
|
IT*FELIDREAM KECALF
|
1,0
|
MCO n 23
|
11
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
315.
|
URKAN DE KARPHILHEAVEN
|
1,0
|
MCO n 25
|
11
|
Ex 4
|
George Dorgiakis (GR)
| |
316.
|
LARA CROFT XLAND
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex
|
George Dorgiakis (GR)
| |
317.
|
IT* LADY BROWN DI CHIARAMAIO MAI
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 1, BIV
|
George Dorgiakis (GR)
| |
318.
|
BR*CARDIGANS FOXY LADY I
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex
|
George Dorgiakis (GR)
| |
319.
|
GLORIA OF GINA S DREAM
|
0,1
|
MCO n 22
|
11
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
320.
|
MAÑANA OF ASGARD KINGDOM
|
0,1
|
MCO a 22
|
11
|
Ex 4
|
George Dorgiakis (GR)
| |
321.
|
DK MAINESTRYG GURLI
|
0,1
|
MCO n 24
|
11
|
Ex 3
|
George Dorgiakis (GR)
| |
322.
|
LYNGKATTEN'S PASCAL
|
1,0
|
MCO n 22
|
12
|
Ex 1
|
George Dorgiakis (GR)
| |
323.
|
SE*DJÄVULSKATTEN'S YZMA
|
0,1
|
MCO a 22
|
12
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
324.
|
BB LIONS MARGHERITA
|
0,1
|
MCO a 22
|
12
|
Ex 1
|
George Dorgiakis (GR)
| |
325.
|
NW'22 SC IT* GLAMOUR DI CHIARAMAIO MAI ,JW
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
326.
|
SP KARAMEL ESTATE PEARLS*RU
|
0,1
|
MCO n 09 22
|
2
|
PH
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
327.
|
IP SANTINO DE KARPHILHEAVEN
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
328.
|
IP GIZELA WERRA PEARL, CZ
|
0,1
|
MCO n 09 23
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, BIV, NOM
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
329.
|
CH JAMIRO V. MARQUIS'ZARO JW
|
1,0
|
MCO n 03 23
|
7
|
Ex 4
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
330.
|
CH NO*CANDY CRUSH THUNDERSTRUCK
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
331.
|
OPEN RUBEUS HAGRID DU CHABEAUTE
|
1,0
|
MCO n 09 23
|
7
|
Ex 3
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
332.
|
CH FR*WILD GIANT'S SAPPHIRE FROM CACHEMIRE
|
0,1
|
MCO a 09 24
|
7
|
Ex 3
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
333.
|
CH BB LIONS JASMINE
|
0,1
|
MCO n 09 25
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
334.
|
NW'22 PR FELIS ADMIRANDA LUMINATA JW
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
335.
|
MW23 CH ELIOT SILK PAWS
|
1,0
|
MCO a 02 21 62
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
336.
|
CH MARBLE LIONS SIENA
|
0,1
|
MCO a 09 25
|
7
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
337.
|
IT* LORD BYRON DI ELINOR WOODS
|
1,0
|
MCO n 03 22
|
11
|
ABS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
338.
|
LV* FAMILY VALUE ONYX
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
339.
|
BR*CARDIGANS CHER
|
0,1
|
MCO n 03 23
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
340.
|
IT* LUCIFER DI ELINOR WOODS
|
1,0
|
MCO n 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
341.
|
LYNGKATTEN'S SPINOZA
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
12
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
342.
|
CHEGRIBO'S QUIETRIOT
|
1,0
|
MCO n 09 22
|
12
|
ABS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
343.
|
ZAZU BILLANDCOO
|
1,0
|
MCO n 09 25
|
12
|
Ex 3
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
344.
|
MARBLE LIONS LA VIE EN ROSE
|
0,1
|
MCO a 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
345.
|
SC SANEMI SHINAZUGAWA DE LA SEIGNEURIE CYS
|
1,0
|
MCO d
|
1
|
PH
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
346.
|
SC HIC SUNT LEONES DEXTER DVM
|
1,0
|
MCO d
|
1
|
PH
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
347.
|
SC PIÂNKHY DE LA SEIGNEURIE CYS
|
0,1
|
MCO g 23
|
1
|
PH
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
348.
|
GIP FANTOMEX XLAND
|
1,0
|
MCO e 22
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
349.
|
NW IC PL*LILLYCUBS NORI, JW
|
0,1
|
MCO f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
350.
|
IC CLARICE STARLING DREAMBIGCATS
|
0,1
|
MCO f
|
5
|
Ex
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
351.
|
IC BB LIONS ISIDORA
|
0,1
|
MCO f 22
|
5
|
Ex 4
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
352.
|
IC S* ISAROS LYNX QUEEN
|
0,1
|
MCO g 22
|
5
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
353.
|
IC EVADDHIA ONEIDA JW DVM
|
0,1
|
MCO f 23
|
5
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
354.
|
PR SUMMERPLACE GIN TONIC
|
1,0
|
MCO d
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
355.
|
SC IP NW18'19 CHARLOTTA TIILI*PL, DVM
|
0,1
|
MCO g
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, BIV
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
356.
|
CH GUCCI OF MASSICATS
|
1,0
|
MCO d 22
|
7
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
357.
|
CH IT* FREE X SPIRIT XLAND
|
1,0
|
MCO e 22
|
7
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
358.
|
CH REBORN TO LOVE CASANOVA JW
|
1,0
|
MCO d 25
|
7
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
359.
|
CH TERRE DI AZEBAN GIGALITH
|
0,1
|
MCO f
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
360.
|
CHAMPION FR*WILD GIANT'S TE AMO
|
0,1
|
MCO f 22
|
7
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
361.
|
CH S*SINHTSUNKITTHAS LUKAZ
|
1,0
|
MCO d 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
362.
|
1RE DAME BONEMINE LANG BARD KATT
|
0,1
|
MCO d 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
363.
|
MX* ANNYAKUNZ LA BRUXA GAIA
|
0,1
|
MCO f 22
|
9
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
364.
|
BR* WHISKERS`N TAILS THE LAST OF US
|
1,0
|
MCO d 22
|
11
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
365.
|
RISKY CASTALYNX
|
1,0
|
MCO d 22
|
11
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
366.
|
AMULETCOON MARTIN
|
1,0
|
MCO d 24
|
11
|
Ex 1
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
367.
|
PL*LILLYCUBS KOH-I-NOOR
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
368.
|
NO*FENRISKATTEN LILLY POTTER
|
0,1
|
MCO f 22
|
11
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
369.
|
UMI KESHI DE LA SEIGNEURIE CYS
|
0,1
|
MCO d 23
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
370.
|
IT* CLABACOON'S LORD GORDON BYRON
|
1,0
|
MCO d 23
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
371.
|
NO*STAFERNI`S ANNABELLE
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
372.
|
UZALEE DE L’EMPREINTE FÉLINE
|
0,1
|
MCO f
|
12
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
373.
|
BOSSKOS VIVA VICKY
|
0,1
|
MCO g
|
12
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
374.
|
FOXY LOXY DREAMBIGCATS
|
0,1
|
MCO f 25
|
12
|
Ex 1
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
375.
|
XEL-NOA BILLANDCOO
|
0,1
|
MCO f 25
|
12
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
376.
|
SC HIC SUNT LEONES EDUARDO DE FILIPPO
|
1,0
|
MCO d 03 22
|
1
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
377.
|
SC BELLA ROSE ALMA DEL FÉNIX JW DVM
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
1
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
378.
|
NW SC GINGER LARENDA, CZ DVM DSM
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
1
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
379.
|
SP SENOJA`S CLUBMAN
|
1,0
|
MCO d 03 22
|
2
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
380.
|
GIC SP SENOJA'S COOPER DSM DVM
|
1,0
|
MCO d 03 22
|
2
|
PH, BIV, NOM
|
Marina Vinkel (EE)
| |
381.
|
GIC AMULETCOON LORD
|
1,0
|
MCO d 09 22
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Marina Vinkel (EE)
| |
382.
|
GIC SE*MARFINN'S FUNNY FACE DVM
|
0,1
|
MCO f 09
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
383.
|
GIC GOYA COSTERINA*PL DVM
|
0,1
|
MCO g 09 24
|
3
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
384.
|
IC CAVA AV DØLBAKKEN (N)
|
0,1
|
MCO d 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
385.
|
IC NL*SPLENDID SUNSET FELINE FANTASY JW
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
5
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
386.
|
IC BB LIONS KIKI
|
0,1
|
MCO f 09 25
|
5
|
Ex 3
|
Marina Vinkel (EE)
| |
387.
|
IC IP CHEGRIBO`S GODSMACK
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Marina Vinkel (EE)
| |
388.
|
HIC SUNT LEONES JANNICK SINNER, JW
|
1,0
|
MCO d 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
389.
|
THAÏSSIA DES TERRES ALBERT
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
390.
|
CH SUZY DES COON'S DE TARI
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
391.
|
PR YODA COSTERINA*PL
|
1,0
|
MCO d 09 25
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
392.
|
BETULLA DI FREYA DEE JAY DET
|
1,0
|
MCO e 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marina Vinkel (EE)
| |
393.
|
THE BLUE COSMOS WANG NO YUME
|
0,1
|
MCO g 09
|
9
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
394.
|
S* STORTASSEN'S FREYA JW
|
0,1
|
MCO f 03 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marina Vinkel (EE)
| |
395.
|
H501 HARLEY QUIN
|
0,1
|
MCO f 03 25
|
9
|
Ex 3
|
Marina Vinkel (EE)
| |
396.
|
IC TERRE DI AZEBAN GAULOISE BLONDE
|
0,1
|
MCO d 09 22
|
5
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
397.
|
TERRE DI AZEBAN HABANERO RED SAVINA
|
0,1
|
MCO f 09 23
|
9
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
398.
|
DK*THOMNILLE'S KATINKA
|
0,1
|
MCO g 09 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marina Vinkel (EE)
| |
399.
|
NL* NEVER ENOUGH FELINE FANTASY
|
1,0
|
MCO d 03 22
|
11
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
400.
|
ZORAJA VOM HEIDENTURM*AT
|
0,1
|
MCO f 09
|
11
|
Ex5
|
Marina Vinkel (EE)
| |
401.
|
IT* CLABACOON'S LADY MIRÓ
|
0,1
|
MCO f 09
|
11
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
402.
|
LV* FAMILY VALUE ORIANA
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
11
|
Ex 3
|
Marina Vinkel (EE)
| |
403.
|
NO*FENRISKATTEN GINNY WEASLEY
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
11
|
Ex 4
|
Marina Vinkel (EE)
| |
404.
|
MW'23 BEYBA OF REICHENBERG*PL, JW
|
0,1
|
MCO f 09 24
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Marina Vinkel (EE)
| |
405.
|
KAILANI V. MARQUIS'ZARO
|
0,1
|
MCO f 02
|
12
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
406.
|
ADELE COSTERINA*PL
|
0,1
|
MCO f 03 22
|
12
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
407.
|
FELIS ADMIRANDA LADYBUG
|
0,1
|
MCO f 09 22
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Marina Vinkel (EE)
| |
408.
|
GIC NARGO D`ORACOL*RO
|
1,0
|
MCO ns 11
|
3
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
409.
|
GIC (N) NORDIC LYNX'S BIANCA
|
0,1
|
MCO gs 11
|
3
|
Ex 3
|
Charles Spijker (NL)
| |
410.
|
GIC UNBELIEVABLE A STAR COON JW
|
0,1
|
MCO fs 22
|
3
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
411.
|
GIC NO*SKAREKATTEN ALVA
|
0,1
|
MCO fs 25
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| |
412.
|
GIP KANE OF MISTY’S DREAMS
|
1,0
|
MCO as 22
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Charles Spijker (NL)
| |
413.
|
NW GIP NEKOMATA PINK FLOYD
|
0,1
|
MCO fs 23
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Charles Spijker (NL)
| |
414.
|
IC SAKA VOLAFOTSY DE LA SEIGNEURIE CYS
|
1,0
|
MCO ds 11
|
5
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
415.
|
IC WES PUNTO VALENTINO CARAMELLOCOON CZ
|
1,0
|
MCO ns 22
|
5
|
Ex 3
|
Charles Spijker (NL)
| |
416.
|
IC RO* PANCO'S ELROS
|
1,0
|
MCO ns 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Charles Spijker (NL)
| |
417.
|
GIC IT* KIEV DI ELINOR WOODS JW
|
1,0
|
MCO ds 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Charles Spijker (NL)
| |
418.
|
GIC IP ROYALCATS RESORT MUFFIN II
|
1,0
|
MCO ns
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
419.
|
IP SMOOTHIE DES COONS DE CAUX
|
0,1
|
MCO ns
|
6
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
420.
|
IP LADY DAISY OF LUZILINBURUG
|
0,1
|
MCO fs 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
421.
|
CH S*ISAROS LYNX QUICKSILVER
|
1,0
|
MCO ns
|
7
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| |
422.
|
CH TWIST DES COONS DE CAUX
|
1,0
|
MCO ns 11
|
7
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
423.
|
CH SHIRO DES AILES DE MATHÉO
|
1,0
|
MCO ns 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
424.
|
CH. LEROY AKBARS
|
1,0
|
MCO ns 25
|
7
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| |
425.
|
CH LADY ANA OF GINA S DREAM
|
0,1
|
MCO fs
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
426.
|
CH ARMAN PRIDE XANTINA
|
0,1
|
MCO as 22
|
7
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
427.
|
CH ARTIA'S DREAM GLORY
|
0,1
|
MCO fs 22
|
7
|
Ex 3
|
Charles Spijker (NL)
| |
428.
|
N-ABACUS RAY OF LUZILINBURUG
|
1,0
|
MCO ns
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
| |
429.
|
BOSSKOS SPIKY SETH
|
1,0
|
MCO ns
|
9
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| |
430.
|
A FLASHPAW´S KISS ME GOOD NIGHT
|
0,1
|
MCO ns 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
| |
431.
|
IT* FIESTA DI ELINOR WOODS
|
0,1
|
MCO fs 23
|
9
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| |
432.
|
TRUNKS GHOST CHESHIRE
|
1,0
|
MCO as
|
10
|
Ex 1, CAP, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| |
433.
|
FELIS ADMIRANDA TOP GUN
|
1,0
|
MCO ns 22
|
11
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
434.
|
USTON DU DOMAINE ARRIGAN
|
1,0
|
MCO ns 23
|
11
|
Ex 3
|
Charles Spijker (NL)
| |
435.
|
IT* FELIX COON LEON
|
1,0
|
MCO ns 11
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| |
436.
|
BR*CARDIGANS JAE MATTHEWS
|
0,1
|
MCO fs 22
|
11
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
437.
|
JACARANDA HANDIA
|
0,1
|
MCO fs 25
|
11
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| |
438.
|
IE* BLACK JAGUAR HARLEY
|
1,0
|
MCO ns 23
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| |
439.
|
NO*EJSTEN JAIME LANNISTER
|
1,0
|
MCO ds 23
|
12
|
ABS
|
Charles Spijker (NL)
| |
440.
|
ZENEK COSTERINA*PL
|
1,0
|
MCO ds 25
|
12
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
441.
|
UTAH DU CLOS SAINT MARC
|
0,1
|
MCO fs 22
|
12
|
Ex 4
|
Charles Spijker (NL)
| |
442.
|
KATE VON SCHATTENBURG
|
0,1
|
MCO ns 24
|
12
|
Ex 3
|
Charles Spijker (NL)
| |
443.
|
UL'YANN BESTIE DE LA SEIGNEURIE CYS
|
0,1
|
MCO fs 24
|
12
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
444.
|
BOBBYLICIOUS BELLE BLUE BUBBLE
|
0,1
|
MCO gs 25
|
12
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| |
445.
|
SC OZZY BEAST OF LIRIS, CZ
|
1,0
|
MCO ds 09
|
1
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
446.
|
NW21 SC ENIGMA DI CHIARAMAIO MAI JW DVM
|
1,0
|
MCO ns 02 21 62
|
1
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
447.
|
SC SP NO*LADY SANSAS DAVOS DVM DSM
|
1,0
|
MCO ds 09 11
|
2
|
PH, NOM
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
448.
|
SP O’BELLA DES TRÉSORS D’ISIS
|
0,1
|
MCO ns 09
|
2
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
449.
|
SP NW KIKIOLACATS SPICY SIENNA DVM
|
0,1
|
MCO fs 03 22
|
2
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
450.
|
SP DONA ROSETTA BILLANDCOO CZ
|
0,1
|
MCO ns 09 25
|
2
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
451.
|
IC RALF DES FELINS DE LUTÈCE
|
1,0
|
MCO ns 09 25
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
452.
|
NW'22 SC GIP IT DELICE DI CHIARAMAIO MAI JW DVM DSM
|
0,1
|
MCO fs 09 24
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
453.
|
IC PECULIAR HUNTER'S MOON JW
|
1,0
|
MCO ds 09 22
|
5
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
454.
|
CH HAZARD ISZTAR COON*PL
|
1,0
|
MCO ns 09 24
|
7
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
455.
|
IC SIONA DÉESSE DE LA FORÊT DE SAPINS
|
0,1
|
MCO ns 09 25
|
5
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
456.
|
CH OJO´S THESAURES
|
0,1
|
MCO ns 02 62
|
5
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
457.
|
IP DANGERSTONE'S GIN FIZZ
|
1,0
|
MCO ns 09 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
458.
|
HIC SUNT LEONES KEANU REEVES, JW
|
1,0
|
MCO ns 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
459.
|
IC GLORIANA'S LINX GAS GAS
|
1,0
|
MCO ns 09 25
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
460.
|
IC ARTIA'S DREAM DAYBREAK OF SUMMER
|
0,1
|
MCO fs 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
461.
|
NSW REBORN TO LOVE POSEIDON II
|
1,0
|
MCO ns 09 25
|
9
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
462.
|
CH BOSCHETTO DEI PELOSI HEIDY
|
0,1
|
MCO fs 09 25
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
463.
|
HERICOT GOODFILD
|
1,0
|
MCO ns 09
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
464.
|
BEYOND LOVE MI REY
|
1,0
|
MCO ns 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
465.
|
RU*HONEY DEVIL ELENDIL
|
1,0
|
MCO ns 09 25
|
11
|
Ex 3
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
466.
|
HIGH FASHION DE ROISSY ROYAL, JW
|
0,1
|
MCO fs 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
467.
|
HONEYDEVIL ESENIA
|
0,1
|
MCO as 09 25
|
11
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
468.
|
IT* LOLA BUNNY DI ELINOR WOODS
|
0,1
|
MCO fs 09 24
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
469.
|
M.VIOLETTA'S COON JETTA
|
0,1
|
MCO fs 09
|
12
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
470.
|
UNA DU COMTE D’O COON
|
0,1
|
MCO gs 02 21 62
|
12
|
Ex 3
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
471.
|
SC NW"22 PECULIAR CLOUD DANCER
|
1,0
|
MCO w 64
|
1
|
ABS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
472.
|
NW19 NW22 SC SP SENOJA'S SNOW WOLFF DSM
|
1,0
|
MCO w 64
|
2
|
PH, NOM
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
473.
|
IC YNSOMNIA PUNTO VALENTINO
|
0,1
|
MCO w 61
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
474.
|
CH IT* KINDER PARADISE DI ELINOR WOODS JW
|
1,0
|
MCO w 62
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
475.
|
RO* PANCO'S ZORBA
|
1,0
|
MCO w 63
|
11
|
Ex 1
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
476.
|
RO* PANCO'S BODHI
|
1,0
|
MCO w 62
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
477.
|
GIC LION ARKAIM
|
1,0
|
NEM a 21
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
478.
|
WW21 NSW23 MW23 CASSIO DEL MAGICO DESIDERIO JW
|
1,0
|
NEM ns 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
479.
|
CALIPSO DEL MAGICO DESIDERIO JW
|
0,1
|
NEM n 21
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM, BIS, WW'23
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
480.
|
WW22 MW23 CLEOPATRA DEL MAGICO DESIDERIO JW
|
0,1
|
NEM ns 21
|
7
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
481.
|
THE HOPE OF TOMORROW D'ARTANNES
|
1,0
|
NEM n 21
|
9
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
482.
|
CH BORODIN SNEJNAYA ZIMA, RU/CZ
|
1,0
|
NEM a 21
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
483.
|
MONA LISA NEVA OCEAN EYES
|
0,1
|
NEM n 21
|
11
|
Ex 1
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
484.
|
LOU LOU NEVA OCEAN EYES
|
0,1
|
NEM n
|
12
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
485.
|
SP FI*PIKKU-PRIIN NOELLE KISSES DEEAMORE
|
0,1
|
NEM n 09 21
|
2
|
PH, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
| |
486.
|
NW21 CAGPIB LUMICA'S JESSALYNN DOESHENKA
|
0,1
|
NEM n 09 21
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Anne Veland (NO)
| |
487.
|
PR SHANEL DES TSARS EN SÉPIA
|
0,1
|
NEM n 09 21
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Anne Veland (NO)
| |
488.
|
BENJAMIN DEL MAGICO DESIDERIO
|
1,0
|
NEM a 03 21
|
11
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| |
489.
|
IC FAIRYTALE NEVALIONS
|
0,1
|
NEM g 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
490.
|
IP REYSIN EMPEREUR DES TSARS EN SÉPIA
|
1,0
|
NEM e 21
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
491.
|
MOON DES BEAUTES FELINES
|
1,0
|
NEM d 09 21
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
492.
|
CH B'CRYSTAL DABBEECO CZ
|
0,1
|
NEM ds 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
493.
|
PENELOPE DEL MAGICO DESIDERIO
|
0,1
|
NEM f 09 21
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
494.
|
U-ZIRA WHITE WITCH, CZ
|
0,1
|
NEM fs 03 21
|
12
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
495.
|
NW SC SYBELLE BLACK DU VAL PRIEURÉ JW
|
0,1
|
NFO n
|
1
|
PH
|
Charles Spijker (NL)
| |
496.
|
IC S*KATTILAFORSENS MITSU, JW
|
1,0
|
NFO a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
497.
|
IC TIGRESSE DE LA POMPONNETTE
|
0,1
|
NFO n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
498.
|
SPIELVAN DE FIRE'SKOGKATT
|
1,0
|
NFO nt
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
499.
|
NW'21 PR SC LAPANTO'S JAEGER LECOULTRE JW DM
|
1,0
|
NFO n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
500.
|
GIC LOTTA SVARD VOM ARLESBRUNNEN
|
0,1
|
NFO nt
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Charles Spijker (NL)
| |
501.
|
UPPERCUT DE LA POMPONNETTE
|
1,0
|
NFO n
|
12
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| |
502.
|
FI*RATAKATIN POISON GIRL
|
0,1
|
NFO n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Charles Spijker (NL)
| |
503.
|
SC (N)MIGOTO´S LAKRIS SPECIAL
|
1,0
|
NFO n 03
|
1
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
504.
|
SP IMAGE D’HORTEN’ S DREAM DSM
|
0,1
|
NFO a 09
|
2
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
505.
|
GIC BR* MIADORE EPAMINONDAS JW
|
1,0
|
NFO n 09
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
506.
|
IC ORPHÉE DE LA FÈ-FELIS
|
1,0
|
NFO a 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
507.
|
PR OREO CASA YARINHA*PT
|
0,1
|
NFO n 09
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
508.
|
THURAYA'S JUNIPER VAYU
|
0,1
|
NFO a 09
|
9
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
509.
|
SC I'JUSTI JUNIOR D'HORTEN'S DREAM DVM
|
1,0
|
NFO a 09
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
510.
|
UMIKA DE LEINOYA
|
0,1
|
NFO n 03
|
11
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
511.
|
KAJA VON RAKENI*CH
|
0,1
|
NFO n 09
|
11
|
Ex 1
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
512.
|
DK COLLETTO'S KLUMPE SMØLF
|
1,0
|
NFO a 03
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
513.
|
UNICK D'HORTEN'S DREAM
|
1,0
|
NFO a 03
|
12
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
514.
|
FI*RATAKATIN KISS OF DAWN
|
0,1
|
NFO n 03
|
12
|
Ex 1
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
515.
|
SP DK NIPNAP´S KONG ARTHUR
|
1,0
|
NFO n 22
|
2
|
PH
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
516.
|
IC THURAYA'S CARACAL ILLUÍN
|
1,0
|
NFO nt 22
|
5
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
517.
|
IC DK*VORBECK´ S KHOTAN
|
1,0
|
NFO n 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
518.
|
IP FI* SINIIDAN MADAM MIM
|
0,1
|
NFO n 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
519.
|
GIC KADIRI DUSZEK LASU*PL
|
0,1
|
NFO n 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB, BIV, NOM
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
520.
|
CH D *LASSE AV KAROTROLLHUS
|
1,0
|
NFO n 24
|
7
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
521.
|
CH SKOTTVALLEN'S URSA MAJOR
|
1,0
|
NFO a 24
|
7
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
522.
|
PR TOLSTOI DU FJORD D'ARGENT
|
1,0
|
NFO n 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
523.
|
CH JAGGER MICK OF BRIGHT HOUSE
|
1,0
|
NFO n 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
524.
|
TOSCANE DES GRANDS ARISTOS
|
0,1
|
NFO n 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
525.
|
LILLEBJØRN AV MOLTEMYR
|
1,0
|
NFO n 22
|
11
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
526.
|
S*MAGORIA'S BULLET
|
1,0
|
NFO n 24
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
527.
|
THURAYA'S KYRIL ZEPHYROS
|
1,0
|
NFO nt 22
|
12
|
Ex
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
528.
|
MUFFIN’S WEECHEE
|
1,0
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 4
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
529.
|
MUFFIN´S SHODU
|
1,0
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
530.
|
STERREKATTEN’S ESPRESSO
|
1,0
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
531.
|
QUIT PLAYING GAMES ARNORA*PL
|
1,0
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
532.
|
UZZO DE KHAZAD-DUM
|
1,0
|
NFO n 22
|
12
|
Ex
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
533.
|
LUNA KOCIE ZAKAMARKI*PL
|
0,1
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 4
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
534.
|
PL* NORDRASILL UMBRIA
|
0,1
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 3
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
535.
|
PL* NORDRASILL TRISH
|
0,1
|
NFO n 22
|
12
|
Ex 1
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
536.
|
LILLY V. SPREEWALDFLIESS
|
0,1
|
NFO n 23
|
12
|
Ex
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
537.
|
D*BIGGIE AV KAROTROLLHUS
|
0,1
|
NFO n 24
|
12
|
Ex 2
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
538.
|
SC FI* KIRSIKAN JYTKY JW
|
1,0
|
NFO n 03 22
|
1
|
PH
|
Anne Veland (NO)
| |
539.
|
SW22 BW22 SC FI*TÄHTITASSUN HELLÄ LEMPI JW DVM DSM
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
1
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| |
540.
|
SC NO*ZERAS CARMEN DVM, DSM
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
1
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| |
541.
|
GIC (N) MIGOTO'S ZELDA JW DVM
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
| |
542.
|
NW BR* WALDKATZE TONY DINOZZO DVM, DSM
|
1,0
|
NFO n 02 21
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Anne Veland (NO)
| |
543.
|
IC LAPANTO'S SIR GEORGE
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
5
|
Ex 3
|
Anne Veland (NO)
| |
544.
|
GIC ISAAK OF BRIGHT HOUSE JW
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
5
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
545.
|
NW NSW IC TINGOSKATTEN’S HEINE JW
|
1,0
|
NFO a 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Anne Veland (NO)
| |
546.
|
IC S*ROCKRINGEN´S BUBBLE POP
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
5
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
547.
|
CH IT*ERYN GALEN HARMA, JW
|
1,0
|
NFO n 03 24
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Anne Veland (NO)
| |
548.
|
CHAMPION LAPANTO'S ADOXUS
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
549.
|
CH TALOS DES CHATSVENOLS
|
1,0
|
NFO n 09 23
|
7
|
Ex 4
|
Anne Veland (NO)
| |
550.
|
CH INDIANA JONES OF BRIGHT HOUSE*CH
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
7
|
Ex 3
|
Anne Veland (NO)
| |
551.
|
IC PL*NORDRASILL SISI
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Anne Veland (NO)
| |
552.
|
CH D*KARLA AV KAROTROLLHUS, JW
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Anne Veland (NO)
| |
553.
|
MX*MISHKATS IOLÉ JW
|
1,0
|
NFO nt 09 24
|
9
|
ABS
|
Anne Veland (NO)
| |
554.
|
TESSIO DE KHAZAD-DUM JW
|
1,0
|
NFO n 09 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Anne Veland (NO)
| |
555.
|
(N)MIGOTO`S CELINA, JW
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Anne Veland (NO)
| |
556.
|
CH S*ZYGOT’S MAJSAN
|
0,1
|
NFO n 09 24
|
7
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
557.
|
PL*NORDRASILL NIKE JW
|
0,1
|
NFO n 09 24
|
9
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
558.
|
NEUTER NORMYSTIC MR HAPPY
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Anne Veland (NO)
| |
559.
|
IT NORWEGIAN FOG LEXUS
|
1,0
|
NFO n 03 22
|
11
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
560.
|
POKER DIAMOND FOREST *PL
|
1,0
|
NFO n 03 23
|
11
|
Ex
|
Anne Veland (NO)
| |
561.
|
UNICK VENDELLEK*PL JW
|
1,0
|
NFO n 03 24
|
11
|
Ex 4
|
Anne Veland (NO)
| |
562.
|
FI*KIRSIKAN LUKAS LEMPINEN JW
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex 3
|
Anne Veland (NO)
| |
563.
|
FI*KIRSIKAN KERAVAN KINGI
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Anne Veland (NO)
| |
564.
|
CAMELOT ORLOFFA DE KAABA*PL
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
11
|
Ex
|
Anne Veland (NO)
| |
565.
|
CARCHRISTEYKATT SKYHAWK
|
1,0
|
NFO a 09 23
|
11
|
Ex
|
Anne Veland (NO)
| |
566.
|
LAURA Z KRAINY AZGARDU PL
|
0,1
|
NFO n 03 22
|
11
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
| |
567.
|
SAKEENA'S SILVERCLAW
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
568.
|
UTSA DE LEINOYA
|
0,1
|
NFO n 09 23
|
11
|
Ex 3
|
Anne Veland (NO)
| |
569.
|
KEY WEST OF BRIGHT HOUSE
|
0,1
|
NFO n 09 24
|
11
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
570.
|
IT*NIMUE LIFT ME UP (AKA LIA)
|
0,1
|
NFO n 03 23
|
12
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
571.
|
S*ROCKRINGEN'S GANGNAM STYLE
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Anne Veland (NO)
| |
572.
|
KARAC AV SKARA BRAE
|
1,0
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 4
|
Anne Veland (NO)
| |
573.
|
S*JUST CATNAP’S MARCO BELLO
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
12
|
Ex 2
|
Anne Veland (NO)
| |
574.
|
PL* NORDRASILL TIMOTHY
|
1,0
|
NFO n 09 24
|
12
|
Ex 3
|
Anne Veland (NO)
| |
575.
|
KÁRA FREYJA RIKE*CH
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Anne Veland (NO)
| |
576.
|
MUFFIN´S CARA DELEVINGNE
|
0,1
|
NFO n 09 22
|
12
|
Ex 3
|
Anne Veland (NO)
| |
577.
|
AZURE DREAMS UPLA BOUM
|
0,1
|
NFO n 09 24
|
12
|
Ex 4
|
Anne Veland (NO)
| |
578.
|
SW'23 SC S*ROCKRINGEN'S CYBERFACE DVM
|
0,1
|
NFO f 22
|
1
|
PH, BIV
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
579.
|
NW'21'22 SP SC YLLIE DE CHATSSEL*CH, DM, DSW
|
0,1
|
NFO g
|
2
|
PH
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
580.
|
GIC SÉRÉNA DU VAL PRIEURÉ
|
0,1
|
NFO f
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
581.
|
POLLUX DU CHENE NOTRE DAME
|
1,0
|
NFO d 23
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
582.
|
IC SARA VENDELLEK*PL
|
0,1
|
NFO d
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
583.
|
ORINOKO DUSZEK LASU*PL, JW
|
0,1
|
NFO f 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
584.
|
SC BELLA LUNA DE CHATSSEL*CH, DVM
|
0,1
|
NFO g
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
585.
|
MUFFIN´S ROSIEPUFF
|
0,1
|
NFO f 22
|
11
|
Ex 3
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
586.
|
D* ZARIJANA AV KAROTROLLHUS
|
0,1
|
NFO g 23
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
587.
|
S*MILDA MA TILDES HJÄRTANN
|
0,1
|
NFO f 24
|
11
|
Ex 2
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
588.
|
LUPIN KOCIE ZAKAMARKI
|
1,0
|
NFO d 22
|
12
|
ABS
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
589.
|
MELLON BLISS LENTICCHIA
|
1,0
|
NFO d 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
590.
|
D*MUFFIN’S COCO ROCHA
|
0,1
|
NFO f 23
|
12
|
Ex 1
|
Gerardo Fraga y Guzmán (ES)
| |
591.
|
SP FI*TÄHTITASSUN JAAKKOKULTA
|
1,0
|
NFO d 02 21 62
|
2
|
PH
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
592.
|
SP SC (N) MIGOTO'S EMBLA JW DSW DVM DSM DM
|
0,1
|
NFO f 03 24
|
2
|
PH
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
593.
|
GIC SJARMERENDE´S YOSHI
|
1,0
|
NFO d 09 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
594.
|
NSW BW GIC ORXATA DE VELIAN*ES JW
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
595.
|
IC ALNESKATTEN'S HANKY PANKY
|
1,0
|
NFO d 03 22
|
5
|
ABS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
596.
|
IC HELIOS KOCIE ZAKAMARKI*PL
|
1,0
|
NFO d 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
597.
|
IC (N) TINGOSKATTENS UNDER
|
0,1
|
NFO d 03 22
|
5
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
598.
|
IC DK KVITFJELL'S LIV JW.
|
0,1
|
NFO f 03 24
|
5
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
599.
|
IC S*BEYOND JUICYFRUIT JW
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
600.
|
IC YASMINE Z KRAINY ASGARDU*PL
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
5
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
601.
|
IC TORDAL`S EMMA FROST
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
5
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
602.
|
IC SE*TANDKRONANSJUVEL ASKJA JW
|
0,1
|
NFO f 02 21 62
|
5
|
Ex 4
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
603.
|
IP LAPANTO'S LADY MARIGOLD
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
604.
|
NINE WORLDS’ BOLLINGER
|
0,1
|
NFO d 09
|
7
|
ABS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
605.
|
IC PL*KIYO'KAG LOMASI
|
0,1
|
NFO f 03 22
|
5
|
Ex 3
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
606.
|
S*JUST CATNAP'S INGRID MARIE
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
607.
|
CH TAÏGA DE CARROUGES
|
0,1
|
NFO f 09 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
608.
|
IT*CATULLO DEI GATTI VIKINGHI
|
1,0
|
NFO d 09 24
|
9
|
ABS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
609.
|
IT*ERYN GALEN ELENDIL
|
1,0
|
NFO d 09 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
610.
|
NO*NEVERWOODS NAHIRI
|
0,1
|
NFO f 09
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
611.
|
SEA LOUETTE DES CHATALANS
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
9
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
612.
|
SC NINE WORLDS' TAITTINGER
|
0,1
|
NFO f 09
|
10
|
Ex 1, CAP, BIV, NOM
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
613.
|
NORMYSTIC LADY OLIVIA
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
10
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
614.
|
S*GOLDEN ORACLE S TOFSLAN JW
|
0,1
|
NFO f 03 22
|
11
|
Ex 4
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
615.
|
IT NORWEGIAN FOG LIGIER PEPITA
|
0,1
|
NFO f 03 22
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
616.
|
SE*PRANA’S POPPYSTAR
|
0,1
|
NFO f 03 23
|
11
|
ABS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
617.
|
S*MAGORIA´S PANIC
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
11
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
618.
|
LUKRECJA Z KRAINY ASGARDU*PL
|
0,1
|
NFO f 09 24
|
11
|
Ex 3
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
619.
|
ORLANDO DE TSAVO*ES
|
1,0
|
NFO d 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
620.
|
UN CHARMEUR DE LA POMPONNETTE
|
1,0
|
NFO d 03 23
|
12
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
621.
|
ULIA LES WIKINGS DE TARBEL
|
0,1
|
NFO f 09
|
12
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
622.
|
IT* ERYN GALEN LAURELIN
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
12
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
623.
|
(N) MIGOTO'S LERKE
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
12
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
624.
|
OBBA DE TSAVO*ES
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
12
|
Ex 3
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
625.
|
FI*RATAKATIN RAZORBLADE KISS
|
0,1
|
NFO f 09 22
|
12
|
Ex
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
626.
|
AURORA BUKOWA DOLINA*PL
|
0,1
|
NFO g 09 22
|
12
|
Ex 4
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
627.
|
STERREKATTEN'S FEE
|
0,1
|
NFO f 09 23
|
12
|
Ex 1
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
628.
|
ULTRA AMAZING QUEEN DE LAÏLOKEN*F
|
0,1
|
NFO f 02 21 64
|
12
|
Ex 2
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
629.
|
SC S*LITTLE L'S ECTHELION JW
|
1,0
|
NFO ns 24
|
1
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
630.
|
NW SC CASSIOPEIA RAINBOW FOREST CZ JW DVM
|
0,1
|
NFO ds
|
1
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
631.
|
GIC IT*ERYN GALEN GLITHUI JW
|
1,0
|
NFO ds 22
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
632.
|
GIC CELEBORN VON DEN HAINTROLLEN
|
1,0
|
NFO ns 25
|
3
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
633.
|
GIC NINE WORLDS' EXCALIBUR
|
0,1
|
NFO fs 23
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Marina Vinkel (EE)
| |
634.
|
IC CARVIN II KOTYANI*PL
|
1,0
|
NFO ns
|
5
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
635.
|
IC IOLAS AV SKARA BRAE, JW
|
1,0
|
NFO ns 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
636.
|
CH TAMZIN DE LAÏLOKEN *F
|
0,1
|
NFO ns 23
|
7
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
637.
|
OLLY DU PAYS DES GEANTS
|
0,1
|
NFO fs
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
638.
|
CH S* JUST CATNAP’S KIMBERLY
|
0,1
|
NFO fs 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
639.
|
TINKA AV TROMSØ
|
0,1
|
NFO ns 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marina Vinkel (EE)
| |
640.
|
JANE VON RAKENI
|
0,1
|
NFO ns 24
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marina Vinkel (EE)
| |
641.
|
BLUE LYNX HELEN HUNT
|
0,1
|
NFO nts 22
|
11
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
642.
|
DK KASTBJERG BJØRK
|
1,0
|
NFO ns 22
|
12
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
643.
|
IT*MELLON BLISS LOTUS
|
1,0
|
NFO ns 24
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Marina Vinkel (EE)
| |
644.
|
ULYSSA DE KHAZAD-DUM
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
12
|
Ex
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
645.
|
SW23 IC SP S*HEMLIGHETENS DAYTONA JW DVM
|
0,1
|
NFO fs 03 24
|
2
|
PH, BIV
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
646.
|
SP TIGANLEA TSARINA GALATEA DSM DVM
|
0,1
|
NFO fs 09 23
|
2
|
PH
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
647.
|
GIC LEO DES BORDS DU RHIN, DVM
|
1,0
|
NFO ns 03
|
3
|
Ex 3
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
648.
|
GIC SVEN DE LA REINE DES NEIGES JW
|
1,0
|
NFO ns 09 22
|
3
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
649.
|
GIC EDGAR BALTAZAR
|
1,0
|
NFO ds 09 22
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
650.
|
GIC SE*PRANAS MAKAI
|
1,0
|
NFO ds 02 21 62
|
3
|
ABS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
651.
|
SC GIP SAMU VOM TROLLBERG
|
1,0
|
NFO ns 03 22
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
652.
|
GIP DK JULLE-KRIS RÖSTI
|
0,1
|
NFO ns 03 24
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
653.
|
IC SE*DRAKBORGENS MIILO LUMITHATI
|
1,0
|
NFO ns 09 24
|
5
|
ABS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
654.
|
IC S*TIGEROGAS GRAPE ALVARINHA
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
655.
|
CH SIGURD DU DOMAINE D'HANNAH
|
1,0
|
NFO ns 09 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
656.
|
CH QUADZILLA'S IRLANDA JW
|
0,1
|
NFO fs 03 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
657.
|
CH KASJA KITAJEC*PL
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
658.
|
SC PR TIGANLEA KING GILLESPIE
|
1,0
|
NFO as 03 23
|
8
|
ABS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
659.
|
CH TINDER DE L'ECRIN DU FÉLIN
|
1,0
|
NFO es 09 23
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
660.
|
JACE HERONDALE VON AMINIUS
|
1,0
|
NFO ds 01 21 62
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
661.
|
SC IZADOORI D'HIBERNIA*F
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
662.
|
KEY BISCANE AV SKARA BRAE
|
1,0
|
NFO ns 09 22
|
11
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
663.
|
LITTLE L'S HANDY DANDY
|
1,0
|
NFO ds 02 21 62
|
11
|
ABS
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
664.
|
SE*TOUGH LUCK'S HUBBA BUBBA
|
1,0
|
NFO ns 03 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
665.
|
UKAN LES VIKINGS DE TARBEL
|
1,0
|
NFO ds 09 22
|
12
|
Ex 3
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
666.
|
S*NC'S CANDYMAN
|
1,0
|
NFO ns 02 21 62
|
12
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
667.
|
IT*ERYN GALEN LADY OF THE SHIELD-ARM
|
0,1
|
NFO fs 03 24
|
12
|
Ex 2
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
668.
|
IMKE V.D. BERNSTEINKÜSTE
|
0,1
|
NFO ns 09 22
|
12
|
Ex 3
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
669.
|
U'LOVELY LADY D'HORTEN'S DREAM
|
0,1
|
NFO as 09 22
|
12
|
Ex
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
670.
|
S*VIENTO´S PIMKIE
|
0,1
|
NFO fs 09 22
|
12
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
671.
|
U'NEBULA DU ROYAUME DE RHÉA
|
0,1
|
NFO fs 09 23
|
12
|
Ex 4
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
672.
|
SC ISADORA VENDELLEK*PL, JW, DSM, DM
|
0,1
|
NFO w 64
|
1
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
673.
|
MW’22 NW’16’19’20’21’22 SC RAY OF LIGHT FOREST MYTHS*NL, DSM, DVM
|
0,1
|
NFO w 62
|
1
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
674.
|
WW21 SP LOUIS Z KRAINY ASGARDU DSM JW
|
1,0
|
NFO w 61
|
2
|
PH
|
George Dorgiakis (GR)
| |
675.
|
WW’18 SW’18 BW’19’23 MW'23 NW SP INGRID VENDELLEK*PL DSM
|
0,1
|
NFO w 64
|
2
|
PH, NOM
|
George Dorgiakis (GR)
| |
676.
|
GIC PEGASUS VENDELLEK
|
1,0
|
NFO w 62
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
George Dorgiakis (GR)
| |
677.
|
GIC IRIS VENDELLEK
|
0,1
|
NFO w 63
|
3
|
Ex 1, CACS
|
George Dorgiakis (GR)
| |
678.
|
GIP OKKAIDO DE LA CROIX DU BURN JW, DSM
|
1,0
|
NFO w 61
|
4
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
679.
|
NSW'23 BW'23 MW'23 GIP THOR VENDELLEK*PL
|
1,0
|
NFO w 62
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV
|
George Dorgiakis (GR)
| |
680.
|
IC NO*HAVSTRILENS ZIGGY STARDUST, JW
|
1,0
|
NFO w 63
|
5
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
681.
|
WW'22 TUDOR VENDELLEK*PL,JW
|
1,0
|
NFO w 63
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
682.
|
IC WHITE HUNTER AV TROMSØ
|
1,0
|
NFO w 64
|
5
|
Ex 3
|
George Dorgiakis (GR)
| |
683.
|
CH TOXICO DE LA POMPONNETTE
|
1,0
|
NFO w 63
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
George Dorgiakis (GR)
| |
684.
|
CH JORIN SILVA´S TRIBE JW
|
1,0
|
NFO w 62
|
7
|
ABS
|
George Dorgiakis (GR)
| |
685.
|
(N) MIGOTO`S GLITTER
|
0,1
|
NFO w 62
|
9
|
Ex 1, CAC
|
George Dorgiakis (GR)
| |
686.
|
RO* WILD FOREST’S NORDRI
|
1,0
|
NFO w 63
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
George Dorgiakis (GR)
| |
687.
|
ULF VENDELLEK*PL JW
|
1,0
|
NFO w 62
|
11
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
688.
|
RO* WILD FOREST'S NYMERIA
|
0,1
|
NFO w 61
|
11
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
689.
|
STERRENKATTEN'S DAISY
|
0,1
|
NFO w 62
|
11
|
Ex 1
|
George Dorgiakis (GR)
| |
690.
|
SE*PRANA'S ROCKY
|
1,0
|
NFO w 61
|
12
|
ABS
|
George Dorgiakis (GR)
| |
691.
|
STARLIGHT AV TROMSØ
|
0,1
|
NFO w 64
|
12
|
Ex 2
|
George Dorgiakis (GR)
| |
692.
|
S*VIENTO´S BREE
|
0,1
|
NFO w 62
|
12
|
Ex 1, NOM
|
George Dorgiakis (GR)
| |
693.
|
GIC GLUECKSTIGER HEARTBREAKER
|
1,0
|
SIB n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Leslie van Grebst (DK)
| |
694.
|
DK NELIUS' BUYUNDA
|
0,1
|
SIB n 03
|
12
|
Ex 1
|
George Dorgiakis (GR)
| |
695.
|
SC CH*AKEMI HARU JW
|
1,0
|
SIB ny 24
|
1
|
PH
|
Charles Spijker (NL)
| |
696.
|
SC IT*MATIBLUE BAMHI DVM DSM
|
0,1
|
SIB ny 22
|
1
|
PH, BIV
|
Charles Spijker (NL)
| |
697.
|
SC MILOLIKA VIVALAVITA *RU
|
0,1
|
SIB ny 22
|
1
|
PH
|
Charles Spijker (NL)
| |
698.
|
SP VASILIY VIVALAVITA * RU
|
1,0
|
SIB ny 22
|
2
|
PH
|
Charles Spijker (NL)
| |
699.
|
WW'22 WW'21 WW'15 BW'22 SP SC S*AMILIISIBIRI'S PRINZESSIN GLORINA DSM, DVM
|
0,1
|
SIB ny 24
|
2
|
PH, BIV, NOM
|
Charles Spijker (NL)
| |
700.
|
GIP SE*MAD FAIRY'S GRIP OF SILAKKA
|
1,0
|
SIB n 24
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Charles Spijker (NL)
| |
701.
|
GIP NO*RØDREV NORA DVM
|
0,1
|
SIB ny 24
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Charles Spijker (NL)
| |
702.
|
IP HALILEO VIVALAVITA*RU
|
1,0
|
SIB ny 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Charles Spijker (NL)
| |
703.
|
RADOUNICA'S THOR
|
1,0
|
SIB n 23
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Charles Spijker (NL)
| |
704.
|
MUSRAFY LAVOCHKIN
|
1,0
|
SIB n 23
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Charles Spijker (NL)
| |
705.
|
WANDA WHITE WITCH, CZ
|
0,1
|
SIB n 24
|
12
|
Ex 2
|
Charles Spijker (NL)
| |
706.
|
KAYLA RÊVE D'HIVER
|
0,1
|
SIB ny 22
|
12
|
Ex 1
|
Charles Spijker (NL)
| |
707.
|
SP SC S*SIBBEMAFFIANS ZAITSEV DSM, DVM
|
1,0
|
SIB n 03 23
|
2
|
PH
|
Marina Vinkel (EE)
| |
708.
|
GIP NO*GULLBERGSKATTEN AIN'T SHE SWEET ANGELINA JOLIE
|
0,1
|
SIB ny 09 22
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
709.
|
CH PL * VISTULA ROMY
|
0,1
|
SIB n 09 22
|
7
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
710.
|
PR LUGH OLENTEVICH DI SANSONE
|
1,0
|
SIB n 09 22
|
8
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
711.
|
CH LUKIJN'S HEY JUDE, JW
|
0,1
|
SIB n 09 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marina Vinkel (EE)
| |
712.
|
MAAT CUPIDOVA DI SANSONE
|
0,1
|
SIB a 09 24
|
10
|
ABS
|
Marina Vinkel (EE)
| |
713.
|
SE*EDALUNDS CALEB
|
1,0
|
SIB n 09 24
|
11
|
Ex 1
|
Marina Vinkel (EE)
| |
714.
|
VALKYRIE'S TOSCA
|
0,1
|
SIB a 09 23
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Marina Vinkel (EE)
| |
715.
|
CH*PERIWINKLE'S KENDRA
|
0,1
|
SIB ny 09 24
|
12
|
Ex 2
|
Marina Vinkel (EE)
| |
716.
|
NW22 SC RYURIK SLADKOE PYATNYSHKO
|
1,0
|
SIB d 22
|
1
|
ABS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
717.
|
SC IZMARA OF SIBERIA BESTO DVM
|
0,1
|
SIB f 24
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
718.
|
SP SE*MAD FAIRY'S VALKYR OF SILAKKA
|
0,1
|
SIB f 24
|
2
|
PH
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
719.
|
IC FI*LUMIKISSAN UNELMA-ANELMA
|
0,1
|
SIB f 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
720.
|
IC ESMINA VALENIKA
|
0,1
|
SIB f 24
|
5
|
Ex 2
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
721.
|
CH THOR ROI SIBÉRIEN
|
1,0
|
SIB d 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
722.
|
CH QUEEN MARY AD OR DU COMTE DE BORDEAUX
|
0,1
|
SBI f
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Annette Sjödin (SE)
| |
723.
|
ELIZA VON USSENKA
|
0,1
|
SIB f 23
|
12
|
Ex 1
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
724.
|
NW SC CH*LUKIJN'S BRON YR AUR, DSM
|
0,1
|
SIB f 09 22
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
725.
|
SW'14 SC S*AMILIISIBIRI'S VALENTINA DVM
|
0,1
|
SIB fy 09 24
|
1
|
PH
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
726.
|
WW21 NW21 CH CH*LUKIJN'S HONEY, JW
|
0,1
|
SIB f 09 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
727.
|
SC BEATRISA DSM
|
0,1
|
SIB f 03
|
10
|
ABS
|
Thea Friškovec-Keller (CH)
| |
728.
|
IC NO*FREDTUN SHAMROCK JW
|
1,0
|
SIB ns
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
729.
|
IP SC SE*AJCA'S ELEGANTA ELSA
|
0,1
|
SIB ns
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
730.
|
SP VINNETOU CERTIK WHITE WINGS, CZ
|
1,0
|
SIB ns 09
|
2
|
PH, NOM
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
731.
|
SP CAESAR VLADIMIR OF NEVALINNA
|
1,0
|
NEM ns 09 21
|
2
|
PH
|
Anne Veland (NO)
| |
732.
|
CH U-SEAN COCCOLA SIBERIANA
|
1,0
|
SIB ns 09
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
733.
|
TARTOPOM DU REVE D'IGLOO
|
0,1
|
SIB ns 09
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
734.
|
KING THOR VON SATINKA*CH
|
1,0
|
SIB es 09
|
12
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
735.
|
CHERRYTAIL’S U ARE MY TRUELOVE
|
0,1
|
SIB fs 09
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
736.
|
SW'23 SC FI*CHERRYTAIL'S PREACHERMAN
|
1,0
|
SIB w 61
|
1
|
PH, NOM
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
737.
|
FI*LUMIKISSAN KULKURIPOIKA
|
1,0
|
SIB w 64
|
12
|
Ex 1
|
Marcin Biernaczyk (PL)
| |
738.
|
ISA VON SULTANHANI
|
0,1
|
TUA fs
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Marina Vinkel (EE)
| |
739.
|
SC DONATA VON SULTANHANI
|
0,1
|
TUA w 63
|
1
|
PH, BIV
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
740.
|
GIC GRISHA VON SULTANHANI
|
0,1
|
TUA w 61
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
741.
|
KYROS VON SULTANHANI
|
1,0
|
TUA w 61
|
11
|
Ex 1
|
Gerson Alves Pereira (BR)
| |
742.
|
SOFIA LEMBAIS
|
0,1
|
BEN n 22 33
|
12
|
Ex 1
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
743.
|
NW SC DUBLIN SERENGUETI *ES
|
1,0
|
BEN n 24
|
1
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
744.
|
SC GUCCI PELLICCIANOBILE*PL
|
1,0
|
BEN n 24
|
1
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
745.
|
WW'22 SW'22 NW'22 SC S*KUNGSGARDENCATS BAMBOO SHARK
|
0,1
|
BEN n 24
|
1
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
746.
|
MW NW SP IRON SERENGUETI *ES
|
1,0
|
BEN n 24
|
2
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
747.
|
GIC PHARRELL LEMBAIS
|
1,0
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 3
|
Veikko Saarela (FI)
| |
748.
|
NSW`23 GIC QUADZILLA'S GENERALE LEE JW
|
1,0
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
749.
|
GIC S*KUNGSGARDENCATS DERPY HOOVES JW
|
1,0
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
750.
|
IC S*KUNGSGARDENCATS KNUCKLES JW
|
1,0
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Veikko Saarela (FI)
| |
751.
|
IC AVANTUMDREAM CATALEYA
|
0,1
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
752.
|
IC DALILAH PURRING VALLEY*PL
|
0,1
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
753.
|
GIC WILDJUMPER JENNIFER LOPEZ JW
|
0,1
|
BEN n 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
754.
|
HARRISON CERVONA KALYNA
|
1,0
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
755.
|
IC PILATUS LEOPARD JUWEL
|
1,0
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 3
|
Veikko Saarela (FI)
| |
756.
|
IC DUREGNEDUBENGAL'OFELLA
|
0,1
|
BEN n 24
|
5
|
Ex 3
|
Veikko Saarela (FI)
| |
757.
|
BR*TOMIFERR HÉRCULES
|
1,0
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Veikko Saarela (FI)
| |
758.
|
PARÍS SERENGUETI *ES
|
0,1
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 3
|
Veikko Saarela (FI)
| |
759.
|
S*KUNGSGARDENCATS SUGAR SHARK
|
0,1
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 1
|
Veikko Saarela (FI)
| |
760.
|
WILDJUMPER LARA CROFT JW
|
0,1
|
BEN n 24
|
11
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
761.
|
CHENGDÚ SERENGUETI *ES
|
0,1
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 1
|
Veikko Saarela (FI)
| |
762.
|
SABBIADORE PRAIA
|
0,1
|
BEN n 24
|
12
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
763.
|
ZEMPLÉNI LEOPARDS AMY
|
0,1
|
BEN n 24 32
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
764.
|
NW'21 IC JARA'S TREASURE SIR FURABULOUS JW
|
1,0
|
BEN n 24 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Karl Preiss (AT)
| |
765.
|
CH N TSAR EXOTIC LEOPARD,HR
|
1,0
|
BEN n 24 33
|
5
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
766.
|
IP JARA'S TREASURE SIR FURTASTIC
|
1,0
|
BEN n 24 33
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Karl Preiss (AT)
| |
767.
|
STUART LEMBAIS
|
1,0
|
BEN n 24 33
|
12
|
Ex 1
|
Karl Preiss (AT)
| |
768.
|
UNREAL SAND MIRAGE DES GRIFFES DE FEU
|
1,0
|
BEN n 24 33
|
12
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
769.
|
U AND ME FOREVER DES GRIFFES DE FEU
|
0,1
|
BEN n 24 33
|
12
|
Ex 1
|
Karl Preiss (AT)
| |
770.
|
IC TARZAN MON FÉLIN POUR LA VIE
|
1,0
|
BEN ns 24
|
5
|
Ex 1%
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
771.
|
WITHNEY MARY D'OR
|
0,1
|
BLH ny 11
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
772.
|
CAMILIA AKKERWINDE, VAN DE
|
0,1
|
BLH ny 11
|
11
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
773.
|
IC CH*IMZADI HALONA
|
0,1
|
BLH q
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
774.
|
SWAHILI DES PERLES DE SATIN
|
0,1
|
BLH n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
775.
|
GIGOLO LUXURY VITA
|
1,0
|
BLH b
|
5
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
776.
|
GIC INNOCENCE VALERI DE MUR*BY
|
1,0
|
BLH ns 11
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
777.
|
TOMAS VIOLA D'AMORE
|
1,0
|
BLH ns 11
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
778.
|
CASPIAN METALLICA*S
|
1,0
|
BLH ns 11
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
779.
|
HAUMEA CASTEL STOWN
|
0,1
|
BLH a 24
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
780.
|
JOSHY-LEON YA
|
1,0
|
BLH ay 11
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
781.
|
IC UNA INCREDIBILE*LT
|
0,1
|
BLH e 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
782.
|
NW'20'21'22 GIP IC MAUI HER MAJESTY JW
|
0,1
|
BLH ns 03 22 64
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
783.
|
YOGI HER MAJESTY
|
1,0
|
BLH ns 03 22 64
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
784.
|
IC DEENA V. LÖWENMUT
|
0,1
|
BLH ns 22 64
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
785.
|
KRISTOPHER OF OLIMPIQUE GOLDENS *RO
|
1,0
|
BLH by 21 33
|
10
|
Ex 1, CAP, NOM
|
Linda Knýová (CZ)
| |
786.
|
IC SIR MILKYWAY OF CASTLE REEZ
|
1,0
|
BLH bs 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
787.
|
GIP SC BAHERAS WB UMA
|
0,1
|
BML ns 11
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
788.
|
IC ROSEMARY QUEEN AVARY
|
0,1
|
BML ns 11
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
789.
|
IP BAHERAS COUNT ZERO
|
1,0
|
BML ns 11 31
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
790.
|
NW IC JULIA MOMOIRO, CZ,JW
|
0,1
|
BML ns 11 31
|
5
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
791.
|
PR SC BAHERAS WB XET JW, DSM, DVM
|
1,0
|
BML ns 11 31
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
792.
|
CH RYKIEL ROSE DU MADISON CAT'S
|
0,1
|
BML ns 11
|
9
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
793.
|
SARUNA SILVER SIMRAN, CZ
|
0,1
|
BML ns 11 31
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
794.
|
NABUCCO MOMOIRO
|
1,0
|
BML ns 11
|
11
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
795.
|
BAHERAS FRIDA
|
0,1
|
BML ns 11 31
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
796.
|
EDMOND DANTES BLANSCAT,CZ
|
1,0
|
BML ns 11
|
12
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
797.
|
SC AMANDIO HOUSE OF RA
|
1,0
|
BSH n
|
1
|
PH
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
798.
|
NW SC JOLLY MR. BEAN LULUDI
|
1,0
|
BSH a
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Karl Preiss (AT)
| |
799.
|
NW SC UNBELIEVABLE OF CZANKRA*PL JW, DVM, DSM, DSW
|
1,0
|
BSH a
|
1
|
PH
|
Karl Preiss (AT)
| |
800.
|
SUPREME PREMIOR PH CLIVLEND TEDDY BRITS *IT DSM
|
1,0
|
BSH a
|
2
|
PH
|
Karl Preiss (AT)
| |
801.
|
SUPREME PREMIOR PH CHERLIE TEDDY BRITS *IT NW '19, '20, '21 DSM
|
0,1
|
BSH a
|
2
|
PH
|
Karl Preiss (AT)
| |
802.
|
SP DK DOKKEDAL'S VICTORIA JW
|
0,1
|
BSH a
|
2
|
PH, BIV
|
Karl Preiss (AT)
| |
803.
|
GIC KINGDOM OF COLOURS BARTHOLOMEUS
|
1,0
|
BSH a
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Karl Preiss (AT)
| |
804.
|
NW GIC TWILIGHT HAUMEA*PL
|
0,1
|
BSH a
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Karl Preiss (AT)
| |
805.
|
NSW`23 SC GIP HANS DAMPF VOM HAUS-BAVARIA-CATS, DVM DSM
|
1,0
|
BSH a
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Karl Preiss (AT)
| |
806.
|
GIP CH EASY OF SURTSEY, JW
|
0,1
|
BSH a
|
4
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
807.
|
PREMIOR INTERNATIONAL ODINA ÖSALY
|
0,1
|
BSH a
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Karl Preiss (AT)
| |
808.
|
IC RAVEN D'INGENUE
|
1,0
|
BSH a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Karl Preiss (AT)
| |
809.
|
IC UA*PLUSHARISTOCRAT FERNANDO
|
1,0
|
BSH a
|
5
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
810.
|
IC UMBERTTO GRACJA BLUE*PL
|
1,0
|
BSH a
|
5
|
Ex 3
|
Karl Preiss (AT)
| |
811.
|
IC VOM WERNERWALD JOSEFS EDWARD BLUE
|
1,0
|
BSH a
|
5
|
Ex 4
|
Karl Preiss (AT)
| |
812.
|
IC PRINCESSE DE LA CHATTERIE DE TOURNAN
|
0,1
|
BSH a
|
5
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
813.
|
NW IC RENOT EUGINE SRU JW
|
0,1
|
BSH a
|
5
|
ABS
|
Karl Preiss (AT)
| |
814.
|
NW GIC WISSPER SIDERIS*PL, JW
|
0,1
|
BSH a
|
3
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
815.
|
IC ZIG ZAG DEL MILLARS*ES
|
0,1
|
BSH a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, NOM
|
Karl Preiss (AT)
| |
816.
|
GUSTAV SIDERIS
|
1,0
|
BSH a
|
7
|
Ex 4
|
Karl Preiss (AT)
| |
817.
|
CH LAMBORGHINI CHERRY LAND *PL
|
1,0
|
BSH a
|
7
|
Ex 3
|
Karl Preiss (AT)
| |
818.
|
CH OTIS KOTY ZNAD DRAWY*PL
|
1,0
|
BSH a
|
7
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
819.
|
CH PL* GOTHAM PEPPERMINT JACK
|
1,0
|
BSH a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Karl Preiss (AT)
| |
820.
|
CH BLUE BRILLIANTS MADYS JOSEFINE*DE
|
0,1
|
BSH a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Karl Preiss (AT)
| |
821.
|
DK CATSBYM FIE
|
0,1
|
BSH a
|
7
|
Ex 3
|
Karl Preiss (AT)
| |
822.
|
CH SERAPHINE D'INGENUE
|
0,1
|
BSH a
|
7
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
823.
|
DK CATSBYM PER
|
1,0
|
BSH n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
824.
|
PREMIOR SIMMBA DE BRITISH IDYLLE
|
1,0
|
BSH a
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Karl Preiss (AT)
| |
825.
|
PR SELINA BLUE*SKY
|
0,1
|
BSH a
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Karl Preiss (AT)
| |
826.
|
KENSI ESTELLE CHELBYGOLDBLUE
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
ABS
|
Karl Preiss (AT)
| |
827.
|
MASHA FAIRYTALE BLISS
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Karl Preiss (AT)
| |
828.
|
SAVANE DE BRITISH IDYLLE
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
829.
|
TINA D'INGENUE
|
0,1
|
BSH a
|
9
|
Ex 3
|
Karl Preiss (AT)
| |
830.
|
THORGAL DU PREUX SEINGALT
|
1,0
|
BSH a
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Karl Preiss (AT)
| |
831.
|
CAT-CAKES BLOSSOM
|
0,1
|
BSH a
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Karl Preiss (AT)
| |
832.
|
DELICE LULUDI
|
0,1
|
BSH a
|
11
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
833.
|
DIADORA’S ZUNDANCE
|
1,0
|
BSH a
|
12
|
ABS
|
Karl Preiss (AT)
| |
834.
|
KIRALEE RED CHERRY OF DUSOON’S
|
1,0
|
BSH a
|
12
|
Ex 1
|
Karl Preiss (AT)
| |
835.
|
LAPULIA CANDYFLOSS ANRI
|
0,1
|
BSH a
|
12
|
Ex 1
|
Karl Preiss (AT)
| |
836.
|
TIFANY KOTY ZNAD DRAWY*PL
|
0,1
|
BSH a
|
12
|
Ex 2
|
Karl Preiss (AT)
| |
837.
|
UMBRELLA DU BRITISH BONHEUR
|
0,1
|
BSH a
|
12
|
Ex 3
|
Karl Preiss (AT)
| |
838.
|
IC HERMIONE OF CROWN JEWELS*CH
|
0,1
|
BSH b
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
839.
|
CH S*TEBASILES ADELLA
|
0,1
|
BSH b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
840.
|
GIC HARPER KOCI CAŁUS*PL
|
0,1
|
BSH c
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Veikko Saarela (FI)
| |
841.
|
IC ZIBBY SIDERIS *PL JW
|
1,0
|
BSH c
|
5
|
ABS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
842.
|
FLOKI SIDERIS* PL
|
1,0
|
BSH c
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
843.
|
OKEY DOKEY CHERRY LAND*PL
|
1,0
|
BSH c
|
7
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
844.
|
IC GIGLIO TIGRATO CANDYFLOSS ANRI JW
|
0,1
|
BSH c
|
7
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
845.
|
CH SHERRY DES SALINES DE MONTS
|
0,1
|
BSH c
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
846.
|
CH TIARA OF MATHIEU COPPER
|
0,1
|
BSH c
|
7
|
Ex 3
|
Veikko Saarela (FI)
| |
847.
|
PR DK MALCHAU'S FREDERIK
|
1,0
|
BSH d
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
848.
|
GIP KANE FROM HEAVEN
|
1,0
|
BSH e
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV, NOM
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
849.
|
IP RAMSES DES BRITISH DE CASSAN
|
1,0
|
BSH e
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
850.
|
IP WICKLOW HILL'S OPHELIA
|
0,1
|
BSH e
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
851.
|
CH ALVARO VOM SONNBERGHOF*DE
|
1,0
|
BSH e
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
852.
|
TYRION TYLLÖN LANNISTER DES AMOURS DE LYNN
|
1,0
|
BSH e
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
853.
|
KIRALEE QUEEN BEE
|
0,1
|
BSH g
|
12
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
854.
|
IC AMNESIA VON FEUERBLUME* HU
|
0,1
|
BSH j
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
855.
|
NW SC EDELWEISS ELLY-STYLE
|
1,0
|
BSH ns 11
|
1
|
PH
|
Linda Knýová (CZ)
| |
856.
|
IC RØLF DE LA COUR DES ASES
|
1,0
|
BSH ns 11
|
5
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
857.
|
CH REIJKO Z RUŽINOVA.SK JW
|
1,0
|
BSH ns 11
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
858.
|
DK SHANTII SPIRIT´S DOLLIE
|
0,1
|
BSH ns 11
|
11
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
859.
|
HITOMI OF WINTER FOXES*RO
|
0,1
|
BSH ns 11
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Linda Knýová (CZ)
| |
860.
|
ULRYKA DE LA COUR DES ASES
|
0,1
|
BSH bs 11
|
12
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
861.
|
WW'19 NW SC FOXYLAND BENJAMIN GOLD DSM
|
1,0
|
BSH ny 11
|
1
|
PH
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
862.
|
NW IC BR* BRITAIN BRASILIS ANTONELLA JW
|
0,1
|
BSH ny 11
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
863.
|
CH OLLIE ARTEMON*PT
|
1,0
|
BSH ny 11
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
864.
|
CHUBBY MOON'S SHAD'OR HOLMES
|
1,0
|
BSH ny 11
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
865.
|
BEST VARIETE HARRY - DENIS GOLDEN EYES*BY
|
1,0
|
BSH ny 11
|
9
|
Ex 2
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
866.
|
AW23 BR GUTIEEREZBRIT MINNIE
|
0,1
|
BSH ny 11
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
867.
|
LILOU VAN DE TUIN VAN EDEN (BCF)
|
0,1
|
BSH ny 11
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
868.
|
JUNGLE OF SILVER LEGEND (BCC)
|
1,0
|
BSH ny 11
|
11
|
ABS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
869.
|
FOXYLAND VALERIA
|
0,1
|
BSH ny 11
|
11
|
Ex 1
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
870.
|
BOB DES PERLES DE VONECHE
|
1,0
|
BSH ay 11
|
10
|
ABS
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
871.
|
SC LV*ICE FLORENCE ICE DECOR II
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
1
|
PH, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
872.
|
SP SE*FOREVER LOVED STITCH
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
2
|
PH, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
873.
|
SC SW'19 ONLYBLACKSILVER COCO CHANEL
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
1
|
PH
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
874.
|
GIC ZARINA DELICIA NOSTRAE
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
875.
|
IC NSW'21 ONLYBLACKSILVER ERNESTO
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
876.
|
IC PURRPIE'S IGOR
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
5
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
877.
|
IC SE*FOREVER LOVED LILLEMAN LEGOLAS
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
5
|
Ex 3
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
878.
|
IC MAY HER MAJESTY
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
879.
|
IC PINK PARADISE D'OMBRE ET DE LUMIÈRE
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
5
|
Ex 3
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
880.
|
IC TABBY SCHOSCHY JULY
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
5
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
881.
|
CH ONYX BRINKMAN
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
882.
|
CH JIMOJE`S SILVER BLACK EVITA
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
883.
|
CH SILVER TIGERS INDIANA
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
7
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
884.
|
BW NW IC ETON DE NOBLE*LV
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
885.
|
PR AW NW PR JEWEL HER MAJESTY *BE, JW
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
886.
|
PR DIAMOND CATS HANNE
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
8
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
887.
|
JUMBO VAN HET SILVER RIJK
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
11
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
888.
|
PURRPIE’S JASMINE JW
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
889.
|
WHOOP-DEE-DOO DELICIA NOSTRAE
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
11
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
890.
|
TABBY SCHOSCHY KENJI
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
891.
|
TABBY SCHOSCHY KENNY
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
12
|
Ex 3
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
892.
|
ULTAÏR D'OMBRE ET DE LUMIÈRE
|
1,0
|
BSH ns 22 64
|
12
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
893.
|
ULTIMATE FANTASY D'OMBRE ET DE LUMIÈRE
|
0,1
|
BSH ns 22 64
|
12
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
894.
|
IC V. KATZENHEIM GOLDEN ULRIKA
|
0,1
|
BSH ny 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
895.
|
SEIRIKA'S AKIRA
|
0,1
|
BSH c 02 62
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
896.
|
INNA VON FEUERBLUME * HU
|
0,1
|
BSH e 02 62
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
897.
|
TESARION KOTY ZNAD DRAWY*PL
|
1,0
|
BSH a 03
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
898.
|
SISI KOTY ZNAD DRAWY*PL
|
0,1
|
BSH a 03
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
899.
|
GIC ZAINIZA PRINCE MADISON ANNROTH
|
1,0
|
BSH c 03
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Karl Preiss (AT)
| |
900.
|
RINACCI´S HERCULE POIROT
|
1,0
|
BSH c 03
|
11
|
Ex 1
|
Karl Preiss (AT)
| |
901.
|
CAT-CAKES ABYGAIL
|
0,1
|
BSH g 03
|
11
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
902.
|
NW GIC SALKU SWEETIE'S AARON
|
1,0
|
BSH ns 03 22 64
|
3
|
ABS
|
Linda Knýová (CZ)
| |
903.
|
WILD WHISPER DELICIA NOSTRAE
|
1,0
|
BSH ns 03 22 64
|
11
|
ABS
|
Linda Knýová (CZ)
| |
904.
|
VALENTINA DELICIA NOSTRAE
|
0,1
|
BSH ns 03 22 64
|
11
|
ABS
|
Linda Knýová (CZ)
| |
905.
|
VENUS DELICIA NOSTRAE
|
0,1
|
BSH ns 03 22 64
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Linda Knýová (CZ)
| |
906.
|
PURRPIE'S KAYLEIGH
|
0,1
|
BSH ns 03 22 64
|
12
|
ABS
|
Linda Knýová (CZ)
| |
907.
|
NA'VI HER MAJESTY
|
0,1
|
BSH ns 03 24 64
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
908.
|
GIC PR AMETHYST VAN DE KARWENDEL
|
0,1
|
BSH a 33
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Linda Knýová (CZ)
| |
909.
|
IC PAWSONBRIT CLEOPATRA
|
0,1
|
BSH o
|
5
|
ABS
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
910.
|
THAREK NEW MONTEMI*CZ
|
1,0
|
BSH p
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Linda Knýová (CZ)
| |
911.
|
NO*BRITISH CRYSTALS DENNIS
|
1,0
|
BSH ns 21 33
|
11
|
ABS
|
Linda Knýová (CZ)
| |
912.
|
AW'23 NW IC EE* FIDGET GOLDENBRI
|
1,0
|
BSH ny 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
913.
|
IC LOVELYCLOUDS HAZEL ROSE
|
0,1
|
BSH as 21 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
914.
|
IC (N)ZIPP CINNA-SPOT-BOY JW
|
1,0
|
BSH o 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
915.
|
SC HONEY VON DER FORCH
|
1,0
|
BSH ns 11 33
|
1
|
PH
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
916.
|
IC ISA BELLA VON DER FORCH
|
0,1
|
BSH ns 11 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
917.
|
IC FILLY V. D. FORCH CH
|
0,1
|
BSH ns 11 33
|
5
|
Ex 2
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
918.
|
CH GINGER ROSE OMNIA
|
0,1
|
BSH ns 11 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
919.
|
LOVELYCATS KILIAN KASPER
|
1,0
|
BSH ns 11 33
|
11
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
920.
|
KILIAN VON DER FORCH
|
1,0
|
BSH ns 11 33
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
921.
|
SC NSW'19 URI DANDRE&CATSE *RU JW
|
1,0
|
BUR n
|
1
|
ABS
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
922.
|
GIC STJÄRNVIKS TIRAWAS CAIZA
|
0,1
|
BUR n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
923.
|
MW23 ROCCO BELUSINKA*PL JW
|
1,0
|
BUR n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
924.
|
UA*MONCIEL ORNELLA
|
0,1
|
BUR n
|
9
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
925.
|
UA*OKTARIN VIVA LA VITA
|
0,1
|
BUR n
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
926.
|
EE* WERNER VIELERTO
|
1,0
|
BUR n
|
11
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
927.
|
MW YAHTO OCEAN EYES*UA
|
1,0
|
BUR n
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
928.
|
LADY ALBA DI AMBRA
|
0,1
|
BUR n
|
11
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
929.
|
ALVARES BELUSINKA*PL
|
1,0
|
BUR n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
930.
|
CHOCO VON HAN DA COSTA
|
1,0
|
BUR n
|
12
|
Ex 3
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
931.
|
EE*XENO VIELERTO
|
1,0
|
BUR n
|
12
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
932.
|
JOAQUIN PHOENIX CHARLESBUR, CZ
|
1,0
|
BUR n
|
12
|
Ex 4
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
933.
|
CALIA CAT’S MAFIOSA
|
0,1
|
BUR n
|
12
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
934.
|
CANDY VON HAN DA COSTA
|
0,1
|
BUR n
|
12
|
Ex 3
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
935.
|
EE*YOKO VIELERTO
|
0,1
|
BUR n
|
12
|
Ex 2
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
936.
|
IT* ALBA DI AMBRA LORINE
|
0,1
|
BUR n
|
12
|
Ex 4
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
937.
|
BW23 PELE BELUSINKA*PL JW
|
1,0
|
BUR a
|
9
|
Ex 1, CAC, NOM
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
938.
|
UA*MONCIEL ODGI
|
0,1
|
BUR a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
939.
|
DK CALIA CAT'S KABALA
|
0,1
|
BUR a
|
12
|
ABS
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
940.
|
SC NW‘18 MONARCH DANDRE&CATSE* RU DSM
|
1,0
|
BUR b
|
1
|
PH
|
Linda Knýová (CZ)
| |
941.
|
MW23 IC ROYAL ESPRIT VACHERON CONSTANTIN JW
|
1,0
|
BUR b
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
942.
|
CN* HEY WILY'SR CORKI,JW
|
1,0
|
BUR b
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Linda Knýová (CZ)
| |
943.
|
OKTARIN XANTINO JW
|
1,0
|
BUR b
|
9
|
Ex 2
|
Linda Knýová (CZ)
| |
944.
|
UA OKTARIN X-MAN
|
1,0
|
BUR b
|
9
|
Ex 3
|
Linda Knýová (CZ)
| |
945.
|
VITO LATVIAN MIRACLE
|
1,0
|
BUR b
|
9
|
Ex 4
|
Linda Knýová (CZ)
| |
946.
|
CH HARRIET BELUSINKA*PL JW
|
0,1
|
BUR b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
947.
|
PENELOPE OCEAN EYES*UA
|
0,1
|
BUR b
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Linda Knýová (CZ)
| |
948.
|
TARA DES RÊVES D'AVALON
|
0,1
|
BUR b
|
9
|
Ex 2
|
Linda Knýová (CZ)
| |
949.
|
CALIA CAT’S XENOMORPH JW
|
1,0
|
BUR b
|
11
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
950.
|
RE PURRFECT PANTHER OF MAGICAT DK
|
1,0
|
BUR b
|
11
|
Ex 2
|
Linda Knýová (CZ)
| |
951.
|
ALBA DI AMBRA LOLA
|
0,1
|
BUR b
|
11
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
952.
|
CALIA CATS WTF AN UGLY DUCK
|
1,0
|
BUR b
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Linda Knýová (CZ)
| |
953.
|
CHOCOLATE FANCY OCEAN EYES*UA
|
0,1
|
BUR b
|
12
|
ABS
|
Linda Knýová (CZ)
| |
954.
|
ZORIANNA BELUSINKA*PL
|
0,1
|
BUR b
|
12
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
955.
|
WW'21 PR CH ALBA REGIA CSODABOGÁR
|
0,1
|
BUR c
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
956.
|
DIORA BELUSINKA*PL
|
0,1
|
BUR c
|
11
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
957.
|
NW CIRQUE DU SOLEIL CHARLESBUR, CZ JW
|
1,0
|
BUR d
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
958.
|
CH*SIRIMIN KIRRUSH
|
1,0
|
BUR d
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
959.
|
MW GIC HANIEL CHARLESBUR, CZ JW
|
0,1
|
BUR f
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM, BIS, WW'23
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
960.
|
IC HU*ALBA REGIA BRUNS-LEE
|
0,1
|
BUR f
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
961.
|
IC MALSAN VIOLET LEIA JW
|
0,1
|
BUR g
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Karl Preiss (AT)
| |
962.
|
ALBA REGIA PSYCHOPET JW
|
0,1
|
BUR g
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Karl Preiss (AT)
| |
963.
|
CH*SIRIMIN IPSILANTÉ JW
|
0,1
|
BUR g
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Karl Preiss (AT)
| |
964.
|
IC CALIA CAT’S AMY WINEHOUSE JW
|
0,1
|
BUR h
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Karl Preiss (AT)
| |
965.
|
MW23 IP GIC ALBA REGIA KISBOGAR
|
0,1
|
BUR j
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM, BIS, WW'23
|
Karl Preiss (AT)
| |
966.
|
SC DALTISTA GRAFFIO JW DSM DVM
|
1,0
|
CHA
|
1
|
PH
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
967.
|
SC JOHN LACAY BLEU, IT JW
|
1,0
|
CHA
|
1
|
PH
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
968.
|
SC RHODES COLOSSUS DE L EMPIRE BLEU
|
1,0
|
CHA
|
1
|
PH
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
969.
|
SC DALTISTA FLUTE
|
0,1
|
CHA
|
1
|
PH
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
970.
|
SP FELIX GIGIO ZATARRA
|
1,0
|
CHA
|
2
|
PH
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
971.
|
NW GIC JOKER MY SWISS SPIRIT JW
|
1,0
|
CHA
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
972.
|
NW GIC SAMOTHRACE VICTORY DE LA FORGE VIF ARGENT, JW
|
0,1
|
CHA
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
973.
|
NELLY DES CHEVALIERS BLEUS
|
0,1
|
CHA
|
4
|
Ex 1, CAPS, NOM
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
974.
|
IC ROGUE D'ALEPH
|
1,0
|
CHA
|
5
|
ABS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
975.
|
IC THE KING DE LA CHABANADE
|
1,0
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
976.
|
IC LA CHATTE BLUE WIND*PL
|
0,1
|
CHA
|
5
|
Ex 2
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
977.
|
IC SAPHIRA DE LA CHABANADE
|
0,1
|
CHA
|
5
|
Ex 3
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
978.
|
TINKY WINKY DE L ARCHE BLEUE JW
|
0,1
|
CHA
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
979.
|
CARTIER BLEU TEMPETE
|
1,0
|
CHA
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, BIV
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
980.
|
IP SALOMON DE LA CHABANADE
|
1,0
|
CHA
|
6
|
Ex 2
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
981.
|
TROY PRINCESS DE LA FORGE VIF ARGENT JW
|
0,1
|
CHA
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
982.
|
IGOR ARDOISETAMBRE JW
|
1,0
|
CHA
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV, NOM
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
983.
|
TEAMBA DE L’ÉLÉGANCE BLEU
|
1,0
|
CHA
|
9
|
ABS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
984.
|
TEQUILA DE LA CHABANNE
|
0,1
|
CHA
|
9
|
ABS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
985.
|
THEA FK DE L'ARCHE BLEUE
|
0,1
|
CHA
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
986.
|
PR GIC ANNI VOM BERNSTEINFEUER
|
0,1
|
CHA
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
987.
|
LILLIMAX VOM BERNSTEINFEUER
|
1,0
|
CHA
|
11
|
Ex 2
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
988.
|
ULROG DE LA FORGE VIF ARGENT
|
1,0
|
CHA
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
989.
|
DEIANEIRA BLUE ALCHEMIST, CZ
|
0,1
|
CHA
|
11
|
Ex 2
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
990.
|
UNIKA DE LA FORGE VIFARGENT JW
|
0,1
|
CHA
|
11
|
Ex 1
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
991.
|
URSULA DE LA FORGE VIFARGENT
|
0,1
|
CHA
|
11
|
Ex 3
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
992.
|
DALTISTA LASER
|
0,1
|
CHA
|
12
|
Ex 2
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
993.
|
DALTISTA LIKOR
|
0,1
|
CHA
|
12
|
Ex
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
994.
|
IT*DALTISTA LIBERISSIMA
|
0,1
|
CHA
|
12
|
Ex
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
995.
|
O'LILLIFEE VOM BERNSTEINFEUER
|
0,1
|
CHA
|
12
|
Ex 4
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
996.
|
OPTIMA VON BERNSTEINFEUER
|
0,1
|
CHA
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
997.
|
ZAIRA BLUE WIND*PL
|
0,1
|
CHA
|
12
|
Ex 3
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
998.
|
IC VERANDA VIE CEDARCREEK DELWALKABOUT OF ROMAN'S
|
1,0
|
CYM 51
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
999.
|
MORNING STAR KANDOVAN*PL
|
0,1
|
EXO f 22
|
12
|
Ex 1
|
Annette Sjödin (SE)
| |
1000.
|
SC DK BOHOLDT LOUIS ARMSTRONG
|
1,0
|
EUR n 22
|
1
|
PH
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1001.
|
CH ILLIAS VON KNUDDEL-KAT JW
|
1,0
|
EUR ds 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1002.
|
PR SHAKINA'S EMILIO
|
1,0
|
EUR as 22
|
8
|
Ex 1, CAPIB, NOM
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1003.
|
SW22 NW SP SC SE*KOT-À-KURIL KASSANOVA JW
|
1,0
|
KBL n 22
|
2
|
PH, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1004.
|
GIP NO*SIVCAT’S APPALACHIAN SASQUATCH MELUNGEON
|
1,0
|
KBL n 22
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1005.
|
ALEGRIA DORADA TERRA
|
0,1
|
KBL n 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1006.
|
PACIFIC_GINSENG ICE QUEEN
|
0,1
|
KBL ny 22
|
12
|
Ex 1
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1007.
|
SP QOOPER DE JOLIOZ
|
1,0
|
KBL n 09
|
1
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1008.
|
NW GIC SP X-HARIZMA FREE HUNTER*RU DSM
|
0,1
|
KBL n 03 22
|
2
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1009.
|
CH BOBBYLICIOUS KAMIKAZE JW
|
1,0
|
KBL ny 03 23
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1010.
|
PR ARCIBELLO LINCI DEL BENACO
|
1,0
|
KBL d 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1011.
|
U ARE MARCUS DE JOLIOZ
|
1,0
|
KBL d 22
|
12
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1012.
|
IC TORAJA DES JOLIES MAU'MES
|
0,1
|
KBL f 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1013.
|
IC TOM DE JOLIOZ
|
1,0
|
KBL d 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1014.
|
SW'23 SP (N)*MAKALAS CELESTIA
|
0,1
|
KOR
|
2
|
PH, NOM
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1015.
|
GIC (N) JONA'S AURORA BOREALIS
|
0,1
|
KOR
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1016.
|
CH SMUD-KHOI'S SI-SAWAT SAWATDI
|
1,0
|
KOR
|
7
|
ABS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1017.
|
GIC PR KOBALT POLLUX
|
1,0
|
KOR
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1018.
|
SW'23 SC NO*GOOSEBERRY TEMPO TACTICS JW
|
1,0
|
MAU ns 24
|
1
|
PH, NOM
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1019.
|
SW NW SC IP NO*GOOSEBERRY QUEEN BEE JW DVM DSM
|
0,1
|
MAU ns 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1020.
|
ULPIA MARCIANA DES JOLIES MAU'MES JW
|
0,1
|
MAU ns 24
|
12
|
Ex 1
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1021.
|
CH THÉMIS DES JOLIES MAU'MES
|
0,1
|
MAU ns
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1022.
|
SC SE*HORMUZ PAMIRA JW
|
0,1
|
OCI n 24
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1023.
|
IP DK WIKAWAVIWILL'S BABETT
|
0,1
|
OCI n 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1024.
|
HOT THUNDEREANS ELIMINATOR
|
1,0
|
OCI n 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1025.
|
SE*HOT THUNDEREANS PERTH
|
1,0
|
OCI n 24
|
12
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1026.
|
WW22 SW22 NW SC MOOSEGROVE ROMEO JR JW DVM DSM
|
1,0
|
OCI b 24
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1027.
|
GIC SE* HOT THUNDEREANS HOT CHOCOLATE
|
1,0
|
OCI b 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1028.
|
IC DK HINDKJAER'S RÖSKVA
|
0,1
|
OCI b 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1029.
|
IC DK WIKAWAVIWILL'S BODIL
|
0,1
|
OCI b 24
|
5
|
Ex 2
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1030.
|
IC SE*HOT THUNDEREANS CAIPIRINHA JW
|
0,1
|
OCI b 24
|
5
|
Ex 3
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1031.
|
MOOSEGROVE HAMILTON JW
|
1,0
|
OCI b 24
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1032.
|
CH*JUMPING SPOTS KAIULANI KINANA
|
0,1
|
OCI b 24
|
11
|
Ex 1
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1033.
|
ROCKY VON CABARET TÖPFLI
|
1,0
|
OCI b 24
|
12
|
Ex 1
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1034.
|
GIC MOOSEGROVE FAITH JW
|
0,1
|
OCI o 24
|
3
|
ABS
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
1035.
|
IC DK HINDKJAER'S THORA, JW
|
0,1
|
OCI o 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
1036.
|
CH*SPOTTED BEAUTY KLARABELLA ELLA
|
0,1
|
OCI ns 24
|
11
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1037.
|
CH*SPOTTED BEAUTY HITCHCOCK
|
1,0
|
OCI bs 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
1038.
|
ROCK DJ VON CABARET TÖPFLI
|
1,0
|
OCI bs 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Gianfranco Mantovani (IT)
| |
1039.
|
SC HULA HOOP MY SWISS SPIRIT JW
|
0,1
|
SIN
|
1
|
PH, NOM
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1040.
|
NW GIP PHINI VON SCHÖNEICHE
|
0,1
|
SIN
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1041.
|
IC K&K ITZIBIBI JW
|
1,0
|
SIN
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1042.
|
ALEGRIA DORADA WILLI TAO
|
1,0
|
SIN
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1043.
|
QUEENIE DE LA CROIX LORRAINE
|
0,1
|
SIN
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1044.
|
KING KONG MY SWISS SPIRIT JW
|
1,0
|
SIN
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1045.
|
CHIBINICHI MAUNA LOA
|
0,1
|
SRL n
|
11
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1046.
|
FELIDAE'S GWENDOLYN
|
0,1
|
SRL a
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1047.
|
CURLYCHARM COOPER FROM SHAM
|
1,0
|
SRL d
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1048.
|
SI*REXENIA COOKIE
|
0,1
|
SRL g
|
12
|
Ex 1
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1049.
|
SW'23 WW'22 SP CH NO*CHIBINICHI IRRESISTIBLE JAMIE FRASER DM DSM
|
1,0
|
SRL d 03 24
|
2
|
PH
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1050.
|
TIWI-TWIST CASTEL STOWN*BE
|
0,1
|
SRL g 03
|
9
|
ABS
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1051.
|
SI*REXENIA CAKE ME
|
0,1
|
SRL gs 03
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS, WW'23
|
Veikko Saarela (FI)
| |
1052.
|
NO*SEROTONIN NEZUMI CHIBI
|
1,0
|
SRL d 09 21 33
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Karl Preiss (AT)
| |
1053.
|
CURLYCHARM SURPRISE
|
0,1
|
SRS h
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Vladimir Isakov (BY)
| |
1054.
|
CHIBINICHI FORGET-ME-NOT
|
0,1
|
SRS h 03 24
|
12
|
Ex 1
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1055.
|
SC LUCIFER ALASSEON JW
|
1,0
|
ABY n
|
1
|
PH, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1056.
|
SP KATNISS EVERDEEN HOUSETIGER*PL DVM DSM
|
0,1
|
ABY n
|
2
|
ABS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1057.
|
GIC DK FELES SUBLIMIS KAMIKO JW
|
1,0
|
ABY n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1058.
|
NW GIC TACO VILLA'S BLACK ADDER JW
|
1,0
|
ABY n
|
3
|
Ex 2
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1059.
|
IC ABYLIFE BLACK JOKER
|
1,0
|
ABY n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1060.
|
GIC KONFETTI YUREI BLACK PHENIX
|
1,0
|
ABY n
|
3
|
ABS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1061.
|
TIYI DE MOERIS
|
0,1
|
ABY n
|
5
|
ABS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1062.
|
CH DETREVANDE'S HUSH OF BLUSH
|
0,1
|
ABY n
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1063.
|
ABYFELIS SIKKIM
|
1,0
|
ABY n
|
9
|
Ex 2
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1064.
|
VRINGSVEEDEL TABASCO
|
1,0
|
ABY n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1065.
|
DIFFERENCE'S RIHANNA
|
0,1
|
ABY n
|
9
|
Ex 4
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1066.
|
ELEGANT DAUGAVA NESHAMAH SHELI*UA
|
0,1
|
ABY n
|
9
|
Ex 2
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1067.
|
MAAT EMMANUELLE JW
|
0,1
|
ABY n
|
9
|
Ex 3
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1068.
|
SANDY LION TEQUILA
|
0,1
|
ABY n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1069.
|
IC JAWEL AUS ABUSIR, JW
|
1,0
|
ABY n
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1070.
|
BRITTANY-BLOOM NESHAMAH SHELI*UA
|
0,1
|
ABY n
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1071.
|
ABYHOME ASHERA
|
0,1
|
ABY n
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1072.
|
FI*LINK DAYO DAYO JW
|
0,1
|
ABY n
|
12
|
ABS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1073.
|
SHALIMA DEL BOURBONNAIS
|
0,1
|
ABY n
|
12
|
ABS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1074.
|
VILJE AUS ABUSIR
|
0,1
|
ABY n
|
12
|
Ex 2
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1075.
|
SC PHOEBE BLUE HOUSETIGER*PL JW
|
0,1
|
ABY a
|
1
|
ABS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1076.
|
SP CH DAME EDNA AUS ABUSIR DSM
|
0,1
|
ABY a
|
2
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1077.
|
IC XYLIA ROSA GLAUCA
|
0,1
|
ABY a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1078.
|
CH CN*HELLO!AMBER SNOW
|
1,0
|
ABY a
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1079.
|
CH SANDY LION PANDORA
|
0,1
|
ABY a
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1080.
|
DIFFERENCE'S USHUAÏA
|
0,1
|
ABY a
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1081.
|
UA*RANDEVU URSUS
|
1,0
|
ABY a
|
12
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1082.
|
SC UA*SANDY LI QUINCEY
|
1,0
|
ABY o
|
1
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1083.
|
MIKOVITS AUS ABUSIR
|
1,0
|
ABY o
|
12
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1084.
|
N WOOS ABY´S PALOUS
|
1,0
|
ABY o
|
12
|
ABS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1085.
|
CH VRINGSVEEDEL SALINA
|
0,1
|
ABY p
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1086.
|
SC O'FÉLINE SILVER D'ADDIS ABEBA
|
0,1
|
ABY os
|
1
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1087.
|
IC ENJOY SILVER SNOW CLEOPATRA
|
1,0
|
ABY os
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1088.
|
FI* SUNGAIN ONNELLISUUS
|
1,0
|
BAL d 21
|
11
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1089.
|
GIC KATHORSE PAUL MCCARTNEY
|
0,1
|
CRX b
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1090.
|
YANTAI MON SASTI*PL JW
|
1,0
|
CRX n
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1091.
|
UMHOTEP OF BE GLAM DE LA GILLARDIERE
|
1,0
|
CRX n
|
11
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1092.
|
GIP SPEEDY OF BE GLAM DSM
|
1,0
|
CRX a 09
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1093.
|
IC FI*PIUPAWS ALL WE HEAR IS RADIO GA GA
|
0,1
|
CRX n 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1094.
|
CH TAK'HINE DE BAUDELAIRE
|
0,1
|
CRX b 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1095.
|
KICK`N`JUMP NIGHT & DAY*PL JW
|
0,1
|
CRX n 03
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1096.
|
ZURIEL MON SASTI*PL
|
1,0
|
CRX n 03
|
12
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1097.
|
KATHORSE SPRIGHTLY SPRIGATITO
|
0,1
|
CRX n 03
|
12
|
Ex 2
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1098.
|
FI*SOMMELIER'S NORTHERN LIGHTS
|
0,1
|
CRX n 03
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1099.
|
GIC SE*SAVIOUR X CHOCOLATE BUNNY
|
0,1
|
CRX f 24
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1100.
|
SW'22 MW'22 SW'23 SC FI*SOMMELIER'S VIXEN SPRITZ JW
|
0,1
|
CRX f 03
|
1
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1101.
|
GIC INVINCIBLE ME NIGHT&DAY*PL
|
0,1
|
CRX f 09
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1102.
|
SW23 BW23 FI*SOMMELIER'S LOVE POTION JW
|
0,1
|
CRX f 02 62
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1103.
|
FI*SOMMELIER'S CROWN ROYALE
|
0,1
|
CRX f 02 62
|
12
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1104.
|
GIC SHIM SHAM MON SASTI*PL
|
0,1
|
CRX n 23
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Michael Edström (SE)
| |
1105.
|
CH YOUNG AT HEART MON SASTI*PL
|
1,0
|
CRX n 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1106.
|
SC FI*PIUPAWS DURACELL'S CEBUS CAPUCINUS
|
0,1
|
CRX ns 03 22
|
1
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1107.
|
IP CH FI*FUNKYJAM'S LOTS-O-HUGGIN BEAR
|
1,0
|
CRX n 03 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1108.
|
FI* PIUPAWS DURACELL'S VAUHDIKAS LAIKKU
|
0,1
|
CRX n 02 21 64
|
11
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1109.
|
GIC HOLLY MOLLY NIGHT&DAY*PL
|
0,1
|
CRX n 03 33
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1110.
|
SP SIMON LE BON-BON OF BLACK STAR*SK
|
1,0
|
DRX n
|
2
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1111.
|
SP SE*AMOR REGIS BLACK VELVET
|
0,1
|
DRX ns
|
2
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1112.
|
CH ANA REAL HAPPINES
|
0,1
|
DRX b 09
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1113.
|
KENZO THE LATINLOVER OF TRUE DIAMOND JW
|
1,0
|
DRX b 09
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1114.
|
KASANOVA RAÙL OF TRUE DIAMOND
|
1,0
|
DRX n 03
|
12
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |
1115.
|
SE*DATAKATTEN ROWAN RED
|
1,0
|
DRX d 22
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1116.
|
THE DEATH EATER BELLATRIX LESTRANGE OF DIAGON ALLEY
|
0,1
|
DRX f 22
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1117.
|
CN*TINGLITING YODA
|
1,0
|
DRX d 22
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1118.
|
SP SUPER SQUID
|
0,1
|
DRX fs 09 24
|
2
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |
1119.
|
IC SWEETMAGIC'S GRACE KELLY
|
0,1
|
DRX f 09 22
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1120.
|
SWEET FIRE´S KISS
|
0,1
|
DRX h 09 23
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1121.
|
TELIMENA FEDRA REX*PL, JW
|
0,1
|
DRX f 03 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Michael Edström (SE)
| |
1122.
|
SWEET FIRE´S JOELINA
|
0,1
|
DRX f 09 23
|
9
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |
1123.
|
WOOKIEE FEDRA REX*PL
|
1,0
|
DRX e 09
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1124.
|
ETOILE MAGIQUE UGO
|
1,0
|
DRX es 02 32
|
11
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1125.
|
SE*DATAKATTEN JEMIMA
|
0,1
|
DRX f 09 24
|
12
|
Ex 2
|
Michael Edström (SE)
| |
1126.
|
SUGAR RAY DEVONDREAM*PL
|
0,1
|
DRX fs 09 24
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1127.
|
SW’23 SP SE*RECCE POD OPERATION SERVAL DSM
|
1,0
|
DRX n 24
|
2
|
PH, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1128.
|
SP SE*RECCE POD SUPER ZAJTJIK DSM
|
1,0
|
DRX a 24
|
2
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1129.
|
SW22 SP SE*RECCE POD SHERIAN GRACE CADORIA DSM
|
0,1
|
DRX n 24
|
2
|
PH
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1130.
|
GIP SE*AMOR REGIS LILLA MY
|
0,1
|
DRX n 22
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1131.
|
CH ESCOBAR HAPPY FRESA*PL
|
1,0
|
DRX n 24
|
5
|
ABS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1132.
|
CH DYNAMITE BEST SHOW *RU
|
1,0
|
DRX ns 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1133.
|
SWEETMAGIC'S JUWELS
|
0,1
|
DRX n 23
|
9
|
ABS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1134.
|
BONNY VON PRERIE DELUXE
|
0,1
|
DRX n 24
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1135.
|
GIC SWEETMAGIC'S FANTASTIC GOLDEN GIRL
|
0,1
|
DRX n 22
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1136.
|
IT*REXPERIMENT JIPSY
|
0,1
|
DRX n 22
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1137.
|
SE*DATAKATTEN GIDEON
|
1,0
|
DRX n 24
|
12
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1138.
|
NW SV LV*MASARU AMARIS DVM
|
0,1
|
DRX n 09 24
|
1
|
PH, BIV
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1139.
|
SP SE*RECCE POD F-16 FIGHTING FALCON
|
0,1
|
DRX n 03 24
|
2
|
PH
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1140.
|
CH DIXHUIT CARATAS KAWAŁEKNIEBA*PL JW
|
1,0
|
DRX b 03 24
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1141.
|
IC BROWN GLOSSY FUR'S DIVA
|
0,1
|
DRX o 09 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1142.
|
BRIANNA REAL HAPPINESS
|
0,1
|
DRX h 33
|
9
|
ABS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1143.
|
SWEETMAGIC'S KISS MY BLUE EYES
|
0,1
|
DRX b 33
|
11
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1144.
|
SE* RECCE POD SASHA BUNNY
|
1,0
|
DRX n 21 33
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1145.
|
DRAGON HEART DEVONDREAM*PL
|
1,0
|
DRX ds 21 33
|
12
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1146.
|
TOXIC ORCHID DEVONDREAM*PL
|
0,1
|
DRX b 33
|
12
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1147.
|
GIP LV*MASARU EUKA
|
0,1
|
DRX b 02 21 33
|
2
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1148.
|
SWEET FIRE´S TESSA
|
0,1
|
DRX d 02 21 32
|
11
|
Ex 2
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1149.
|
BAFFI HAPPYMIAU &ARDENIA PL
|
0,1
|
DRX d 02 21 33
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1150.
|
PT*FOREVA BENJAMIN
|
1,0
|
DRX n 02 32
|
12
|
ABS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1151.
|
SUSENKA DEREX, CZ
|
0,1
|
DRX b 09 33
|
12
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1152.
|
NW22 SC HEARTBREAKER ROYAL OF TRUE DIAMOND JW
|
1,0
|
DRX w 63
|
1
|
PH
|
Michael Edström (SE)
| |
1153.
|
ETOILE MAGIQUE TANGO JW
|
1,0
|
DRX w 66
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Michael Edström (SE)
| |
1154.
|
IC UA*ROXANNA ATEFA
|
0,1
|
DSP n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1155.
|
GIC DON SHEVA'LI AMADEY JW
|
1,0
|
DSP n 03
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1156.
|
AW'23 NW SC BR* ANGES D'ARGENT TATYANA DON, DSM
|
0,1
|
DSP f 03 21
|
1
|
PH
|
Michael Edström (SE)
| |
1157.
|
IC EDWINA SAINT MARTEEN, CZ
|
0,1
|
DSP f 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1158.
|
GIP FELICIA BLACK PEARL VON ROSENHARZ
|
0,1
|
OLH n
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1159.
|
X-CAT V.ANOMIS
|
0,1
|
OLH b 25
|
11
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1160.
|
BW22 NW GIC CHELLAMANIS CARLO JW
|
1,0
|
OSH n
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Michael Edström (SE)
| |
1161.
|
IC MAFIOSI EU ITALO
|
1,0
|
OSH n
|
5
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |
1162.
|
IC UA*MEORI NERO ONIKS
|
1,0
|
OSH n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1163.
|
NSW23 CH POYRAZ ABLA-GATO*PL JW
|
1,0
|
OSH n
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1164.
|
CH LILY'S ORIËNTALS SOFIA
|
0,1
|
OSH n
|
7
|
Ex 1, CACIB, NOM
|
Michael Edström (SE)
| |
1165.
|
LT* MONOCEROS JOLLY JOSEPH
|
1,0
|
OSH n
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Michael Edström (SE)
| |
1166.
|
FI*PLAN-A BLACK LOTUS
|
1,0
|
OSH n
|
11
|
Ex 3
|
Michael Edström (SE)
| |
1167.
|
LV* AMBALIUSS FUTURAMA
|
1,0
|
OSH n
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Michael Edström (SE)
| |
1168.
|
SWEET CATS KUSJE KOMT ZO
|
1,0
|
OSH n
|
11
|
Ex 2
|
Michael Edström (SE)
| |
1169.
|
UNAN DU DIBLEV
|
0,1
|
OSH n
|
12
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1170.
|
IC WILMA MON AMOUR AMALTEA KALLISTO
|
0,1
|
OSH a
|
5
|
ABS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1171.
|
ORIENTAL EXPRESS N-GRACE
|
0,1
|
OSH a
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1172.
|
FI*PLAN-A HEART OF STEEL
|
1,0
|
OSH a
|
11
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1173.
|
SC VISHOUS YESWECAT
|
1,0
|
OSH b
|
1
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1174.
|
CH SALA'S ORIENTALS BOLEYN
|
0,1
|
OSH b
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1175.
|
FI*PLAN-A CHA CHA CHA
|
1,0
|
OSH b
|
11
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1176.
|
MERKUR MARLOWE JW
|
1,0
|
OSH b
|
11
|
Ex 1, BIV
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1177.
|
MIOU MIOU WAKARO*PL
|
0,1
|
OSH c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1178.
|
IMLADRIS INDIL GINGERBREAD
|
1,0
|
OSH o
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1179.
|
KISIEL UFNE KOTY*PL
|
1,0
|
OSH o
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1180.
|
HU*SHAGIO-CHEN IGLICE
|
0,1
|
OSH o
|
12
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1181.
|
CH HU*SHAGIO-CHEN BAMBI
|
1,0
|
OSH p
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1182.
|
WW'22 SC MIAO SHAN'S OMAYRA JW
|
0,1
|
OSH n 22
|
1
|
PH
|
Michael Edström (SE)
| |
1183.
|
IP NO'ROGIS FAIRYTALE BIANCA DSM
|
0,1
|
OSH n 24
|
6
|
Ex 1, CAGPIB, NOM
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1184.
|
NSW’21 REHVENGE YESWECAT
|
1,0
|
OSH n 24
|
7
|
ABS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1185.
|
IC PR HEMLOCK SPOTTY MULDOON DSM
|
1,0
|
OSH n 24
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1186.
|
AW'23 MORNING STAR YESWECAT *BR
|
0,1
|
OSH n 24
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1187.
|
IC ANNA PURNA SYAMANTAKA JW
|
0,1
|
OSH a 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1188.
|
JOYSA CATS MAGNOLIA
|
0,1
|
OSH a 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Michael Edström (SE)
| |
1189.
|
NW19 NW21 SP HEMLOCK ONLY THE BRAVE DSM, DSW
|
1,0
|
OSH b 24
|
2
|
PH, NOM
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1190.
|
ORIENTAL EXPRESS N-GIULIO CESARE
|
1,0
|
OSH b 24
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1191.
|
ACROBATIC CATS HERMIONE
|
0,1
|
OSH b 24
|
9
|
ABS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1192.
|
APOCALYPTICA MR. UNDERCOVER
|
1,0
|
OSH b 24
|
11
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1193.
|
BINGO ORIENT MOVEMENT *RU, JW
|
1,0
|
OSH b 24
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1194.
|
CALENACAT'S QUO VADIS
|
1,0
|
OSH b 24
|
12
|
Ex 2
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1195.
|
CALENACAT'S SELMA
|
0,1
|
OSH b 24
|
12
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1196.
|
SHAGIO-CHEN VALENTINA
|
0,1
|
OSH d
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1197.
|
HU*SHAGIO-CHEN BARACK
|
0,1
|
OSH o 24
|
12
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1198.
|
AW'23 NW GIC BR* ARUAK SIA FIREFOX, JW
|
1,0
|
OSH n 25
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1199.
|
SWEET CATS GUUS MAUWIS
|
1,0
|
OSH n 25
|
12
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1200.
|
ORIENTAL EXPRESS N-GIULIETTA
|
0,1
|
OSH b 25
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1201.
|
CALENACAT'S ORFEO
|
1,0
|
OSH b 25
|
12
|
Ex 2
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1202.
|
CALENACAT'S QUENTIN T.
|
1,0
|
OSH b 25
|
12
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1203.
|
K-ULLO UFNE KOTY*PL
|
0,1
|
OSH b 25
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1204.
|
IC DK THOLSTRUP’S BOBBY SINGER
|
0,1
|
OSH ns 24
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1205.
|
EARENDEL YESWECAT*BR
|
1,0
|
OSH n 02
|
11
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1206.
|
CH WINSKI UFNE KOTY*PL
|
1,0
|
OSH d 02
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1207.
|
IC UOGA MUR MUTABOR*LT
|
0,1
|
OSH n 03
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1208.
|
PR EE*BENJAMIN BLACK ANTARRA
|
1,0
|
OSH n 03
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1209.
|
THE DARK LORDMACCHIA
|
1,0
|
OSH b 03
|
11
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1210.
|
CH SOUL OF DIAMONDS POLLY
|
0,1
|
OSH q 03
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1211.
|
CALENACAT'S PRETTY BELINDA
|
0,1
|
OSH n 03 24
|
12
|
Ex 1, NOM
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1212.
|
SW'22 GIC GRUMPY YESWECAT
|
1,0
|
OSH b 03 24
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1213.
|
ORIENTAL EXPRESS HARMONY
|
0,1
|
OSH w 61
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1214.
|
NSW'23 MW’23 IC CARANSIA'S JON SNOW JW
|
1,0
|
OSH w 63
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1215.
|
NW IC ANUK ANIKACHI*ES JW
|
1,0
|
PEB a 83
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1216.
|
CH (N)MANHUNTER’S TURN IT ON AGAIN
|
0,1
|
PEB a 33 83
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1217.
|
DARA ANIKACHI*ES
|
0,1
|
PEB n 33 83
|
12
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1218.
|
SC HAHN RAZDOLIE*RU
|
1,0
|
RUS
|
1
|
PH, NOM
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1219.
|
SC KATZENHOF CHRISTINA REGINA DVM
|
0,1
|
RUS
|
1
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1220.
|
NW SP EMPATICO BY FLASH ARIAN, CZ, JW
|
1,0
|
RUS
|
2
|
PH, NOM
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1221.
|
MW´23 NW´22 SP XANADOO BY FLASH ARIAN, CZ, DSM
|
1,0
|
RUS
|
2
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1222.
|
NW SP OZZY GREY & GREEN*PL DSM DSW
|
0,1
|
RUS
|
2
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1223.
|
GIC BLUE FANTASY MERLIN
|
1,0
|
RUS
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1224.
|
NW GIC DAENERYS BLUE-BIS*PL JW, DVM
|
0,1
|
RUS
|
3
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1225.
|
GIC KIND OF BLUE GISELLE JW
|
0,1
|
RUS
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1226.
|
WW'22 GIP YALA BY FLASH ARIAN, CZ
|
0,1
|
RUS
|
4
|
Ex 1, CAPS, BIV, NOM
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1227.
|
IC ARCHANGEL SK HIGHLANDER CONNOR MACLEOD
|
1,0
|
RUS
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1228.
|
IC TEO BLUE BAJKAL (SHK)
|
1,0
|
RUS
|
5
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1229.
|
KASIOPEA BY FLASH ARIAN JW
|
0,1
|
RUS
|
7
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1230.
|
ORESTES UFNE KOTY*PL
|
1,0
|
RUS
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1231.
|
CH NENA BLEKITEK JW
|
0,1
|
RUS
|
7
|
Ex 1, CACIB, BIV, NOM
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1232.
|
BLUE TALISMAN`S CASANOVA
|
1,0
|
RUS
|
11
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1233.
|
GR* SILVERINE KATSUMI 勝美
|
1,0
|
RUS
|
11
|
Ex 1, BIV, NOM, BIS, WW'23
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1234.
|
GR*SILVERINE HELIOS
|
1,0
|
RUS
|
11
|
Ex 4
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1235.
|
KAI ZIELONOOKIE*PL
|
1,0
|
RUS
|
11
|
ABS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1236.
|
KIND OF BLUE LIONEL
|
1,0
|
RUS
|
11
|
Ex 3
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1237.
|
TAMERLAN BLEKITEK*PL
|
1,0
|
RUS
|
11
|
Ex 4
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1238.
|
IT*ARCHANGEL'SK LA CARPINESE
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 3
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1239.
|
KIND OF BLUE LIZA MINNELLI
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1240.
|
KIND OF BLUE LULLABY
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 4
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1241.
|
TOSKANIA BLEKITEK
|
0,1
|
RUS
|
11
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1242.
|
ENZO KOT PAWŁOWA*PL
|
1,0
|
RUS
|
12
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1243.
|
ESME KOT PAWŁOWA*PL
|
0,1
|
RUS
|
12
|
Ex
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1244.
|
FI*STADIN HAVIS AMANDA
|
0,1
|
RUS
|
12
|
Ex 3
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1245.
|
GR* SILVERINE IVORY
|
0,1
|
RUS
|
12
|
Ex 1, BIV, NOM
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1246.
|
IGA BLUE-BIS*PL
|
0,1
|
RUS
|
12
|
4
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1247.
|
LOVE ME DELLA CEBROSA
|
0,1
|
RUS
|
12
|
Ex 2
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1248.
|
WW'21 SC N´KATA DEL GORMO SIXTYSEVEN,CZ
|
1,0
|
SIA w 67
|
1
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1249.
|
ZAFER ABLA-GATO*PL
|
1,0
|
SIA w 67
|
12
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1250.
|
NSW'23 NW SC MIAO SHAN'S OLIVIA JW
|
0,1
|
SIA n
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1251.
|
PR CARANSIA’S INGÁLVUR
|
1,0
|
SIA n
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1252.
|
AKACJA PERLI ORIENTU*PL
|
0,1
|
SIA n
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1253.
|
FI*TWIST-TIRAMISUN AGNES PICTURESQUE
|
0,1
|
SIA n
|
11
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1254.
|
JOYSA CATS NACHO
|
1,0
|
SIA a
|
9
|
Ex 1, CAC, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1255.
|
DK ILIKETHIS WET DREAM OF ULLA T
|
0,1
|
SIA a
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1256.
|
BAJORAS MUR MUTABOR*LT
|
1,0
|
SIA a
|
12
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1257.
|
NW22 GIC LV*LA LUNE D'OR OSBORN
|
1,0
|
SIA b
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1258.
|
CALENACAT'S QUANTANAMERA
|
0,1
|
SIA b
|
12
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1259.
|
SW'23 SC NO*ENNAKEEM'S IKOS JW
|
1,0
|
SIA c
|
1
|
PH
|
Michael Edström (SE)
| |
1260.
|
IC NW22 LAPO'S HAROLD JW
|
1,0
|
SIA c
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV, NOM
|
Michael Edström (SE)
| |
1261.
|
SHAGIO CHEN SIR GANDALF
|
1,0
|
SIA c
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Michael Edström (SE)
| |
1262.
|
NO*ENNAKEEM'S NOX
|
1,0
|
SIA c
|
12
|
Ex 1, NOM, BIS, WW'23
|
Michael Edström (SE)
| |
1263.
|
GIC BLIZE VAN PINK PALACE
|
0,1
|
SIA d
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1264.
|
DAMON HILL'S GLOBAL PLAYER
|
1,0
|
SIA d
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1265.
|
SHAMROCK UFNE KOTY
|
1,0
|
SIA e
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1266.
|
DAMON HILL'S GLOBAL AFFAIR
|
0,1
|
SIA f
|
11
|
Ex 1, NOM
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1267.
|
GIC MIAO SHAN ‘S OLIVIER JW
|
1,0
|
SIA n 21
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1268.
|
CH S*LIMERICKS YATELY, JW
|
0,1
|
SIA n 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1269.
|
REBELHEART’S LITTLE SISTER DON’T U
|
0,1
|
SIA n 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1270.
|
SWEET CATS KITTY PERRY
|
0,1
|
SIA n 21
|
12
|
Ex 1
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1271.
|
NW’16 NW’22 SC SP REBELHEART’S LONG TAIL SALLY DSW DSM
|
0,1
|
SIA a 21
|
2
|
PH, NOM
|
Michael Edström (SE)
| |
1272.
|
CH ANANTA VISHNU SYAMANTAKA, CZ JW
|
1,0
|
SIA a 21
|
7
|
Ex 2
|
Michael Edström (SE)
| |
1273.
|
CH ERTON UFNE KOTY
|
1,0
|
SIA a 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1274.
|
CARANSIA' LUMI
|
0,1
|
SIA a 21
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1275.
|
FI*SUNGAIN OIKEUS ON VOITTANUT TAAS
|
0,1
|
SIA b 21
|
11
|
ABS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1276.
|
IC RUBENS DU DOMAINE DE SAINT JONC
|
1,0
|
SIA d 03 21
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1277.
|
CH GREAT WHITE SHARK DE VILL
|
0,1
|
SIA n 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1278.
|
WW21 NW GIC DOROTKA II UFNE KOTY*PL JW
|
0,1
|
SIA a 03 21
|
3
|
Ex 1, CACS, NOM
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1279.
|
IMLADRIS INDIL FOXY
|
0,1
|
SIA c 03
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1280.
|
CARANSIA’S GINO
|
1,0
|
SIA n
|
10
|
Ex 1, CAP
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1281.
|
CH YEVA MUR MUTABOR*LT
|
0,1
|
SIA h 03 21
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1282.
|
SC PL*FRYGA GAILA
|
0,1
|
SOM n
|
1
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1283.
|
WW’16’21 MW’22 BW’21’22’23 NSW’23 SW NW SP SC FI*KHARN-KA YOUR CHOICE JW DSW DVM DSM
|
1,0
|
SOM n
|
2
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1284.
|
NW GIP XENA SUNNY FOX
|
0,1
|
SOM n
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1285.
|
IC PAEPEGHEMBOS ELLY
|
0,1
|
SOM a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1286.
|
GIC PL*FRYGA HAVIVA
|
0,1
|
SOM o
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1287.
|
PAEPEGHEMBOS FIONA
|
0,1
|
SOM o
|
11
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1288.
|
SC DENTICA BRUCE
|
1,0
|
SPH w 61
|
1
|
PH, BIV, NOM
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1289.
|
UR' KHANN DES VOLCANS DE BASTET
|
1,0
|
SPH n
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1290.
|
SISINKA GAMELA KETA, CZ
|
0,1
|
SPH a
|
11
|
Ex 1
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1291.
|
SC POSH EGOR
|
1,0
|
SPH n 03
|
1
|
PH
|
Michael Edström (SE)
| |
1292.
|
BW NSW21 SP FI HEBBLAS XIANDER
|
1,0
|
SPH n 02 64
|
2
|
PH, NOM
|
Michael Edström (SE)
| |
1293.
|
GIC DENOA POISON KISS
|
0,1
|
SPH a 01 62
|
3
|
Ex 1, CACS, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1294.
|
IC DENOA LEO
|
1,0
|
SPH a 03
|
5
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |
1295.
|
CH SPRING GODDESS OSTARA BEST SHOW*RU
|
0,1
|
SPH n 09
|
7
|
ABS
|
Michael Edström (SE)
| |
1296.
|
GOLIAF PIROZHOK
|
1,0
|
SPH n 03
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1297.
|
SP FI HEBBLAS VIONA DSM
|
0,1
|
SPH f
|
2
|
PH
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1298.
|
FAIRY PAWPRINTS HYPNOSIS
|
0,1
|
SPH j
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1299.
|
SIAN KA'AN RED FRUIT MERINGUE
|
1,0
|
SPH d
|
11
|
Ex 1
|
Mira Fonsén (FI)
| |
1300.
|
SP FI HEBBLAS EDGAR NUTMEG
|
1,0
|
SPH d 03
|
2
|
PH, NOM
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1301.
|
BW23 MW23 SP FI HEBBLAS AMBERMOON JW DSM
|
0,1
|
SPH f 03
|
2
|
PH, NOM, BIS, WW'23
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1302.
|
IC DENOA MEDIANOCHE
|
0,1
|
SPH d 09
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1303.
|
COSMOSWEET HANNAH MONTANA JW
|
0,1
|
SPH g 09 21
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1304.
|
SC HERO-IN NAKED LEGEND’S*CZ JW
|
1,0
|
SPH a 32
|
1
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1305.
|
NW SC LV.RIGAVIP BOND DVM DSM
|
1,0
|
SPH d 33
|
1
|
ABS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1306.
|
MW´22 NSW'21 NW SC ANAKIN SKYWALKER ROYAL CONVENT*JW DSM DVM
|
1,0
|
SPH d 02 33
|
1
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1307.
|
SC BG*VELVET VARBANOV CHANEL
|
0,1
|
SPH d 33
|
1
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1308.
|
NW SC LV.RIGAVIP FEIA JW, DVM
|
0,1
|
SPH d 09 33
|
1
|
ABS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1309.
|
SP YESTERDAY NON-NOTUS PL
|
1,0
|
SPH d 33
|
2
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1310.
|
WW19 BW NW SP FI HEBBLAS VINCENT DVM DSM
|
1,0
|
SPH d 09 32
|
2
|
PH
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1311.
|
WW21 SW BW21 NSW21 BW22 SP FI HEBBLAS XIMENA DVM DSM
|
0,1
|
SPH f 03 33
|
2
|
PH, BIV, NOM
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1312.
|
NW’21’22 GIC ALEXA DA LUA AZUL*PT
|
0,1
|
SPH g 09 32
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1313.
|
NW GIP LV.RIGAVIP VALETTA
|
0,1
|
SPH f 33
|
4
|
Ex 1, CAPS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1314.
|
NSW'23 MW'22 NW SC KYMERA PYRAMID'S GOLD* DSM DVM
|
0,1
|
SPH d 09 33
|
4
|
Ex 2
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1315.
|
IC GOLDEN CATS NEIL
|
1,0
|
SPH c 33
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1316.
|
CH BACARDI REAL HAPPINESS
|
1,0
|
SPH a 03 33
|
5
|
Ex 2
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1317.
|
IC DANUBIA PHARAO ONIS *PT JW
|
0,1
|
SPH e 32
|
5
|
Ex 2
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1318.
|
IC EVELEEN TROJAN HILL, CZ JW
|
0,1
|
SPH a 21 31
|
5
|
Ex 1, CAGCIB, BIV
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1319.
|
NW CH LV.RIGAVIP FELICITA FEJA BOND JW
|
0,1
|
SPH d 33
|
7
|
Ex 1, CACIB
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1320.
|
CH SIAN KA'AN FREYA
|
0,1
|
SPH n 09 33
|
7
|
ABS
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1321.
|
SC NW PR BUTTERFLIES FAVORITE
|
1,0
|
SPH n 33
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1322.
|
SC PR ARWEN GAMELA KETA, CZ
|
0,1
|
SPH f 09 33
|
8
|
Ex 1, CAPIB
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1323.
|
CARONI DIASAMAR*PL JW
|
0,1
|
SPH f 31
|
9
|
Ex 1, CAC
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1324.
|
GUFO REAL HAPPINESS
|
1,0
|
SPH a 33
|
11
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1325.
|
JUAN MARTINEZ NAKED LEGEND’S*CZ
|
1,0
|
SPH d 31
|
12
|
Ex 1
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1326.
|
J.T. NAKED LEGEND’S*CZ
|
1,0
|
SPH d 32
|
12
|
Ex 2
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1327.
|
JUST A HEART OF GOLD NAKED LEGEND’S*CZ
|
0,1
|
SPH f 31
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Fabio Brambilla (IT)
| |
1328.
|
IC ACHILLES OF NEALS DREAM
|
1,0
|
THA a
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1329.
|
LOULOU OF INDIGO DREAMS
|
0,1
|
THA a
|
12
|
Ex 1, BIV
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1330.
|
MAGIC SKIPPY´S XANTANA
|
0,1
|
THA a
|
12
|
Ex 2
|
Alexey Shchukin (NL)
| |
1331.
|
IP SC MHONCHOU FENG SHUI
|
0,1
|
THA c
|
6
|
Ex 1, CAGPIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1332.
|
HENNESSY FINE DEVIL´S FLOWER, CZ
|
0,1
|
THA c
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1333.
|
SC GINNY DEVIL’S FLOWER
|
0,1
|
THA n
|
1
|
PH, BIV
|
Michael Edström (SE)
| |
1334.
|
IC BLANCA TREASURE ASIA *RU
|
0,1
|
THA n
|
5
|
Ex 1, CAGCIB
|
Michael Edström (SE)
| |
1335.
|
MAGIC SKIPPY´S ENRICO
|
1,0
|
THA n
|
11
|
Ex 1
|
Michael Edström (SE)
| |
1336.
|
SC RIMAI BLOWING SNOW JW
|
1,0
|
THA b
|
1
|
PH
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1337.
|
GIC ROYAL JEDI’S CHLOE
|
0,1
|
THA b
|
3
|
Ex 1, CACS
|
Dorte Kaae (DK)
| |
1338.
|
ONYX
|
1,0
|
HCL (males)
|
14
|
3
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
1339.
|
ORÉO
|
1,0
|
HCL (males)
|
14
|
1, NOM
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
1340.
|
YAMAN RASTA
|
1,0
|
HCL (males)
|
14
|
2
|
Dietmar Sagurski (DE)
| |
1341.
|
LUNA LOVEGOOD
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
4
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1342.
|
MIA WALLACE
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
5
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1343.
|
NW MISSY DSM
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
1, NOM, BIS, WW'23
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1344.
|
NUANCE DES CHATS DE MARY - DSM
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
5
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1345.
|
AW PETA PETA MALEVOLA DSM
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
2
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1346.
|
WW’17’19’21’22 BW’21’23 NSW’21’23 SW’22 MW’23 NW TYYNE-LIINA DSM DSW
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
3
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1347.
|
WICAPI WACAN
|
0,1
|
HCL (females)
|
14
|
5
|
Caroline Stoa (NO)
| |
1348.
|
AKA DES CHATS DE MARY - DSM
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
4
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1349.
|
DAKTYL
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
5
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1350.
|
WW22 SW22 BW22 NSW23 NW KALLE
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
5
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1351.
|
LINUS DSW DSM
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
1, NOM
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1352.
|
ROUNDABOUT DONNI
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
3
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1353.
|
ROUNDABOUT RONNI
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
5
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1354.
|
UFFY THE THIRD
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
5
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1355.
|
YUKKI SUK
|
1,0
|
HCS (males)
|
14
|
2
|
Joeri Vanrusselt (BE)
| |
1356.
|
KALINKA
|
0,1
|
HCS (females)
|
14
|
1, NOM, BIS, WW'23
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1357.
|
LUKRECJA
|
0,1
|
HCS (females)
|
14
|
5
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1358.
|
NW OTELKA DSM
|
0,1
|
HCS (females)
|
14
|
4
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1359.
|
SHANELLE
|
0,1
|
HCS (females)
|
14
|
2
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1360.
|
AW TIFANY DSM
|
0,1
|
HCS (females)
|
14
|
5
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1361.
|
TWINKLE STAR
|
0,1
|
HCS (females)
|
14
|
3
|
Linda Knýová (CZ)
| |
1362.
|
MW'22 NW'19'20'21'22 ARTEON ARODASI SEVLA*PT,DSM,DVM
|
1,0
|
BSH a
|
1
|
PH
|
Karl Preiss (AT)
|